• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. Melina.N

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

...به شما یاد خواهم داد. شما چیزهای زیادی را یاد خواهید گرفت. شما به عمیق‌ترین سطح خواهید رفت. دنیا را با دیدی کاملاً جدید خواهید دید. شما هم‌چنین بهترین غذاها را خواهید خورد و از زیباترین منظره‌ها دیدن خواهید کرد. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  2. Melina.N

در حال پیشرفت رمان یوتوپیا | اثر ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

...کرده بود من تنها بودم! یه فرد تنها بیچاره، فردی که مامانش نبود تا مثل هر مامانه دیگه‌ای نازش کنه! مامانش قربونش بره و نازش رو بکشه! من خیلی دلم برای مامانم تنگ شده. کاش بابا این‌کار رو نمی‌کرد. کاش مامان هنوز زنده بود و ریحانه! کاش هیچ‌وقت وجود نداشت. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  3. Melina.N

...در آنجا برخی از ارزشمندترین و هیجان‌انگیزترین لحظه‌ها را تجربه خواهید کرد. باید به من اعتماد کنید. من درباره عادت‌های صبحگاهی کالس جهانی، همه چیز را به شما خواهم آموخت. من به شما کمک می‌کنم عضو باشگاه 5 صبح شوید. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  4. Melina.N

...میخواهند تمام افراد اطرافشان، به جای آنها تباش کنند. در حال حاضر، دنیای خودمان را مانند جامعه‌ای از بزرگسالان میبینم که مثل کودکان لوس رفتار میکنند. من قضاوت و شکایتی نمیکنم و تنها چیزهایی را که میبینم، میگویم. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  5. Melina.N

...تکه کاغذی را در آورد که یک نقاشی روی آن کشیده شده بود. تصویر آن نقاشی این‌گونه بود و شما هم دارید دقیقاً چیزی را میبینید که کارآفرین و هنرمند در آن لحظه می‌دیدند: ____________________________ ¹Sistine Chapel #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  6. Melina.N

فصل 5: یک ماجراجویی عجیب به درون تسلط صبحگاهی همان‌طور که یک مجسمه‌ساز، مواد خام را به یک پیکره تبدیل میکند، سرنوشت هر کسی نیز در دستان خودش است... توانایی تبدیل مواد به چیزی که میخواهیم، باید یاد گرفته شود و با دقت پرورش داده شود. یوهان ولفگانگ فون گوته¹ بی‌خانمان گفت: - اگر شما دو نفر...
  7. Melina.N

...را احساس کنند. تمام حرف‌های من، بخشی از درون شما را تحت تأثیر قرار میدهد. بخشی که قبل از اینکه ترس، شک و تردید بر شما غلبه کند، در درونتان زنده بود. بی‌خانمان روی زانوهایش افتاد. تسبیح مقدسش را ب*و*سید و گریست. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  8. Melina.N

...این توانایی با اولین اشعه‌های سپیده‌دم، خودش را نشان میدهد. لطفاً اجازه ندهید دردهای گذشته و ناامیدی‌های حال حاضر، شکوه شما را از بین ببرند، شکست‌ناپذیری شما را سرکوب کنند و توانایی‌های بخش عالی درونتان را خاموش #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  9. Melina.N

...مطمئن باشم که تک تک کلمات این کتاب، بهترین کلمه‌هایی هستند که میتوانم ارائه دهم. بیخانمان گفت: - بله، این استانداردی است که افراد برتر همیشه با خودشان دارند. _______________________ ¹The Prophet ²Khalil Gibran #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  10. Melina.N

...شهرت و پول هستند. این افراد، بسیار بیشتر علاقه به رشد کردن و بهره‌وری دارند تا بتوانند به میلیون‌ها نفر خدمت میکند. به همین دلیل است که پول زیادی به دست می‌آورند. در واقع پول نتیجه جانبی خدمت آنها به دیگران است. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
بالا