• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

• نویسنده موضوع Melina.N
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 46
  • بازدیدها 128
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

کتاب های درخواستی در حال تایپ

Melina.N

مدیر تالار تیزر + ناظر رمان + طراح آزمایشی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
در صدای ضبط شده میشد شنید که افسونگر در حال سرفه کردن است. به نظر، کلمات بعدی‌اش را با دشواری میگفت:
- باید بگویم همه افراد میتوانند افکار، کارها، سرزندگی، کامیابی و خوشحالی زندگیشان را به طور باشکوهی ارتقاء دهند اگر عادت‌های روزانه عمیقی را تمرین کنند تا به عادت همیشگی شان
تبدیل شود. و حالا به مهم‌ترین اصل میرسیم: بزرگترین قدم برای برنده شدن و داشتن یک زندگی باشکوه، وارد شدن در کلوب 5 صبح است.
حالا کارآفرین با علاقه زیادی که قبلاً دیده نمیشد، شروع به یادداشت‌برداری میکرد. روی صورت هنرمند لبخندی بود که گویی میگفت:
- این به من حس قدرت میدهد.
بی‌خانمان گفت:
- بیدار شدن در ساعت 5 صبح، مادر تمام عادت‌ها است. پیوستن به باشگاه 5 صبح، رفتاری است که تمام رفتارهای دیگر انسان را ارتقاء میدهد. این عادت، همان محرکی است که شما را توقف
ناپذیر می کند. روشی که شما صبحتان را آنگونه شروع میکنید، تمرکز، انرژی، هیجان و برترى شما را در مابقی روز تعیین میکند. هر صبح زود، شانسی جدید برای آزاد کردن درخشش و
توانایی‌هایتان است. شما چنین توانایی در درونتان دارید و این توانایی با اولین اشعه‌های سپیده‌دم، خودش را نشان میدهد. لطفاً اجازه ندهید دردهای گذشته و ناامیدی‌های حال حاضر، شکوه شما
را از بین ببرند، شکست‌ناپذیری شما را سرکوب کنند و توانایی‌های بخش عالی درونتان را خاموش
کد:
در صدای ضبط شده میشد شنید که افسونگر در حال سرفه کردن است. به نظر، کلمات بعدی‌اش را با دشواری میگفت:

-  باید بگویم همه افراد میتوانند افکار، کارها، سرزندگی، کامیابی و خوشحالی زندگیشان را به طور باشکوهی ارتقاء دهند اگر عادت‌های روزانه عمیقی را تمرین کنند تا به عادت همیشگی شان

تبدیل شود. و حالا به مهم‌ترین اصل میرسیم: بزرگترین قدم برای برنده شدن و داشتن یک زندگی باشکوه، وارد شدن در کلوب 5 صبح است.

حالا کارآفرین با علاقه زیادی که قبلاً دیده نمیشد، شروع به یادداشت‌برداری میکرد. روی صورت هنرمند لبخندی بود که گویی میگفت:

- این به من حس قدرت میدهد.

بی‌خانمان گفت:

- بیدار شدن در ساعت 5 صبح، مادر تمام عادت‌ها است. پیوستن به باشگاه 5 صبح، رفتاری است که تمام رفتارهای دیگر انسان را ارتقاء میدهد. این عادت، همان محرکی است که شما را توقف

ناپذیر می کند. روشی که شما صبحتان را آنگونه شروع میکنید، تمرکز، انرژی، هیجان و برترى شما را در مابقی روز تعیین میکند. هر صبح زود، شانسی جدید برای آزاد کردن درخشش و

توانایی‌هایتان است. شما چنین توانایی در درونتان دارید و این توانایی با اولین اشعه‌های سپیده‌دم، خودش را نشان میدهد. لطفاً اجازه ندهید دردهای گذشته و ناامیدی‌های حال حاضر، شکوه شما

