کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

• نویسنده موضوع halcyon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 124
  • بازدیدها 752
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

کتاب های درخواستی در حال تایپ

halcyon

مدیر تالار تیزر + ناظر رمان + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
Screenshot_۲۰۲۴۰۶۰۴_۱۱۲۴۴۶_Samsung Notes.jpg
- این یکی از آسان‌ترین و در عین حال، چالش برانگیزترین روش‌هایی است که افسونگر در جوانی به من یاد داد و این زمینه را برای تمام آموزش‌های بعدی فراهم میکند. از شما دو نفر میخواهم با دقت آن را یاد بگیرید. در نگاه اول، شاید مدل ساده‌ای به نظر برسد، اما به مرور زمان میبینید که چقدر عمیق است.
آقای رایلی چشم‌هایش را بست، دست‌هایش را روی گوش‌هایش گذاشت و این کلمات را گفت:
کد:
- این یکی از آسان‌ترین و در عین حال، چالش برانگیزترین روش‌هایی است که افسونگر در جوانی به من یاد داد و این زمینه را برای تمام آموزش‌های بعدی فراهم میکند. از شما دو نفر میخواهم با دقت آن را یاد بگیرید. در نگاه اول، شاید مدل ساده‌ای به نظر برسد، اما به مرور زمان میبینید که چقدر عمیق است.

آقای رایلی چشم‌هایش را بست، دست‌هایش را روی گوش‌هایش گذاشت و این کلمات را گفت:
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
- افزایش درک و آگاهی، آغاز تحول است. وقتی بیشتر ببینید، میتوانید به چیزهای بیشتری برسید. و زمانی که بهتر بدانید، میتوانید به دستاوردهای بزرگتری برسید. زنان و مردان ب*ر*جسته دنیا- آنهایی که کارهای فوق‌العاده، حرکت‌های زیبا، پیشرفت‌های علوم و فناوری را انجام میدهند- با مهندسی مجدد افکار و بازسازی آگاهیشان شروع کردند. و با انجام این کار، وارد دنیایی اسرارآمیز میشوند که اکثر افراد، آن را درک نمیکنند. و این به نوبه خود به آنها اجازه داده است، روزانه تصمیم‌ها و انتخاب‌هایی‌داشته باشند که افراد بسیار کمی آن تصمیم‌هارا میگیرند و در نهایت، نتایجی به دست بیاورند که افراد بسیار کمی، آنها را تجربه میکنند.
آن فرد ثروتمند و غول صنعتی، دوباره چشم‌هایش را باز کرد. انگشت سباب‌هاش را نزدیک ل*ب‌شبرد. با دقت به چارچوب نقش‌بسته روی پارچه نگاه کرد و گفت:
- میدانید، قهرمانان و افراد بسیار ب*ر*جسته دنیا، همه یک ویژگی شخصی دارند که افراد متوسط، این ویژگی را در خودشان نشان نمیدهند.
هنرمند که لباس عجیب و غریبی پوشیده بود، پرسید:
- منظورت چه ویژگی است؟
- دقت زیاد. بهترین چیزهای دنیا عمق دارند. اکثر افراد معمولا با ذهنیتی از سطحى بودن درکارشان گیر میکنند. 95 % افراد، توجه زیادی به جزئیات نمیکنند و به این ترتیب، نمیتوانند
کد:
- افزایش درک و آگاهی، آغاز تحول است. وقتی بیشتر ببینید، میتوانید به چیزهای بیشتری برسید. و زمانی که بهتر بدانید، میتوانید به دستاوردهای بزرگتری برسید. زنان و مردان ب*ر*جسته دنیا- آنهایی که کارهای فوق‌العاده، حرکت‌های زیبا، پیشرفت‌های علوم و فناوری را انجام میدهند- با مهندسی مجدد افکار و بازسازی آگاهیشان شروع کردند. و با انجام این کار، وارد دنیایی اسرارآمیز میشوند که اکثر افراد، آن را درک نمیکنند. و این به نوبه خود به آنها اجازه داده است، روزانه تصمیم‌ها و انتخاب‌هایی‌داشته باشند که افراد بسیار کمی آن تصمیم‌هارا میگیرند و در نهایت، نتایجی به دست بیاورند که افراد بسیار کمی، آنها را تجربه میکنند.

