• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

• نویسنده موضوع Melina.N
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 46
  • بازدیدها 128
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

کتاب های درخواستی در حال تایپ

Melina.N

مدیر تالار تیزر + ناظر رمان + طراح آزمایشی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
را ایجاد کنید، پرورش روال های صبح‌گاهی کالس جهانی است. برنده شدن، در اوایل روز اتفاق میافتد و در اولین ساعات روز است که قهرمان‌ها به وجود میآیند. در برابر ضعف، مبارزه کنید و در برابر ترس، لشکرکشی کنید. شما واقعاً می‌توانید سحرخیز باشید. و این کار برای افسانه‌ای شدن لازم است. بزرگترین اهمیت را برای اول روزتان، قائل شوید و بقیه روزتان، خودش از خودش محافظت میکند. صبحتان را در اختیار داشته تا زندگیتان را تعالی بخشید.
هنرمند، صدای آن را بالا برد.
- در اینجا رازی را به شما می‌گویم که غول‌های صنعت، هنرمندان ب*ر*جسته و کامیاب‌ترین افراد، آن را میدانند: موفقیت های چشمگیر، ارتباط زیادی با ژنتیک شما ندارد، بلکه این موفقیت‌ها، بیشتر به عادت‌های روزانه شما بر میگردد. و روال های صبحگاهی شما، مهم‌ترین بخش آن هستند. جامعه به ما یاد داده است وقتی این افراد بسیار قدرتمند را میبینیم، فکر کنیم
کد:
را  ایجاد کنید، پرورش روال های صبح‌گاهی کالس جهانی است. برنده شدن، در اوایل روز اتفاق میافتد و در اولین ساعات روز است که قهرمان‌ها به وجود میآیند. در برابر ضعف، مبارزه کنید و در برابر ترس، لشکرکشی کنید. شما واقعاً می‌توانید سحرخیز باشید. و این کار برای افسانه‌ای شدن لازم است. بزرگترین اهمیت را برای اول روزتان، قائل شوید و بقیه روزتان، خودش از خودش محافظت میکند. صبحتان را در اختیار داشته تا زندگیتان را تعالی بخشید.

هنرمند، صدای آن را بالا برد.

- در اینجا رازی را به شما می‌گویم که غول‌های صنعت، هنرمندان ب*ر*جسته و کامیاب‌ترین افراد، آن را میدانند: موفقیت های چشمگیر، ارتباط زیادی با ژنتیک شما ندارد، بلکه این موفقیت‌ها، بیشتر به عادت‌های روزانه شما بر میگردد. و روال های صبحگاهی شما، مهم‌ترین بخش آن هستند. جامعه به ما یاد داده است وقتی این افراد بسیار قدرتمند را میبینیم، فکر کنیم
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
این افراد، همیشه عالی بوده‌اند. جامعه ما را فریب داده است و فکر می‌کنیم آن‌ها استثنا هستند و ژن خوب دارند. ما را فریب داده‌اند که آن‌ها از بدو تولد، نابغه هستند. با این حال، حقیقت این است که موفقیت آن‌ها در پس سال‌ها و ساعت‌ها تمرین است و ما تنها اوج ترقی و شکوه آن‌ها را میبینیم. وقتی افراد بسیار موفق تجارت، ورزش، علوم و هنر را میبینیم، در واقع، در حال مشاهده فداکاری و صبر زیاد در رسیدن به هدف هستیم. به یاد داشته
باشید، تمام افراد حرفه ای، قبلا مبتدی بوده‌اند و تمام استادان از جایی شروع کرده‌اند. افراد فوق موفق با داشتن عادت‌های درست، توانسته‌اند به شاهکارهای بزرگی برسند.
بی‌خانمان گفت:
- واقعاً کارش درسته.
هنرمند صدای ضبط شده را دوباره پخش کرد:
- با نهایت توانتان مقاومت کنید و اجازه ندهید دنیا شما را وسوسه کند تا از طریق دیوانگی تکنولوژی، حواستان را پرت کند. تمرکزتان را دوباره روی توانایی‌هایتان بگذارید و از امروز
دیگر هیچ دلیلی برای استفاده نکردن از قدرت‌هایتان نداشته باشید. از امروز، رویاپرداز باشید. از
کد:
این  افراد، همیشه عالی بوده‌اند. جامعه ما را فریب داده است و فکر می‌کنیم آن‌ها استثنا هستند و ژن خوب دارند. ما را فریب داده‌اند که آن‌ها از بدو تولد، نابغه هستند. با این حال، حقیقت این است که موفقیت آن‌ها در پس سال‌ها و ساعت‌ها تمرین است و ما تنها اوج ترقی و شکوه آن‌ها را میبینیم. وقتی افراد بسیار موفق تجارت، ورزش، علوم و هنر را میبینیم، در واقع، در حال مشاهده فداکاری و صبر زیاد در رسیدن به هدف هستیم. به یاد داشته

باشید، تمام افراد حرفه ای، قبلا مبتدی بوده‌اند و تمام استادان از جایی شروع کرده‌اند. افراد فوق موفق با داشتن عادت‌های درست، توانسته‌اند به شاهکارهای بزرگی برسند.