را از بین ببرند، شکست‌ناپذیری شما را سرکوب کنند و توانایی‌های بخش عالی درونتان را خاموش
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
کنند . در دنیایی که شما را پایین نگاه میدارد، خودتان را بالا ببرید. در روزگاری که آرزو میکند در تاریکی بمانید، قدم در روشنایی بگذارید. و در عصری که شما را مسحور میکند تا توانایی‌هایتان را فراموش کنید، نبوغتان را احیا کنید. در تمدنی که بسیاری از افراد، با ناامید کردن دیگران انرژی می‌گیرند، شما به دیگران روحیه بدهید و آنها را بالا ببرید. به آنها کمک کنید تا عظمت خفته درونشان را احساس کنند. تمام حرف‌های من، بخشی از درون شما را تحت تأثیر قرار میدهد. بخشی که قبل از اینکه ترس، شک و تردید بر شما غلبه کند، در درونتان زنده بود.
بی‌خانمان روی زانوهایش افتاد. تسبیح مقدسش را ب*و*سید و گریست.
کد:
کنند . در دنیایی که شما را پایین نگاه میدارد، خودتان را بالا ببرید. در روزگاری که آرزو میکند در تاریکی بمانید، قدم در روشنایی بگذارید. و در عصری که شما را مسحور میکند تا توانایی‌هایتان را فراموش کنید، نبوغتان را احیا کنید. در تمدنی که بسیاری از افراد، با ناامید کردن دیگران انرژی می‌گیرند، شما به دیگران روحیه بدهید و آنها را بالا ببرید. به آنها کمک کنید تا عظمت خفته درونشان را احساس کنند. تمام حرف‌های من، بخشی از درون شما را تحت تأثیر قرار میدهد. بخشی که قبل از اینکه ترس، شک و تردید بر شما غلبه کند، در درونتان زنده بود.

بی‌خانمان روی زانوهایش افتاد. تسبیح مقدسش را ب*و*سید و گریست.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
فصل 5: یک ماجراجویی عجیب به درون تسلط صبحگاهی
همان‌طور که یک مجسمه‌ساز، مواد خام را به یک پیکره تبدیل میکند، سرنوشت هر کسی نیز در دستان خودش است... توانایی تبدیل مواد به چیزی که میخواهیم، باید یاد گرفته شود و با
دقت پرورش داده شود.
یوهان ولفگانگ فون گوته¹

بی‌خانمان گفت:
- اگر شما دو نفر علاقمند باشید، خوشحال خواهم شد تا چند روز صبح، شما را در مجموعه خانه‌های کنار اقیانوس خودم آموزش دهم. من عادت‌های صبحگاهی مخصوص خودم را به شما نشان میدهم و به شما توضیح میدهم چند ساعت اول صبحتان را چگونه بگذرانید و این که این موضوع تا چه حد برای رسیدن به تسلط
شخصی و عملکرد تجاری ممتاز ضروری است. خوشحال میشوم این کار را برای شما انجام دهم. در زمان کوتاهی زندگیتان پُرشکوه خواهد شد. و البته با من به شما خوش خواهد گذشت.

همان‌طور  که یک مجسمه‌ساز، مواد خام را به یک پیکره تبدیل میکند، سرنوشت هر کسی نیز در دستان خودش است... توانایی تبدیل مواد به چیزی که میخواهیم، باید یاد گرفته شود و با

دقت پرورش داده شود.

یوهان ولفگانگ فون گوته¹

بی‌خانمان گفت:

- اگر شما دو نفر علاقمند باشید، خوشحال خواهم شد تا چند روز صبح، شما را در مجموعه خانه‌های کنار اقیانوس خودم آموزش دهم. من عادت‌های صبحگاهی مخصوص خودم را به شما نشان میدهم و به شما توضیح میدهم چند ساعت اول صبحتان را چگونه بگذرانید و این که این موضوع تا چه حد برای رسیدن به تسلط

شخصی و عملکرد تجاری ممتاز ضروری است. خوشحال میشوم این کار را برای شما انجام دهم. در زمان کوتاهی زندگیتان پُرشکوه خواهد شد. و البته با من به شما خوش خواهد گذشت.

¹Johann Wolfgang von Goethe
[/SPOILER
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
همان‌طور که از افسونگر شنیدیم، این تحول همیشه هم آسان نیست، اما ارزشمند، پُرسود و زیبا است. شاید حتی به زیبایی سقف کلیسای سیستین¹
هنرمند در حالی که به ریشش دست میزد، گفت:
- اولین باری که این سقف معرکه را دیدم، گریه کردم.
بیخانمان هم که به ریش کثیف خودش دست میزد، گفت:
- میکل آنژ واقعاً شاهکار کرده است.
او سپس پیراهنش را بالا زد و عضالت بدون چربی خود را نشان داد.
هنرمند که بسیار مشتاق شده بود، گفت:
- چطوری عضلاتت این‌گونه شده‌اند؟
با تلاش و تمرین زیاد. من ورزش‌های زیادی می‌کنم و اغلب در ساحل خودم حرکت شنا، بارفیکس، حرکت تخته، دراز و
نشست و تمرینات جدی هوازی انجام میدهم.
- بیخانمان کیف چرمی‌گران‌قیمتی را از جیبش بیرون آورد. او سپس یک تکه کاغذی را در آورد که یک نقاشی روی آن کشیده شده بود.
تصویر آن نقاشی این‌گونه بود و شما هم دارید دقیقاً چیزی را میبینید که کارآفرین و هنرمند در
آن لحظه می‌دیدند:
Screenshot_۲۰۲۴۰۴۲۷_۲۰۱۶۴۲_Samsung Notes.jpg

هنرمند در حالی که به ریشش دست میزد، گفت:

- اولین باری که این سقف معرکه را دیدم، گریه کردم.