آن فرد ثروتمند و غول صنعتی، دوباره چشم‌هایش را باز کرد. انگشت سباب‌هاش را نزدیک ل*ب‌شبرد. با دقت به چارچوب نقش‌بسته روی پارچه نگاه کرد و گفت:

- میدانید، قهرمانان و افراد بسیار ب*ر*جسته دنیا، همه یک ویژگی شخصی دارند که افراد متوسط، این ویژگی را در خودشان نشان نمیدهند.

هنرمند که لباس عجیب و غریبی پوشیده بود، پرسید:

- منظورت چه ویژگی است؟

- دقت زیاد. بهترین چیزهای دنیا عمق دارند. اکثر افراد معمولا با ذهنیتی از سطحى بودن درکارشان گیر میکنند. 95 % افراد، توجه زیادی به جزئیات نمیکنند و به این ترتیب، نمیتوانند
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
مانند موفقترین افراد، به بزرگترین نتایج برسند. برای اکثر افراد، حقیقت این است که آنها به دنبال مسیری هستند که نیاز به کمترین مقاومت را دارد. آنها صرفاً میخواهند خیلی سریع و
آسان به خواسته‌هایشان برسند. این افراد به جای اینکه ادامه دهند، تسلیم میشوند. عده بسیار کمی از افراد، که شامل افراد بسیار موفق میشوند، فلسفه کاملا متفاوتی دارند.
هنرمند مشتاقانه گفت:
- خواهشاً در مورد آن بیشتر توضیح بده.
- این افراد، ذهنیتی متفاوت از یک ذهنیت سطحی دارند. آنها عمق و دقت را به عنوان یک ارزش بسیار مهم در نظر گرفته‌اند و در تمام کارهایی که انجام میدهند، روی بزرگی اصرار دارند. افراد بسیار موفق و استثنا، کاملا درک میکنند که شکوفایی آنها، صرف نظر از شغل و مقامی که دارند، آوازه و حسن شهرت آنها را نشان میدهد. موفق‌ترین افراد، این حقیقت را قبول دارند که شهرت و نیکنامی آنها، در نتیجه‌ی تمام کارهایی است که انجام میدهند. و آنها میدانند که نمیتوان روی این که سایر افراد چیزهای خوبی درباره شما بگویند، قیمتی گذاشت و این بسیار ارزشمند است.
میلیاردر بطری را برداشت، آن را بلند کرد و از درون آن به آخرین نشانه‌های ماه که داشت ناپدید میشد، نگاه کرد و سپس حرف‌هایش را ادامه داد.
- اما بحث، عمیق‌تر از رضایت و تأیید اجتماعی است. سطح کاری که شما به دنیا عرضه میکنید،نشان‌دهنده قدرت احترامی است که برای خودتان قائل هستید. آنهایی که احترام بسیار زیادی
کد:
مانند موفقترین افراد، به بزرگترین نتایج برسند. برای اکثر افراد، حقیقت این است که آنها به دنبال مسیری هستند که نیاز به کمترین مقاومت را دارد. آنها صرفاً میخواهند خیلی سریع و

آسان به خواسته‌هایشان برسند. این افراد به جای اینکه ادامه دهند، تسلیم میشوند. عده بسیار کمی از افراد، که شامل افراد بسیار موفق میشوند، فلسفه کاملا متفاوتی دارند.

هنرمند مشتاقانه گفت:

- خواهشاً در مورد آن بیشتر توضیح بده.

- این افراد، ذهنیتی متفاوت از یک ذهنیت سطحی دارند. آنها عمق و دقت را به عنوان یک ارزش بسیار مهم در نظر گرفته‌اند و در تمام کارهایی که انجام میدهند، روی بزرگی اصرار دارند. افراد بسیار موفق و استثنا، کاملا درک میکنند که شکوفایی آنها، صرف نظر از شغل و مقامی که دارند،  آوازه و حسن شهرت آنها را نشان میدهد. موفق‌ترین افراد، این حقیقت را قبول دارند که شهرت و نیکنامی آنها، در نتیجه‌ی تمام کارهایی است که انجام میدهند. و آنها میدانند که نمیتوان روی این که سایر افراد چیزهای خوبی درباره شما بگویند، قیمتی گذاشت و این بسیار ارزشمند است.

میلیاردر بطری را برداشت، آن را بلند کرد و از درون آن به آخرین نشانه‌های ماه که داشت ناپدید میشد، نگاه کرد و سپس حرف‌هایش را ادامه داد.