بی‌خانمان گفت:

- واقعاً کارش درسته.

هنرمند صدای ضبط شده را دوباره پخش کرد:

- با نهایت توانتان مقاومت کنید و اجازه ندهید دنیا شما را وسوسه کند تا از طریق دیوانگی تکنولوژی، حواستان را پرت کند. تمرکزتان را دوباره روی توانایی‌هایتان بگذارید و از امروز

دیگر هیچ دلیلی برای استفاده نکردن از قدرت‌هایتان نداشته باشید. از امروز، رویاپرداز باشید. از
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
امروز ، یکی از آن افرادی باشید که به سوی بزرگی آینده میروند و دیگر زندانی گذشته نیستند. هر کدام از ما، منتظر روزهایی سرشار از معجزه هستیم. ما هر کدام به طور قطع، به شیوه خاص
خودمان تاریخ‌سازی کرده‌ایم. شاید برای فردی این تاریخ‌سازی به معنای معلمی عالی باشد که ذهن جوانان را ترقی میدهد. برای فردی دیگر، این تاریخ‌سازی میتواند به معنی یک مادر
فوق‌العاده یا یک مدیر ب*ر*جسته باشد. شاید برای فردی دیگر، این تاریخ‌سازی به معنای رشد یک تجارت عالی یا فروشنده بسیار موفق باشد که به شکلی عالی به مشتریان خدمت میکند. اینکه
نسل‌های بعدی، ما را به یاد بیاورند و یک زندگی واقعاً عالی داشته باشیم، یک سخن کلیشه‌اى نیست. این در حقیقت، کاملاً درست است. با این حال، تعداد بسیار کمی از ما، روال های صبحگاهی
را کشف و اجرا کرده‌ایم که تمام این نتایج را برای ما محقق میسازند. ما همه میخواهیم استعداد بزرگ، شادی بی‌پایان و آزادی از ترس را به دست بیاوریم، اما تنها عده کمی از ما حاضر هستند
تا کارهایی را انجام دهند که باعث می‌شوند نبوغ نهان ما، خودش را نشان دهد. عجیب است، نه؟ و این بسیار ناراحت‌کننده است. بسیاری از ما، از روشنایی درونمان که همان ذاتمان است، غافل
شده‌ایم. بسیاری از ما، زمان ارزشمندمان را بیهوده می‌گذرانیم و به دنبال اهداف کم اهمیت و دلخوشی‌های زودگذر هستیم و از داشتن یک زندگی واقعی غفلت میکنیم. این روشی است که در
نهایت، ما را به جایی نمیرساند. چه فایده‌ای دارد، بهترین و احتمالاً مؤثرترین روزهایتان را کوهنوردی کنید و بفهمید که کوه اشتباهی را آمده‌اید، آن هم وقتی که دیگر صغیف شدهاید و صورتتان پُر از چین و چروک شده است؟ واقعاً ناراحت‌کننده است.
کد:
امروز ، یکی از آن افرادی باشید که به سوی بزرگی آینده میروند و دیگر زندانی گذشته نیستند. هر کدام از ما، منتظر روزهایی سرشار از معجزه هستیم. ما هر کدام به طور قطع، به شیوه خاص

خودمان تاریخ‌سازی کرده‌ایم. شاید برای فردی این تاریخ‌سازی به معنای معلمی عالی باشد که ذهن جوانان را ترقی میدهد. برای فردی دیگر، این تاریخ‌سازی میتواند به معنی یک مادر

فوق‌العاده یا یک مدیر ب*ر*جسته باشد. شاید برای فردی دیگر، این تاریخ‌سازی به معنای رشد یک تجارت عالی یا فروشنده بسیار موفق باشد که به شکلی عالی به مشتریان خدمت میکند. اینکه

نسل‌های بعدی، ما را به یاد بیاورند و یک زندگی واقعاً عالی داشته باشیم، یک سخن کلیشه‌اى نیست. این در حقیقت، کاملاً درست است. با این حال، تعداد بسیار کمی از ما، روال های صبحگاهی

