• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

• نویسنده موضوع Melina.N
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 46
  • بازدیدها 128
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

کتاب های درخواستی در حال تایپ

Melina.N

مدیر تالار تیزر + ناظر رمان + طراح آزمایشی
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
- خوب! قبل از اینکه بروم دوباره از شما می‌پرسم، چون می‌خواهم بدانم. از کدام بخش سخنرانی افسونگر، بیشتر از همه خوشتان آمد؟
هنرمند گفت:
- تقریباً همه حرف‌هایش. من تمام حرف‌هایش را ضبط کردم.
بی‌خانمان در حالی که دست‌هایش را روی هم گذاشته بود، گفت: - این غیرقانونی است. اگر این کار را بکنی، مشکلات زیادی برایت پیش می‌آید.
کارآفرین هم حرفش را تأیید کرد و گفت:
- این برخالف قانون است. چرا این کار را می‌کنی؟
- چون خودم می‌خواهم. این کار را دوست دارم. من کاری را که دوست دارم، انجام می‌دهم.
می‌دونید، قوانین برای شکستن ایجاد شده‌اند. پیکاسو در جایی گفته است، باید قوانین را خیلی خوب یاد بگیرید تا بتوانید مانند یک هنرمند، آن‌ها را بشکنید. من باید خودم باشم، نه این‌که مانند
گوسفندی به دنبال گله‌ای بروم که به هیچ جایی نمی‌رسد. اکثر افراد، مخصوصاً پولدارها، کلاهبردار هستند. همان‌طور که گاهی افسونگر می‌گوید:
- شما یا می‌توانید جزو این افراد باشید، یا می‌توانید دنیا را تغییر دهید. شما نمی‌توانید هر دو کار را انجام دهید.
- خوب. من هم همه چیز را ضبط کردم. و اگر هم زندانی شوم، جالب خواهد بود. احتمالاً در آنجا افراد باحالی را ببینم.
بی‌خانمان گفت:
- باشه. از تصمیم تو خوشم نمی‌آید. اما اشتیاقت را دوست دارم. خوب، حالابخش‌هایی از سمینار را که دوست داشتی، پخش کن.
کد:
- خوب! قبل از اینکه بروم دوباره از شما می‌پرسم، چون می‌خواهم بدانم. از کدام بخش سخنرانی افسونگر، بیشتر از همه خوشتان آمد؟

هنرمند گفت:

- تقریباً همه حرف‌هایش. من تمام حرف‌هایش را ضبط کردم.

بی‌خانمان در حالی که دست‌هایش را روی هم گذاشته بود، گفت: - این غیرقانونی است. اگر این کار را بکنی، مشکلات زیادی برایت پیش می‌آید.

کارآفرین هم حرفش را تأیید کرد و گفت:

- این برخالف قانون است. چرا این کار را می‌کنی؟

- چون خودم می‌خواهم. این کار را دوست دارم. من کاری را که دوست دارم، انجام می‌دهم.

می‌دونید، قوانین برای شکستن ایجاد شده‌اند. پیکاسو در جایی گفته است، باید قوانین را خیلی خوب یاد بگیرید تا بتوانید مانند یک هنرمند، آن‌ها را بشکنید. من باید خودم باشم، نه این‌که مانند

گوسفندی به دنبال گله‌ای بروم که به هیچ جایی نمی‌رسد. اکثر افراد، مخصوصاً پولدارها، کلاهبردار هستند. همان‌طور که گاهی افسونگر می‌گوید:

- شما یا می‌توانید جزو این افراد باشید، یا می‌توانید دنیا را تغییر دهید. شما نمی‌توانید هر دو کار را انجام دهید.

-  خوب. من هم همه چیز را ضبط کردم. و اگر هم زندانی شوم، جالب خواهد بود. احتمالاً در آنجا افراد باحالی را ببینم.