بیخانمان هم که به ریش کثیف خودش دست میزد، گفت:

- میکل آنژ واقعاً شاهکار کرده است.

او سپس پیراهنش را بالا زد و عضالت بدون چربی خود را نشان داد.

هنرمند که بسیار مشتاق شده بود، گفت:

- چطوری عضلاتت این‌گونه شده‌اند؟

با تلاش و تمرین زیاد. من ورزش‌های زیادی می‌کنم و اغلب در ساحل خودم حرکت شنا، بارفیکس، حرکت تخته، دراز و

نشست و تمرینات جدی هوازی انجام میدهم.

- بیخانمان کیف چرمی‌گران‌قیمتی را از جیبش بیرون آورد. او سپس یک تکه کاغذی را در آورد که یک نقاشی روی آن کشیده شده بود.

تصویر آن نقاشی این‌گونه بود و شما هم دارید دقیقاً چیزی را میبینید که کارآفرین و هنرمند در

آن لحظه می‌دیدند:

¹Sistine Chapel
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
غریبه ژولیده، بدون اینکه اجازه دهد کارآفرین و هنرمند پاسخی بدهند، ادامه داد:
- تعهد، نظم و انضباط، صبر و تلاش. این‌ها ارزش.هایی هستند که این روزها تعداد کمی از افراد به آن‌ها باور دارند. این روزها افراد زیادی هستند که یک ذهنیت استحقاقی دارند و انتظار یک زندگی پُربهره و برآورده شده دارند و میخواهند تمام افراد اطرافشان، به جای آنها تباش کنند. در حال حاضر، دنیای خودمان را مانند جامعه‌ای از بزرگسالان میبینم که مثل کودکان لوس رفتار میکنند. من قضاوت و شکایتی نمیکنم و تنها چیزهایی را که میبینم، میگویم.
کد:
غریبه ژولیده، بدون اینکه اجازه دهد کارآفرین و هنرمند پاسخی بدهند، ادامه داد:

- تعهد، نظم و انضباط، صبر و تلاش. این‌ها ارزش.هایی هستند که این روزها تعداد کمی از افراد به آن‌ها باور دارند. این روزها افراد زیادی هستند که یک ذهنیت استحقاقی دارند و انتظار یک زندگی پُربهره و برآورده شده دارند و میخواهند تمام افراد اطرافشان، به جای آنها تباش کنند. در حال حاضر، دنیای خودمان را مانند جامعه‌ای از بزرگسالان میبینم که مثل کودکان لوس رفتار میکنند. من قضاوت و شکایتی نمیکنم و تنها چیزهایی را که میبینم، میگویم.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
هی بچه‌ها، با نشان دادن ب*دن خوشتراشم، میخواهم نکته‌ای را به شما بگویم: افرادی که تلاش نمیکنند، به هیچ چیزی نمی رسند. باید بیشتر عمل کرد و کمتر حرف زد.
بیخانمان سپس دکمه‌های پیراهن پاره خودش را باز کرد. روی پشت او نوشته شده بود:
- قربانی‌ها سرگرمی را دوست دارند. فاتحان، عاشق آموختن هستند.
از شما میخواهم بیایید و در جزیرهای کوچک و بسیار زیبا در وسط اقیانوس مهمان من باشید.
فاصله آن از ساحل کیپ تاون، پنج ساعت است.
او کارتی را که منظره کنار دریا روی آن نقش بسته بود، به کارآفرین داد و گفت:
- این‌ها دلفین‌های من هستند.
و با خوشحالی به عکس روی آن اشاره کرد.
بیخانمان ادامه داد:
- این سفر ارزشش را خواهد داشت. مطمئن باشید درس‌های بسیار مهمی را یاد خواهید گرفت که در ادامه زندگیتان به شما کمک خواهد کرد. در آنجا برخی از ارزشمندترین و هیجان‌انگیزترین لحظه‌ها را تجربه خواهید کرد. باید به من اعتماد کنید. من درباره عادت‌های صبحگاهی کالس جهانی، همه چیز را به شما خواهم آموخت. من به شما کمک می‌کنم عضو باشگاه 5 صبح شوید.
کد:
هی بچه‌ها، با نشان دادن ب*دن خوشتراشم، میخواهم نکته‌ای را به شما بگویم: افرادی که تلاش نمیکنند، به هیچ چیزی نمی رسند. باید بیشتر عمل کرد و کمتر حرف زد.