را کشف و اجرا کرده‌ایم که تمام این نتایج را برای ما محقق میسازند. ما همه میخواهیم استعداد بزرگ، شادی بی‌پایان و آزادی از ترس را به دست بیاوریم، اما تنها عده کمی از ما حاضر هستند

تا کارهایی را انجام دهند که باعث می‌شوند نبوغ نهان ما، خودش را نشان دهد. عجیب است، نه؟ و این بسیار ناراحت‌کننده است. بسیاری از ما، از روشنایی درونمان که همان ذاتمان است، غافل

شده‌ایم. بسیاری از ما، زمان ارزشمندمان را بیهوده می‌گذرانیم و به دنبال اهداف کم اهمیت و دلخوشی‌های زودگذر هستیم و از داشتن یک زندگی واقعی غفلت میکنیم. این روشی است که در

نهایت، ما را به جایی نمیرساند. چه فایده‌ای دارد، بهترین و احتمالاً مؤثرترین روزهایتان را کوهنوردی کنید و بفهمید که کوه اشتباهی را آمده‌اید، آن هم وقتی که دیگر صغیف شدهاید و صورتتان پُر از چین و چروک شده است؟ واقعاً ناراحت‌کننده است.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
کارآفرین ، کمی احساسی شده بود و گفت:
- واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. من واقعاً وابسته به تکنولوژی شده‌ام. باید همیشه همه چیز را چک کنم. این اولین کاری است که صبح‌ها و آخرین کاری است که شب‌ها انجام میدهم. تمام تمرکزم روی آن است. من به سختی میتوانم روی تعهدات خودم و تیمم تمرکز کنم. و تمام این حواسپرتی ها در زندگی‌ام انرژی را از من گرفته است. واقعاً سر در نمی‌آورم. احساس میکنم دیگر هیچ زمانی برای خودم ندارم. تمام آن پیام‌ها، تبلیغ‌ها و اعالمیه‌ها، واقعاً من را سردرگم میکنند. و چیزی که افسونگر گفت، واقعاً برای من مؤثر است تا بتوانم به عنوان یک رهبر استانداردهایم را بالا ببرم. یک جورایی به بن بست خورده‌ام. شرکتم بیشتر از آنچه که تصور میکردم رشد داشته است و من بیشتر از تصوراتم موفق شده‌ام.
اما مواردی هستند که من را بسیار نگران میکنند.
نگاهش را برگرداند و دوباره دست‌هایش را روی هم گذاشت.
کارآفرین با خودش فکر میکرد:
- نمیتوانم به آن.ها بگویم در حال حاضر چه مشکلاتی دارم.
بیخانمان گفت:
- درباره این که میگویی وابسته به تکنولوژی هستیم، باید بدانی که اگر هوشمندانه از آن استفاده شود، میتواند باعث پیشرفت انسان شود. ما با استفاده خردمندانه از تکنولوژی، میتوانیم زندگی بهتری داشته باشیم و دانشمان را ارتقاء دهیم. این استفاده نادرست از تکنولوژی است که به ذهن و خالقیت افراد آسیب میرساند و تار و پود جامعه ما را نابود میکند. اگر تمام روز با گوشی بازی کنی، این میتواند هزینه‌های زیادی برای تو داشته باشد.
کد:
کارآفرین ، کمی احساسی شده بود و گفت:

- واقعاً تحت تأثیر قرار گرفتم. من واقعاً وابسته به تکنولوژی شده‌ام. باید همیشه همه چیز را چک کنم. این اولین کاری است که صبح‌ها و آخرین کاری است که شب‌ها انجام میدهم. تمام تمرکزم روی آن است. من به سختی میتوانم روی تعهدات خودم و تیمم تمرکز کنم. و تمام این حواسپرتی ها در زندگی‌ام انرژی را از من گرفته است. واقعاً سر در نمی‌آورم. احساس میکنم دیگر هیچ زمانی برای خودم ندارم. تمام آن پیام‌ها، تبلیغ‌ها و اعالمیه‌ها، واقعاً من را سردرگم میکنند. و چیزی که افسونگر گفت، واقعاً برای من مؤثر است تا بتوانم به عنوان یک رهبر استانداردهایم را بالا ببرم. یک جورایی به بن بست خورده‌ام. شرکتم بیشتر از آنچه که تصور میکردم رشد داشته است و من بیشتر از تصوراتم موفق شده‌ام.

اما مواردی هستند که من را بسیار نگران میکنند.

نگاهش را برگرداند و دوباره دست‌هایش را روی هم گذاشت.

کارآفرین با خودش فکر میکرد:

- نمیتوانم به آن.ها بگویم در حال حاضر چه مشکلاتی دارم.