بی‌خانمان گفت:

- باشه. از تصمیم تو خوشم نمی‌آید. اما اشتیاقت را دوست دارم. خوب، حالابخش‌هایی از سمینار را که دوست داشتی، پخش کن.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
هنرمند گفت:
- تمام حرف‌هایی که ضبط کردم، واقعاً عالی هستند!
و بازویش را بالا آورد تا خالکوبی‌اش را نشان دهد. روی آن نوشته شده بود: وقتی قدرتِ عشق، بر عشقِ قدرت غلبه کند،
جهان آرامش را خواهد شناخت
. ادامه داد و گفت:
- خوب الان حرف‌های فوق‌العاده‌اش را برایتان پخش می‌کنم.
کارآفرین او را تشویق کرد و گفت:
آره، بخش‌هایی را که دوست داشتی، پخش کن.
کارآفرین مطمئن نبود چرا این را از او می‌خواهد. امیدواری او کم کم افزایش می‌یافت و نگرانی‌هایش کمتر می‌شدند. و صدای آرام درونش، به او می‌گفت که ماجراجویی بسیار خاصی در حال شروع شدن است.
کد:
هنرمند  گفت:

- تمام حرف‌هایی که ضبط کردم، واقعاً عالی هستند!

و بازویش را بالا آورد تا خالکوبی‌اش را نشان دهد. روی آن نوشته شده بود: وقتی قدرتِ عشق، بر عشقِ قدرت غلبه کند،

جهان آرامش را خواهد شناخت

. ادامه داد و گفت:

- خوب الان حرف‌های فوق‌العاده‌اش را برایتان پخش می‌کنم.

کارآفرین او را تشویق کرد و گفت:

آره، بخش‌هایی را که دوست داشتی، پخش کن.

کارآفرین مطمئن نبود چرا این را از او می‌خواهد. امیدواری او کم کم افزایش می‌یافت و نگرانی‌هایش کمتر می‌شدند. و صدای آرام درونش، به او می‌گفت که ماجراجویی بسیار خاصی در حال شروع شدن است.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
فصل 4 :متوسط و عادی بودن را فراموش کنید

گاهی قبل از صبحانه خوردن، به انجام حداقل شش کار غیرممکن فکر می‌کنم.
آلیس در سرزمین عجایب، لوییس کارول¹

بی‌خانمان در حالی که با دکمه لق پیراهن پاره خودش بازی می‌کرد، پرسید:
- تو نقاش هستی، درسته؟
هنرمند زیر ل*ب گفت:
- آره. هنرمندی که کمی ناامید است. من خوبم، ولی عالی نیستم.
بی‌خانمان با اغماض خندید و گفت:
- من آثار هنری زیادی در آپارتمانم در زوریخ دارم. درس قبل از اینکه قیمت‌ها سر به فلک بکشند، خانه‌ای را در خیابان باهانوفسترازا² خریدم. من یاد گرفته‌ام هر جایی که باشم، همیشه به دنبال بالاترین کیفیت‌ها بروم. این حرکت و نگرش، مهم‌ترین
عامل پیروزی‌های من در زندگی بوده است. در تجارت، من تنها با افراد ممتاز همکاری می‌کنم، چون شما نمی‌توانید با افراد سطح سوم، یک تجارت سطح اول داشته باشید. ما تنها محصولاتی را
عرضه می‌کنیم که کاملاً بازار آن را با ارزشمندی‌شان متحول می‌کنند. شرکت من، تنها خدماتی را ارائه می‌کند که از جهت اخلاقی، مشتری‌های ما را غنی می‌کند، تجربه کاربری فوقالعاده‌ای را
فصل 4 :متوسط و عادی بودن را فراموش کنید

گاهی قبل از صبحانه خوردن، به انجام حداقل شش کار غیرممکن فکر می‌کنم.

آلیس در سرزمین عجایب، لوییس کارول¹

بی‌خانمان  در حالی که با دکمه لق پیراهن پاره خودش بازی می‌کرد، پرسید:

- تو نقاش هستی، درسته؟

هنرمند زیر ل*ب گفت:

- آره. هنرمندی که کمی ناامید است. من خوبم، ولی عالی نیستم.

بی‌خانمان با اغماض خندید و گفت:

- من آثار هنری زیادی در آپارتمانم در زوریخ دارم. درس قبل از اینکه قیمت‌ها سر به فلک بکشند، خانه‌ای را در خیابان باهانوفسترازا² خریدم. من یاد گرفته‌ام هر جایی که باشم، همیشه به دنبال بالاترین کیفیت‌ها بروم. این حرکت و نگرش، مهم‌ترین

عامل پیروزی‌های من در زندگی بوده است. در تجارت، من تنها با افراد ممتاز همکاری می‌کنم، چون شما نمی‌توانید با افراد سطح سوم، یک تجارت سطح اول داشته باشید. ما تنها محصولاتی را