بیخانمان سپس دکمه‌های پیراهن پاره خودش را باز کرد. روی پشت او نوشته شده بود:

- قربانی‌ها سرگرمی را دوست دارند. فاتحان، عاشق آموختن هستند.

از شما میخواهم بیایید و در جزیرهای کوچک و بسیار زیبا در وسط اقیانوس مهمان من باشید.

فاصله آن از ساحل کیپ تاون، پنج ساعت است.

او کارتی را که منظره کنار دریا روی آن نقش بسته بود، به کارآفرین داد و گفت:

- این‌ها دلفین‌های من هستند.

و با خوشحالی به عکس روی آن اشاره کرد.

بیخانمان ادامه داد:

- این سفر ارزشش را خواهد داشت. مطمئن باشید درس‌های بسیار مهمی را یاد خواهید گرفت که در ادامه زندگیتان به شما کمک خواهد کرد. در آنجا برخی از ارزشمندترین و هیجان‌انگیزترین لحظه‌ها را تجربه خواهید کرد. باید به من اعتماد کنید. من درباره عادت‌های صبحگاهی کالس جهانی، همه چیز را به شما خواهم آموخت. من به شما کمک می‌کنم عضو باشگاه 5 صبح شوید.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,478
امتیازها
73
کیف پول من
59,375
شما یاد خواهید گرفت که به طور منظم زود بیدار شوید و تا قبل از
ظهر، کارهایی را انجام دهید که اکثر افراد در یک هفته هم انجام
نمی‌دهند. شما می‌توانید سلامتی، خوشحالی و آرامش خودتان را به اوج برسانید. دلیلی وجود داد که بسیاری از افراد بسیار موفق، صبح زود بیدار میشوند: زیرا این مهمترین بخش روز است.
به شما توضیح میدهم که چگونه با این روش انقلابی، امپراطوری خودم را به وجود آوردم. امپراطوری، شکل‌های مختلفی دارد و امپراطوری اقتصادی یکی از آن‌هاست. شما هم‌چنین می‌توانید
امپراطوری هنروری، بهره‌وری، انسانی، بشر دوستی، آزادی شخصی و حتی امپراطوری معنوی را در خودتان به وجود بیاورید.
مرشدم زندگی من را متحول کرد و من نیز هر چیزی را که از او آموخته‌ام، به شما یاد خواهم داد. شما چیزهای زیادی را یاد خواهید گرفت. شما به عمیق‌ترین سطح خواهید رفت. دنیا را با دیدی
کاملاً جدید خواهید دید. شما هم‌چنین بهترین غذاها را خواهید خورد و از زیباترین منظره‌ها دیدن خواهید کرد.
کد:
شما یاد خواهید گرفت که به طور منظم زود بیدار شوید و تا قبل از

ظهر، کارهایی را انجام دهید که اکثر افراد در یک هفته هم انجام

نمی‌دهند. شما می‌توانید سلامتی، خوشحالی و آرامش خودتان را به اوج برسانید. دلیلی وجود داد که بسیاری از افراد بسیار موفق، صبح زود بیدار میشوند: زیرا این مهمترین بخش روز است.

به شما توضیح میدهم که چگونه با این روش انقلابی، امپراطوری خودم را به وجود آوردم.  امپراطوری، شکل‌های مختلفی دارد و امپراطوری اقتصادی یکی از آن‌هاست. شما هم‌چنین می‌توانید

امپراطوری هنروری، بهره‌وری، انسانی، بشر دوستی، آزادی شخصی و حتی امپراطوری معنوی را در خودتان به وجود بیاورید.

مرشدم زندگی من را متحول کرد و من نیز هر چیزی را که از او آموخته‌ام، به شما یاد خواهم داد. شما چیزهای زیادی را یاد خواهید گرفت. شما به عمیق‌ترین سطح خواهید رفت. دنیا را با دیدی

کاملاً جدید خواهید دید. شما هم‌چنین بهترین غذاها را خواهید خورد و از زیباترین منظره‌ها دیدن خواهید کرد.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

بالا