بیخانمان گفت:

-  درباره این که میگویی وابسته به تکنولوژی هستیم، باید بدانی که اگر هوشمندانه از آن استفاده شود، میتواند باعث پیشرفت انسان شود. ما با استفاده خردمندانه از تکنولوژی، میتوانیم زندگی بهتری داشته باشیم و دانشمان را ارتقاء دهیم. این استفاده نادرست از تکنولوژی است که به ذهن و خالقیت افراد آسیب میرساند و تار و پود جامعه ما را نابود میکند. اگر تمام روز با گوشی بازی کنی، این میتواند هزینه‌های زیادی برای تو داشته باشد.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
و درباره فشاری که روی شانه‌هایت هست، این واقعاً عالی است. بازیکن افسانهای تنیس بیلی جین کینگ¹ میگوید:
- فشار، یک امتیاز است. تو باید رشد کنی و رشد کردن و بالا رفتن، یکی از عاقالنه‌ترین شیوه‌ها برای زندگی کردن است. در هر چالشی که با آن مواجه میشوید، موقعیتی وجود دارد تا به عنوان رهبر یا یک انسان، به سطح بعدی خودتان برسید. موانع و مشکلات سر راه، صرفاً آزمون‌هایی هستند تا مشخص شود تا چه حد جدی میخواهید به پاداش و اهدافتان برسید‌. این آزمون‌ها نشان میدهند که چقدر مشتاقید تا به فردی تبدیل شوید که میتواند به موفقیت‌های بزرگی برسد. شکستی وجود ندارد. در واقع، هر شکست، پیشرفتی در ظاهری پنهان است.
کارآفرین گفت:
- احساس میکنم زندگی‌ام بسیار پیچیده است. واقعاً سردرگم هستم. من هیچ زمانی برای خودم ندارم. نمیدانم چه اتفافی در زندگی‌ام افتاده است. همه چیز دشوار شده است.
هنرمند دستش را روی شانه او گذاشت و گفت:
- میدونم چی میگی. احساسم میگوید که بسیار بیشتر از چیزی که در میان میگذاری، مشکلات داری. میدونی گاهی شرایط اینقدر آشفته است که حتی نمیتوانم از تختم بیرون بیایم و فقط میتوانم آنجا دراز بکشم، چشمهایم را ببندم و آرزو کنم که سرگشتگی‌ام تمام شود. حتی برای یک روز. گاهی نمیتوانم با تمرکز فکر کنم. و در آن روزها هیچ امیدی در قلبم نیست. این افتضاحه. و بسیاری از از افراد هم افتضاح هستند. من گوشه‌گیر و مخالف اجتماع نیستم، من صرفاً مخالف افراد نادان هستم. این روزها، افراد نادان زیادی
را میبینیم که با مدهای احمقانه و لباس‌هایی عکس میگیرند که حتی پول خریدشان را ندارند.
کد:
و درباره فشاری که روی شانه‌هایت هست، این واقعاً عالی است. بازیکن افسانهای تنیس بیلی جین کینگ¹ میگوید:

- فشار، یک امتیاز است. تو باید رشد کنی و رشد کردن و بالا رفتن، یکی از عاقالنه‌ترین شیوه‌ها برای زندگی کردن است. در هر چالشی که با آن مواجه میشوید، موقعیتی وجود دارد تا به عنوان رهبر یا یک انسان، به سطح بعدی خودتان برسید. موانع و مشکلات سر راه، صرفاً آزمون‌هایی هستند تا مشخص شود تا چه حد جدی میخواهید به پاداش و اهدافتان برسید‌. این آزمون‌ها نشان میدهند که چقدر مشتاقید تا به فردی تبدیل شوید که میتواند به موفقیت‌های بزرگی برسد. شکستی وجود ندارد. در واقع، هر شکست، پیشرفتی در ظاهری پنهان است.

کارآفرین گفت:

- احساس میکنم زندگی‌ام بسیار پیچیده است. واقعاً سردرگم هستم. من هیچ زمانی برای خودم ندارم. نمیدانم چه اتفافی در زندگی‌ام افتاده است. همه چیز دشوار شده است.