عرضه می‌کنیم که کاملاً بازار آن را با ارزشمندی‌شان متحول می‌کنند. شرکت من، تنها خدماتی را ارائه می‌کند که از جهت اخلاقی، مشتری‌های ما را غنی می‌کند، تجربه کاربری فوقالعاده‌ای را

¹Lewis Carroll

²Bahnhofstrasse

#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
برای آنها فراهم می‌کند و طرفدارانی متعصب را تعلیم می‌دهد که با کسی غیر از ما تجارت نمیکنند. و در زندگی شخصی نیر شرایط مشابهی دارم: من بهترین غذاها را میخورم و البته در غذا خوردن، زیاده‌روی نمیکنم. بهترین کتاب‌ها را میخوانم و زمانم را در الهام‌بخش‌ترین و روشن‌ترین مکان‌ها میگذرانم و از دیدنی‌ترین مکان‌ها دیدن میکنم. و در مورد روابطم، من تنها با افرادی معاشرت میکنم که شادی و آرامش من را بیشتر و من را برای بهتر شدن، هیجان‌زده میکنند. زندگی بسیار با ارزش‌تر از آن است که وقتتان را با افرادی بگذرانید که شما را نمیفهمند. زندگی بسیار ارزشمندتر از آن است که آن را با افرادی بگذرانید که ذهنیت‌های متفاوتی دارند؛ افردی که خواسته‌های قلبی¹، سلامتی²، روحی³
آنها، نسبت به شما متفاوت است. واقعاً جالب است که محیط ما، میزان بهره‌وری و تأثیر ما را مشخص می‌کند.
کارآفرین در حالی که به گوشی‌اش نگاه میکرد، گفت:
- جالبه. اون واقعاً چیزهای زیادی میدونه.
او این حرف‌ها را به آرامی به هنرمند گفت و نگاهش هنوز روی صفحه گوشی بود. در دست چپ کارآفرین، دو دستبند نقره بسیار زیبا دیده میشد. روی یکی از آنها نوشته شده بود:
من نمیتوانم‌ها را به من میتوانم‌ها تغییر بده
و روی دستبند دیگر نوشته شده بود: کار انجام شده،
کد:
برای  آنها فراهم می‌کند و طرفدارانی متعصب را تعلیم می‌دهد که با کسی غیر از ما تجارت نمیکنند. و در زندگی شخصی نیر شرایط مشابهی دارم: من بهترین غذاها را میخورم و البته در غذا خوردن، زیاده‌روی نمیکنم. بهترین کتاب‌ها را میخوانم و زمانم را در الهام‌بخش‌ترین و روشن‌ترین مکان‌ها میگذرانم و از دیدنی‌ترین مکان‌ها دیدن میکنم. و در مورد روابطم، من تنها با افرادی معاشرت میکنم که شادی و آرامش من را بیشتر و من را برای بهتر شدن، هیجان‌زده میکنند. زندگی بسیار با ارزش‌تر از آن است که وقتتان را با افرادی بگذرانید که شما را نمیفهمند. زندگی بسیار ارزشمندتر از آن است که آن را با افرادی بگذرانید که ذهنیت‌های متفاوتی دارند؛ افردی که خواسته‌های قلبی¹، سلامتی²، روحی³

آنها، نسبت به شما متفاوت است. واقعاً جالب است که محیط ما، میزان بهره‌وری و تأثیر ما را مشخص می‌کند.

کارآفرین در حالی که به گوشی‌اش نگاه میکرد، گفت:

- جالبه. اون واقعاً چیزهای زیادی میدونه.

او این حرف‌ها را به آرامی به هنرمند گفت و نگاهش هنوز روی صفحه گوشی بود. در دست چپ کارآفرین، دو دستبند نقره بسیار زیبا دیده میشد. روی یکی از آنها نوشته شده بود:

من نمیتوانم‌ها را به من میتوانم‌ها تغییر بده

و روی دستبند دیگر نوشته شده بود: کار انجام شده،

¹Heartsets

²Healthsets

³Soulsets
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

آخرین ویرایش:

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
بهتر از یک ایده عالی انجام نشده است.
- او وقتی شرکتش را تازه شروع کرده بود و اعتماد به نفس
بسیاری داشت، این هدیه‌ها را برای خودش خریده بود.
هنرمند گفت:
- درباره ذهنیت شنیده بودم؛ ولی خواسته‌های قلبی، سلامتی و روحی را نه.
بی‌خانمان گفت:
- خواهی شنید. و وقتی این اتفاق بیافتد، بهره‌وری، نوآوری و حضور شما در دنیا، کاملا متحول خواهد شد. این‌ها مفهوم‌هایی انقلابی و بسیار مهم برای سازندگان دنیا و افراد بسیار
موفق است. و در حال حاضر، افراد بسیار کمی در مورد آنها میدانند. اگر میدانستند، تمام جنبه‌های زندگیشان خیلی سریع پیشرفت میکرد. محیط اطراف شما، واقعاً درک، الهام و عملکرد
شما را شکل میدهد. هنر، روح من را تغذیه میکند. کتاب‌های عالی، امید من را بیشتر میکنند. گفتگوهای پُربار و غنی، خلاقیت من را افزایش میدهند. موسیقی فوق‌العاده قلبم را سر شوق میآورد. مکان‌های زیبا، روحیه من را تقویت میکنند. و تنها چیزی که لازم دارید، یک صبح پُر از مثبت بودن است تا ایده‌های خلاقانه‌تان را بروز دهید که میتوانند یک نسل را تعالی بخشند. و باید بگویم که 5 % ممتاز و برتر، همیشه تعالی‌بخش و پُرروحیه هستند. هدف اصلی تجارت، تنها به دست آوردن ثروت شخصی نیست. دلیل واقعی حضور در این بازی، کمک به جامعه است. تمرکز
اصلی من در تجارت، خدمت است. پول، قدرت و پرستیژ، تنها نتایج جانبی هستند که در این مسیر، خود را نشان میدهند. یکی از دوستان قدیمی و عالی‌ام، این را در جوانی به من آموخت. و این
فلسفه ، از آن زمان تمام کارهای من را تحت تأثیر قرار داده است. خدا را چه دیدید، شاید مرشد خودم را به شما هم معرفی کردم.
کد:
بهتر  از یک ایده عالی انجام نشده است.

- او وقتی شرکتش را تازه شروع کرده بود و اعتماد به نفس

بسیاری داشت، این هدیه‌ها را برای خودش خریده بود.

هنرمند گفت:

- درباره ذهنیت شنیده بودم؛ ولی خواسته‌های قلبی، سلامتی و روحی را نه.

بی‌خانمان گفت:

- خواهی شنید. و وقتی این اتفاق بیافتد، بهره‌وری، نوآوری و حضور شما در دنیا، کاملا متحول خواهد شد. این‌ها مفهوم‌هایی انقلابی و بسیار مهم برای سازندگان دنیا و افراد بسیار

موفق است. و در حال حاضر، افراد بسیار کمی در مورد آنها میدانند. اگر میدانستند، تمام جنبه‌های زندگیشان خیلی سریع پیشرفت میکرد. محیط اطراف شما، واقعاً درک، الهام و عملکرد

شما را شکل میدهد. هنر، روح من را تغذیه میکند. کتاب‌های عالی، امید من را بیشتر میکنند. گفتگوهای پُربار و غنی، خلاقیت من را افزایش میدهند. موسیقی فوق‌العاده قلبم را سر شوق میآورد. مکان‌های زیبا، روحیه من را تقویت میکنند. و تنها چیزی که لازم دارید، یک صبح پُر از مثبت بودن است تا ایده‌های خلاقانه‌تان را بروز دهید که میتوانند یک نسل را تعالی بخشند. و باید بگویم که 5 % ممتاز و برتر، همیشه تعالی‌بخش و پُرروحیه هستند. هدف اصلی تجارت، تنها به دست آوردن ثروت شخصی نیست. دلیل واقعی حضور در این بازی، کمک به جامعه است. تمرکز

اصلی من در تجارت، خدمت است. پول، قدرت و پرستیژ، تنها نتایج جانبی هستند که در این مسیر، خود را نشان میدهند. یکی از دوستان قدیمی و عالی‌ام، این را در جوانی به من آموخت. و این

فلسفه ، از آن زمان تمام کارهای من را تحت تأثیر قرار داده است. خدا را چه دیدید، شاید مرشد خودم را به شما هم معرفی کردم.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

آخرین ویرایش:

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
بی‌خانمان مکث کرد. او به ساعت بزرگش نگاه کرد. چشم‌هایش را بست و گفت:
- صبحتان را در اختیار داشته باشید تا زندگیتان را تعالی بخشید.
و ناگهان تکه کاغذ نسبتاً کوچک در کف دست چپش دیده شد. واقعاً انگار شعبده کرد. اگر شما هم در کنار این سه نفر نشسته بودید، کاملاً تحت تأثیر قرار می‌گرفتید. تصویر آن کاغذ این‌گونه
بود:
Screenshot_۲۰۲۴۰۴۲۴_۲۰۳۹۰۹_OneDrive.jpg
کد:
بی‌خانمان  مکث کرد. او به ساعت بزرگش نگاه کرد. چشم‌هایش را بست و گفت:

- صبحتان را در اختیار داشته باشید تا زندگیتان را تعالی بخشید.