هنرمند دستش را روی شانه او گذاشت و گفت:

- میدونم چی میگی. احساسم میگوید که بسیار بیشتر از چیزی که در میان میگذاری، مشکلات داری. میدونی گاهی شرایط اینقدر آشفته است که حتی نمیتوانم از تختم بیرون بیایم و فقط میتوانم آنجا دراز بکشم، چشمهایم را ببندم و آرزو کنم که سرگشتگی‌ام تمام شود. حتی برای یک روز. گاهی نمیتوانم با تمرکز فکر کنم. و در آن روزها هیچ امیدی در قلبم نیست. این افتضاحه. و بسیاری از از افراد هم افتضاح هستند. من گوشه‌گیر و مخالف اجتماع نیستم، من صرفاً مخالف افراد نادان هستم. این روزها، افراد نادان زیادی

را میبینیم که با مدهای احمقانه و لباس‌هایی عکس میگیرند که حتی پول خریدشان را ندارند.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
این‌ها با افرادی معاشرت میکنند که از آنها خوششان نمی‌آید. من ترجیح میدهم یک زندگی خردمندانه‌تر داشته باشم. یک زندگی واقعی. یک زندگی هنرمندانه. واقعاً از اینکه زندگی مردم
اینقدر سطحی شده است، عصبانی هستم.
بیخانمان گفت:
- درکت میکنم. زندگی آسان نیست و در اکثر اوقات، شرایط بسیار سخت میشود. اما همان‌طور که جان لنون
میگوید:
- همه چیز در پایان، خوب خواهد شد.و اگر هنوز
شرایط خوب نیست، پس هنوز به پایان نرسیده‌ایم.
او این جمالت را به آرامی‌ گفت و انگار نقل قول‌های زیادی در ذهنش داشت. هنرمند آرامتر شد و به گونه‌ای شیرین لبخندی زد. نفس عمیقی کشید. او از حرف‌هایی که شنیده بود، خوشحال بود.
بیخانمان ادامه داد:
- من نکته بسیار مهمی را یاد گرفته‌ام: دردناکی و سختی رشد و پیشرفت، بسیار کم هزینه‌تر از هزینه گزاف پشیمانی و حسرت است.
هنرمند در حالی که حرف‌های او را در دفترش یادداشت میکرد، پرسید:
- این را از کجا یاد گرفتی؟
بیخانمان گفت:
- فعلاً نمیتوانم بگویم.
کارآفرین نکاتی را در دفترچه‌اش یادداشت کرد. بیخانمان دستش را در جیب پیراهن پارهاش برد و کارتی را از آن بیرون آورد
کد:
این‌ها  با افرادی معاشرت میکنند که از آنها خوششان نمی‌آید. من ترجیح میدهم یک زندگی خردمندانه‌تر داشته باشم. یک زندگی واقعی. یک زندگی هنرمندانه. واقعاً از اینکه زندگی مردم

اینقدر سطحی شده است، عصبانی هستم.

بیخانمان گفت:

- درکت میکنم. زندگی آسان نیست و در اکثر اوقات، شرایط بسیار سخت میشود. اما همان‌طور که جان لنون

میگوید:

- همه چیز در پایان، خوب خواهد شد.و اگر هنوز

شرایط خوب نیست، پس هنوز به پایان نرسیده‌ایم.

او این جمالت را به آرامی‌ گفت و انگار نقل قول‌های زیادی در ذهنش داشت. هنرمند آرامتر شد و به گونه‌ای شیرین لبخندی زد. نفس عمیقی کشید. او از حرف‌هایی که شنیده بود، خوشحال بود.

بیخانمان ادامه داد:

- من نکته بسیار مهمی را یاد گرفته‌ام: دردناکی و سختی رشد و پیشرفت، بسیار کم هزینه‌تر از هزینه گزاف پشیمانی و حسرت است.

هنرمند در حالی که حرف‌های او را در دفترش یادداشت میکرد، پرسید:

- این را از کجا یاد گرفتی؟

بیخانمان گفت:

- فعلاً نمیتوانم بگویم.