و ناگهان تکه کاغذ نسبتاً کوچک در کف دست چپش دیده شد. واقعاً انگار شعبده کرد. اگر شما هم در کنار این سه نفر نشسته بودید، کاملاً تحت تأثیر قرار می‌گرفتید. تصویر آن کاغذ این‌گونه
بود:
[ATTACH type="full"]44799[/ATTACH]
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

پیوست‌ها

• Screenshot_۲۰۲۴۰۴۲۴_۲۰۳۹۰۹_OneDrive.jpg
    Screenshot_۲۰۲۴۰۴۲۴_۲۰۳۹۰۹_OneDrive.jpg
    104.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
کارآفرین و هنرمند، هر دو دهانشان از تعجب باز مانده بود و تحت تأثیر حرکت او قرار گرفته بودند. بی‌خانمان، که مانند افسونگر حرف میزد، ادامه داد:
- شما همه، در درون خودتان قهرمانی دارید. وقتی بچه بودید و قبل از اینکه بزرگسالان قدرت شما را محدود کنند، نبوغ شما را زندانی کنند و به حقیقت‌های قلبتان خیانت کنند، این موضوع را میدانستید. وقتی بچه بودید، میدانستید چگونه زندگی کنید. وقتی به ستاره‌ها نگاه میکردید، شادی، وجودتان را در بر می‌گرفت. وقتی در پارک قدم میزدید، احساس سرزندگی میکردید. و وقتی دنبال پروانه‌ها میدویدید، بسیار خوشحال میشدید. اوه، من واقعاً عاشق پروانه‌ها هستم. سپس وقتی بزرگتر شدید، فراموش کردید چگونه انسان باشید. شما فراموش کردید چگونه شجاع و مشتاق باشید و فراموش کردید چگونه عاشق و سرزنده باشید. گنجینه‌های باارزش امید شما از بین رفتند. معمولی و متوسط بودن،
کد:
کارآفرین  و هنرمند، هر دو دهانشان از تعجب باز مانده بود و تحت تأثیر حرکت او قرار گرفته بودند. بی‌خانمان، که مانند افسونگر حرف میزد، ادامه داد:

- شما همه، در درون خودتان قهرمانی دارید. وقتی بچه بودید و قبل از اینکه بزرگسالان قدرت شما را محدود کنند، نبوغ شما را زندانی کنند و به حقیقت‌های قلبتان خیانت کنند، این موضوع را میدانستید. وقتی بچه بودید، میدانستید چگونه زندگی کنید. وقتی به ستاره‌ها نگاه میکردید، شادی، وجودتان را در بر می‌گرفت. وقتی در پارک قدم میزدید، احساس سرزندگی میکردید. و وقتی دنبال پروانه‌ها میدویدید، بسیار خوشحال میشدید. اوه، من واقعاً عاشق پروانه‌ها هستم. سپس وقتی بزرگتر شدید، فراموش کردید چگونه انسان باشید. شما فراموش کردید چگونه شجاع و مشتاق باشید و فراموش کردید چگونه عاشق و سرزنده باشید. گنجینه‌های باارزش امید شما از بین رفتند. معمولی و متوسط بودن،
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

آخرین ویرایش:

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
برای‌تان قابل قبول شده است. من میگویم: در دنیای بزرگسالان بی‌روح، با کمبودها، بی‌هیجانی و محدودیت‌هایشان حضور نداشته باشید. از شما دعوت میکنم تا حقیقتی را بشناسید که تنها استادان واقعی و نابغه‌های بزرگ و افسانه‌های تاریخی میدانند و اینگونه بتوانید نیروی برتر درون خودتان را که تا پیش از این، از وجود آن بی‌خبر بودید، کشف کنید. شما میتوانید جادو را در کار و زندگی شخصیتان پیدا کنید. مطمئنم که چنین جادویی را در درونتان دارید و من اینجا هستم تا به شما کمک کنم آن را کشف کنید.
بی‌خانمان نفس عمیقی کشید و گلویش را صاف کرد.
- بچه‌ها، من مشکالت زیادی داشت‌هام. من در زندگی، بالا و پایین‌های زیادی داشت‌هام. حالم بد بوده، بهم حمله شده، ازم سوءاستفاده شده و ... .
و سپس خندید. خندهای عجیب. ادامه داد:
- بگذریم. درد و سختی، دروازه رسیدن به عمق است.
میدانید منظورم چیه؟ درد و رنج، یک تطهیرکننده طبیعی عالی است. تظاهر، ترس و غرور را از بین میبرد. اگر شجاعت داشته باشید تا وارد چیزی شوید که به شما آسیب میرساند، این ما را به
کد:
برای‌تان  قابل قبول شده است. من میگویم: در دنیای بزرگسالان بی‌روح، با کمبودها، بی‌هیجانی و محدودیت‌هایشان حضور نداشته باشید. از شما دعوت میکنم تا حقیقتی را بشناسید که تنها استادان واقعی و نابغه‌های بزرگ و افسانه‌های تاریخی میدانند و اینگونه بتوانید نیروی برتر درون خودتان را که تا پیش از این، از وجود آن بی‌خبر بودید، کشف کنید. شما میتوانید جادو را در کار و زندگی شخصیتان پیدا کنید. مطمئنم که چنین جادویی را در درونتان دارید و من اینجا هستم تا به شما کمک کنم آن را کشف کنید.

بی‌خانمان نفس عمیقی کشید و گلویش را صاف کرد.

- بچه‌ها، من مشکالت زیادی داشت‌هام. من در زندگی، بالا و پایین‌های زیادی داشت‌هام. حالم بد بوده، بهم حمله شده، ازم سوءاستفاده شده و ... .

و سپس خندید. خندهای عجیب. ادامه داد:

- بگذریم. درد و سختی، دروازه رسیدن به عمق است.

میدانید منظورم چیه؟ درد و رنج، یک تطهیرکننده طبیعی عالی است. تظاهر، ترس و غرور را از بین میبرد. اگر شجاعت داشته باشید تا وارد چیزی شوید که به شما آسیب میرساند، این ما را به
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

آخرین ویرایش:

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
روشنایی و نبوغ میرساند. درد کشیدن، نتایج بسیاری دارد و با خود هم‌دلی، نوآورى و اعتمادپذیرى به همراه دارد.
جوناس سالک¹ میگوید:
- من هم رؤیا و هم کابوسهایی داشت‌هام، اما به خاطر رؤیاهایم، بر کابوس‌هایم پیروز شده‌ام.
کارآفرین، کمی از بدگمانی‌اش را کم کرد و به آرامی به هنرمند گفت:
- واقعاً انسان عجیبی هست.
او واقعاً غیرعادى هست. اما ویژگی خاصی در مورد او وجود دارد. او دقیقاً حرف‌هایی را گفت که نیاز داشتم بشنوم. میدانم که به نظر فردی است که در خیابان‌ها زندگی میکند؛ اما به حرف‌هایش
گوش کن. گاهی مانند یک شاعر حرف میزند. آخر چگونه می‌تواند اینقدر فصیح باشد؟ عمق و شور و شوق او از کجا میآید؟ و این دوست قدیمی او، که این چیزها را یادش داده است، کیه؟
او شور و حرارتی دارد که من را یاد پدرم میاندازد. هنوز هم دلم برایش تنگ میشود. پدرم، محرم راز و بزرگترین حامی و بهترین دوست من بود. من هر روز به او فکر میکنم.
هنرمند رو به غریبه عجیب و غریب گفت:
- بسیار خوب. تو از من پرسیدی از کدام بخش حرف‌های
افسونگر، بیشتر از همه خوشم آمد. من این بخش را دوست دارم که دالور اسپارتی میگوید:
کسی که در تمرینات، عرق بیشتری بریزد، در جنگ، خون کمتری
خواهد ریخت.
همچنین، از این جمله او خوشم آمد که گفت: پیروزی‌های بزرگ،

جوناس سالک¹ میگوید:

- من هم رؤیا و هم کابوسهایی داشت‌هام، اما به خاطر رؤیاهایم، بر کابوس‌هایم پیروز شده‌ام.

کارآفرین، کمی از بدگمانی‌اش را کم کرد و به آرامی به هنرمند گفت:

- واقعاً انسان عجیبی هست.