کارآفرین نکاتی را در دفترچه‌اش یادداشت کرد. بیخانمان دستش را در جیب پیراهن پارهاش برد و کارتی را از آن بیرون آورد
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
- فردی مهم وقتی بسیار جوان‌تر بودم، این کارت را به من داد. آن زمان، تازه اولین شرکتم را تأسیس کرده بودم و بسیار شبیه شما دو نفر بودم: رؤیاپردازی میکردم و میخواستم اثر خودم را
در این دنیا داشته باشم. مشتاق بودم تا خودم را ثابت کنم و در این بازی برنده باشم. ببینید، نصف زندگی مان به دنبال رضایت اجتماعی هستیم. میخواهیم افراد به ما احترام بگذارند. میخواهیم
همسایه‌هایمان از ما خوششان بیاید. چیزهایی را میخریم که واقعاً نیازی به آنها نداریم ولی برای خودنمایی آنها را خریداری می کنیم.
هنرمند سرش را به نشانه تأکید تکان داد و گفت:
- کاملاً درست میگی.
محل مراسم حالا خالی شده بود.
بیخانمان ادامه داد:
- اگر شجاعت داشته باشیم تا به درونمان نگاه کنیم، متوجه میشویم که دلیل انجام این کارها، وجود سوراخ‌هایی در درون ماست. ما به اشتباه باور داریم که مواد بیرونی، این جاهای خالی درونمان را پُر میکنند. اما این درست نیست. اصلاً امکان ندارد. وقتی بسیاری از ما، به نیمه راه زندگیمان میرسیم، به سمت درست بر میگردیم. کم کم متوجه میشویم که قرار نیست عمری جاودان داشته باشیم و متوجه میشویم که روزهایمان کم کم به پایان میرسند. بنابراین با فناپذیرى خودمان روبرو میشویم و این نکته مهمی است. متوجه میشویم که روزی ما هم از این دنیا میرویم. متفکرتر میشویم. از خودمان میپرسیم که آیا از استعدادهایمان استفاده کرده‌ایم، نسبت به ارزش‌هایمان وفادار بوده‌ایم و در حال حاضر موفق هستیم یا نه. و با خودمان فکر میکنیم وقتی از این دنیا برویم، افرادی که دوستمان دارند، در مورد ما چه خواهند گفت. در
کد:
- فردی مهم وقتی بسیار جوان‌تر بودم، این کارت را به من داد. آن زمان، تازه اولین شرکتم را تأسیس کرده بودم و بسیار شبیه شما دو نفر بودم: رؤیاپردازی میکردم و میخواستم اثر خودم را

در این دنیا داشته باشم. مشتاق بودم تا خودم را ثابت کنم و در این بازی برنده باشم. ببینید، نصف زندگی مان به دنبال رضایت اجتماعی هستیم. میخواهیم افراد به ما احترام بگذارند. میخواهیم

همسایه‌هایمان از ما خوششان بیاید. چیزهایی را میخریم که واقعاً نیازی به آنها نداریم ولی برای خودنمایی آنها را خریداری می کنیم.

هنرمند سرش را به نشانه تأکید تکان داد و گفت:

- کاملاً درست میگی.

محل مراسم حالا خالی شده بود.

بیخانمان ادامه داد:

- اگر شجاعت داشته باشیم تا به درونمان نگاه کنیم، متوجه میشویم که دلیل انجام این کارها، وجود سوراخ‌هایی در درون ماست. ما به اشتباه باور داریم که مواد بیرونی، این جاهای خالی درونمان را پُر میکنند. اما این درست نیست. اصلاً امکان ندارد. وقتی بسیاری از ما، به نیمه راه زندگیمان میرسیم، به سمت درست بر میگردیم. کم کم متوجه میشویم که قرار نیست عمری جاودان داشته باشیم و متوجه میشویم که روزهایمان کم کم به پایان میرسند. بنابراین با فناپذیرى خودمان روبرو میشویم و این نکته مهمی است. متوجه میشویم که روزی ما هم از این دنیا میرویم. متفکرتر میشویم. از خودمان میپرسیم که آیا از استعدادهایمان استفاده کرده‌ایم، نسبت به ارزش‌هایمان وفادار بوده‌ایم و در حال حاضر موفق هستیم یا نه. و با خودمان فکر میکنیم وقتی از این دنیا برویم، افرادی که دوستمان دارند، در مورد ما چه خواهند گفت. در

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
این لحظه، تغییر بزرگی در ما رخ میدهد: ما از دنبال کردن رضایت اجتماعی ، به ایجاد یک میراث هدفمند میرویم. از آن لحظه، زندگی بیشتر در مورد خدمت کردن و کمتر در مورد خودخواهی خواهد بود. ما دیگر چیزهای زیادی را به زندگیمان اضافه نمیکنیم و به دنبال ساده زیستی خواهیم رفت. یاد میگیریم تا از زیبایی ساده ل*ذت ببریم، نسبت به معجزه‌های کوچک سپاسگزار باشیم، به دنبال آرامش ذهن هستیم، وقت بیشتری را صرف یادگیری میکنیم و متوجه میشویم که فردی که بیشترین خدمت را به دیگران بکند، پیروز خواهد شد.
کارآفرین به آرامی به هنرمند گفت:
- واقعاً انسان منحصر به فردی هستی. ماه‌ها است که اینگونه
امیدوار، پُرانرژی و پُرانگیزه نبوده‌ام. در گذشته، وقتی با مشکلی روبرو میشدم، پدرم من را راهنمایی میکرد. اما از وقتی از دنیا رفته است، دیگر کسی را ندارم که به او تکیه کنم.
هنرمند پرسید:
- چه اتفاقی برای او افتاد؟
- اگر خیلی ساده بگویم، او زندگی خودش را گرفت. پدرم فردی بسیار موفق و ب*ر*جسته در دنیای تجارت بود. او با هواپیما پرواز میکرد، سوار ماشین‌های سریع میشد و عاشق نو*شی*دنی‌های درجه
یک بود. او واقعاً یک انسان سرزنده بود. اما بعدش شریکش همه چیز او را گرفت و البته شرایط حال حاضر من هم، چندان تفاوتی با شرایط آن زمان او ندارد. استرس و شوک ناشی از این اتفاق،
باعث شد اقدام به خودکشی کند که ما هرگز تصورش را هم نمیکردیم. شاید فکر میکرد که هیچ راه نجاتی ندارد.
کارآفرین، جملات آخرش را با صدایی لرزان گفت.
کد:
این  لحظه، تغییر بزرگی در ما رخ میدهد: ما از دنبال کردن رضایت اجتماعی ، به ایجاد یک میراث هدفمند میرویم. از آن لحظه، زندگی بیشتر در مورد خدمت کردن و کمتر در مورد خودخواهی خواهد بود. ما دیگر چیزهای زیادی را به زندگیمان اضافه نمیکنیم و به دنبال ساده زیستی خواهیم رفت. یاد میگیریم تا از زیبایی ساده ل*ذت ببریم، نسبت به معجزه‌های کوچک سپاسگزار باشیم، به دنبال آرامش ذهن هستیم، وقت بیشتری را صرف یادگیری میکنیم و متوجه میشویم که فردی که بیشترین خدمت را به دیگران بکند، پیروز خواهد شد.

کارآفرین به آرامی به هنرمند گفت:

- واقعاً انسان منحصر به فردی هستی. ماه‌ها است که اینگونه

امیدوار، پُرانرژی و پُرانگیزه نبوده‌ام. در گذشته، وقتی با مشکلی روبرو میشدم، پدرم من را راهنمایی میکرد. اما از وقتی از دنیا رفته است، دیگر کسی را ندارم که به او تکیه کنم.

هنرمند پرسید:

- چه اتفاقی برای او افتاد؟

- اگر خیلی ساده بگویم، او زندگی خودش را گرفت. پدرم فردی بسیار موفق و ب*ر*جسته در دنیای تجارت بود. او با هواپیما پرواز میکرد، سوار ماشین‌های سریع میشد و عاشق نو*شی*دنی‌های درجه

یک بود. او واقعاً یک انسان سرزنده بود. اما بعدش شریکش همه چیز او را گرفت و البته شرایط حال حاضر من هم، چندان تفاوتی با شرایط آن زمان او ندارد. استرس و شوک ناشی از این اتفاق،

باعث شد اقدام به خودکشی کند که ما هرگز تصورش را هم نمیکردیم. شاید فکر میکرد که هیچ راه نجاتی ندارد.

کارآفرین، جمالت آخرش را با صدایی لرزان گفت.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
هنرمند از روى دلسوزى و محبت گفت:
- تو میتونی به من اعتماد کنی.
او دستش را روی قلبش گذاشت و این حرف‌ها را به کارآفرین گفت.
بیخانمان گفتگوی آنها را قطع کرد و گفت:
- بیایید این کارت را بخوانید، زیرا برای شما مفید خواهد بود.
روی کارت نوشته شده بود:
هر تغییری در ابتدا سخت، در میانه آشفته و در پایان عالی خواهد بود.
کارآفرین گفت:
- واقعاً نکته بسیار با ارزشی بود. ممنونم.
سپس هنرمند دوباره صدای غیرقانونی ضبط شده افسونگر را پخش کرد:
- هیچ‌وقت تنها برای پول کار نکنید. برای تأثیرگذاری کار کنید. تلاش کنید تا نهایت توانایی‌هایتان را نشان دهید. صبوری را در خودتان رشد دهید تا از خودگذشتگی کنید و در حد جهانی شکوفا شوید؛ حتی اگر در تمام زندگیتان، تنها یک شاهکار انجام داده باشید. حتی تنها انجام این شاهکار میتواند زندگی شما را با ارزش کند. خبره باشید. ب*ر*جسته باشید. استثنا باشید. 5 %برتر دنیا، کمتر نگران شهرت و پول هستند. این افراد، بسیار بیشتر علاقه به رشد کردن و بهره‌وری دارند تا بتوانند به میلیون‌ها نفر خدمت میکند. به همین دلیل است که پول زیادی به دست می‌آورند. در واقع پول نتیجه جانبی خدمت آنها به دیگران است.
کد:
هنرمند  از روى دلسوزى و محبت گفت:

- تو میتونی به من اعتماد کنی.

او دستش را روی قلبش گذاشت و این حرف‌ها را به کارآفرین گفت.

بیخانمان گفتگوی آنها را قطع کرد و گفت:

- بیایید این کارت را بخوانید، زیرا برای شما مفید خواهد بود.