او واقعاً غیرعادى هست. اما ویژگی خاصی در مورد او وجود دارد. او دقیقاً حرف‌هایی را گفت که نیاز داشتم بشنوم. میدانم که به نظر فردی است که در خیابان‌ها زندگی میکند؛ اما به حرف‌هایش

گوش کن. گاهی مانند یک شاعر حرف میزند. آخر چگونه می‌تواند اینقدر فصیح باشد؟ عمق و شور و شوق او از کجا میآید؟ و این دوست قدیمی او، که این چیزها را یادش داده است، کیه؟

او شور و حرارتی دارد که من را یاد پدرم میاندازد. هنوز هم دلم برایش تنگ میشود. پدرم، محرم راز و بزرگترین حامی و بهترین دوست من بود. من هر روز به او فکر میکنم.

هنرمند رو به غریبه عجیب و غریب گفت:

- بسیار خوب. تو از من پرسیدی از کدام بخش حرف‌های

افسونگر، بیشتر از همه خوشم آمد. من این بخش را دوست دارم که دالور اسپارتی میگوید:

کسی که در تمرینات، عرق بیشتری بریزد، در جنگ، خون کمتری

خواهد ریخت.

همچنین، از این جمله او خوشم آمد که گفت: پیروزی‌های بزرگ،

¹Jonas Salk
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

Melina.N

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
طراح آزمایشی
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
3,466
امتیازها
73
کیف پول من
59,309
در ساعت اولیه صبح اتفاق می‌افتند که هیچ‌کس حواسش نیست و همه خوابند.
- و همچنین روش او درباره عادت کالس جهانی صبحگاهی، واقعاً عالی بود.
کارآفرین به گوشی‌اش نگاه کرد و در حالی که به حرف‌هایی که شنیده بود فکر میکرد، گفت:
- من هم نکات خوبی را یاد رفتم، اما به این حرف‌های عالی دقت نکرده بودم.
بیخانمان با خردمندی گفت:
- ما تنها چیزهایی را میشنویم که آماده شنیدن آن‌ها هستیم. و زمانی که بزرگتر شویم، درک ما هم بهتر میشود.
ناگهان صدای افسونگر به گوش رسید. بیخانمان کامل متعجب شده بود. به دور و برش نگاه کرد تا ببیند صدا از کجا میآید. خیلی زود مشخص شد که هنرمند، صدای ضبط شده افسونگر را پخش
کرده است.
هنرمند، مستقیم به چشم‌های بیخانمان نگاه کرد و گفت:
-این بخش‌ها را از همه بیشتر دوست دارم.
صدای ضبط شده افسونگر میگفت:
- در فرهنگی که عادت به سردرگمی دارد و اسیر و مبتلا به حواس‌پرتی است، خردمندانه‌ترین راه برای تضمین این که
پیوسته در مهمترین بخش‌های زندگی شخصی و کاریتان، بهترین نتایج
کد:
در  ساعت اولیه صبح اتفاق می‌افتند که هیچ‌کس حواسش نیست و همه خوابند.

- و همچنین روش او درباره عادت کالس جهانی صبحگاهی، واقعاً عالی بود.

کارآفرین به گوشی‌اش نگاه کرد و در حالی که به حرف‌هایی که شنیده بود فکر میکرد، گفت:

- من هم نکات خوبی را یاد رفتم، اما به این حرف‌های عالی دقت نکرده بودم.

بیخانمان با خردمندی گفت:

- ما تنها چیزهایی را میشنویم که آماده شنیدن آن‌ها هستیم. و زمانی که بزرگتر شویم، درک ما هم بهتر میشود.

ناگهان صدای افسونگر به گوش رسید. بیخانمان کامل متعجب شده بود. به دور و برش نگاه کرد تا ببیند صدا از کجا میآید. خیلی زود مشخص شد که هنرمند، صدای ضبط شده افسونگر را پخش

کرده است.

هنرمند، مستقیم به چشم‌های بیخانمان نگاه کرد و گفت:

-این بخش‌ها را از همه بیشتر دوست دارم.

صدای ضبط شده افسونگر میگفت:

- در فرهنگی که عادت به سردرگمی دارد و اسیر و مبتلا به حواس‌پرتی است، خردمندانه‌ترین راه برای تضمین این که

پیوسته در مهمترین بخش‌های زندگی شخصی و کاریتان، بهترین نتایج
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

بالا