روی کارت نوشته شده بود:

هر تغییری در ابتدا سخت، در میانه آشفته و در پایان عالی خواهد بود.

کارآفرین گفت:

- واقعاً نکته بسیار با ارزشی بود. ممنونم.

سپس هنرمند دوباره صدای غیرقانونی ضبط شده افسونگر را پخش کرد:

- هیچ‌وقت تنها برای پول کار نکنید. برای تأثیرگذاری کار کنید. تلاش کنید تا نهایت توانایی‌هایتان را نشان دهید. صبوری را در خودتان رشد دهید تا از خودگذشتگی کنید و در حد جهانی شکوفا شوید؛ حتی اگر در تمام زندگیتان، تنها یک شاهکار انجام داده باشید. حتی تنها انجام این شاهکار میتواند زندگی شما را با ارزش کند. خبره باشید. ب*ر*جسته باشید. استثنا باشید. 5 %برتر دنیا، کمتر نگران شهرت و پول هستند. این افراد، بسیار بیشتر علاقه به رشد کردن و بهره‌وری دارند تا بتوانند به میلیون‌ها نفر خدمت میکند. به همین دلیل است که پول زیادی به دست می‌آورند. در واقع پول نتیجه جانبی خدمت آنها به دیگران است.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,467
امتیازها
73
کیف پول من
59,319
بیخانمان چشم‌هایش را بسته بود و با خودش میگفت:
- صبحتان را در اختیار داشته باشید تا زندگیتان را تعالی بخشید. کارآفرین و هنرمند سرشان را تکان دادند.
هنرمند گفت:
- یکی از کتاب‌های مورد علاقه من، پیامبر¹ است. این یکی از پُرفروشترین کتاب‌ها است. در جایی خواندم که نویسنده آن خلیل جبران² دست نویس کتاب را برای مدت‌ها با خودش، داشت و پیوسته آن را ویرایش میکرد و وقتی آن را تحویل ناشر داد، یک اثر هنری خالص بود.
هنوز حرف‌هایش در مصاحبه با روزنامه‌نگار در ذهنم است.
کلمات او، من را وادار کرد تا به عنوان یک هنرمند، به دنبال نفوذ بیشتری بروم. همان‌طور که قبلاً گفتم، من کارم خوبه، اما میدونم اگر بتوانم بر خودتخریبی و دیوهای درونم غلبه کنم، میتوانم
یک هنرمند عالی باشم.
بیخانمان حالا ایستاده بود. او با ساعت بزرگش ور میرفت. از هنرمند پرسید:
- خوب جبران خلیل چه گفت که این‌قدر روی تو تأثیر داشت؟
او در مصاحبه اش گفت:
- میخواستم کاملا مطمئن باشم که تک تک کلمات این کتاب، بهترین کلمه‌هایی هستند که میتوانم ارائه دهم.
بیخانمان گفت:
- بله، این استانداردی است که افراد برتر همیشه با خودشان دارند.
بیخانمان  چشم‌هایش را بسته بود و با خودش میگفت:

- صبحتان را در اختیار داشته باشید تا زندگیتان را تعالی بخشید. کارآفرین و هنرمند سرشان را تکان دادند.

هنرمند گفت:

- یکی از کتاب‌های مورد علاقه من، پیامبر¹ است. این یکی از پُرفروشترین کتاب‌ها است. در جایی خواندم که نویسنده آن خلیل جبران² دست نویس کتاب را برای مدت‌ها با خودش، داشت و پیوسته آن را ویرایش میکرد و وقتی آن را تحویل ناشر داد، یک اثر هنری خالص بود.

هنوز حرف‌هایش در مصاحبه با روزنامه‌نگار در ذهنم است.

کلمات او، من را وادار کرد تا به عنوان یک هنرمند، به دنبال نفوذ بیشتری بروم. همان‌طور که قبلاً گفتم، من کارم خوبه، اما میدونم اگر بتوانم بر خودتخریبی و دیوهای درونم غلبه کنم، میتوانم

یک هنرمند عالی باشم.

بیخانمان حالا ایستاده بود. او با ساعت بزرگش ور میرفت. از هنرمند پرسید:

- خوب جبران خلیل چه گفت که این‌قدر روی تو تأثیر داشت؟

او در مصاحبه اش گفت:

- میخواستم کاملا مطمئن باشم که تک تک کلمات این کتاب، بهترین کلمه‌هایی هستند که میتوانم ارائه دهم.

بیخانمان گفت:

- بله، این استانداردی است که افراد برتر همیشه با خودشان دارند.

¹The Prophet

²Khalil Gibran
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

بالا