- اما بحث، عمیق‌تر از رضایت و تأیید اجتماعی است. سطح کاری که شما به دنیا عرضه میکنید،نشان‌دهنده قدرت احترامی است که برای خودتان قائل هستید. آنهایی که احترام بسیار زیادی
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
برای خودشان قائل هستند، اصلا جرأت نمیکنند کار متوسطی را انجام دهند. انجام چنین کاری، رتبه و ارزش آنها را بسیار پایین خواهد آورد. اگر میخواهید رهبری کنید، رهبر و فردی شوید که عمق و دقت بالا دارد. انسانی متفاوت باشید، نه اینکه فردی باشید که مانند اکثر افراد رفتار میکند و زندگی متوسطی دارد.
هنرمند که سرزندگی و نشاط زیادی را از خودش نشان میداد، گفت:
- واقعاً حرف‌هایت پُرمحتوا هستند.
- افراد بسیار موفق، در کارشان بسیار متفکر و هوشمند هستند. آنها به دقت در مورد کاری که انجام میدهند فکر میکنند. این افراد، بسیار تلاش میکنند تا به بالاترین استانداردها برسند، همانطور که معمار ب*ر*جسته، جیان لورنزو برنینی¹ در هنگام ساختن فواره چهار رودخانه² نهایت تلاش خود را کرد. این شاهکار او، در وسط میدان پیاتزا ناوونا³در شهر رم به طرز باشکوهی خودنمایی میکند. چنین افرادی بسیار موشکاف، دقیق و پایبند به جزئیات هستند و هنرمندى آنها تقریباً بی‌عیب است. و همانطور که مشخص است، این افراد واقعاً، واقعاً، واقعاً برای کاری که انجام میدهند، اهمیت قائل هستند.
کارآفرین میان حرف او آمد و گفت:
- اما مردم این روزها سرشان بسیار شلوغ است. الان دیگر
قرن شانزدهم نیست. صندوق پیام‌های دریافتی من کاملاً پر است و برنامه‌ام بسیار شلوغ است. اکثر
کد:
برای خودشان قائل هستند، اصلا جرأت نمیکنند کار متوسطی را انجام دهند. انجام چنین کاری، رتبه و ارزش آنها را بسیار پایین خواهد آورد. اگر میخواهید رهبری کنید، رهبر و فردی شوید که عمق و دقت بالا دارد. انسانی متفاوت باشید، نه اینکه فردی باشید که مانند اکثر افراد رفتار میکند و زندگی متوسطی دارد.

هنرمند که سرزندگی و نشاط زیادی را از خودش نشان میداد، گفت:

- واقعاً حرف‌هایت پُرمحتوا هستند.

- افراد بسیار موفق، در کارشان بسیار متفکر و هوشمند هستند. آنها به دقت در مورد کاری که انجام میدهند فکر میکنند. این افراد، بسیار تلاش میکنند تا به بالاترین استانداردها برسند، همانطور که معمار ب*ر*جسته، جیان لورنزو برنینی¹ در هنگام ساختن فواره چهار رودخانه²  نهایت تلاش خود را کرد. این شاهکار او، در وسط میدان پیاتزا ناوونا³در شهر رم به طرز باشکوهی خودنمایی میکند. چنین افرادی بسیار موشکاف، دقیق و پایبند به جزئیات هستند و هنرمندى آنها تقریباً بی‌عیب است. و همانطور که مشخص است، این افراد واقعاً، واقعاً، واقعاً برای کاری که انجام میدهند، اهمیت قائل هستند.

کارآفرین میان حرف او آمد و گفت:

- اما مردم این روزها سرشان بسیار شلوغ است. الان دیگر

قرن شانزدهم نیست. صندوق پیام‌های دریافتی من کاملاً پر است و برنامه‌ام بسیار شلوغ است. اکثر

¹Gian Lorenzo Bernini

²Fountain of the Four Rivers

³Piazza Navona
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
روزها پشت سر هم جلسه دارم. باید همه چیز را تنظیم کنم. احساس میکنم هرگز نمیتوانم در مقابل تمام کارهایی که دارم، ادامه دهم. تسلط و استادی آسان نیست.
- درک میکنم. میدونی، سادگی و وضوح بهتر است. تو بیش از حد تلاش میکنی. نابغه‌ها درک میکنند که ساختن یک شاهکار، از انجام هزاران کار عادی هوشمندانه‌تر است. یکی از دلایلی که دوست دارم در اطراف آثار فاخر باشم، باورها، الهامبخشی عاطفی و روش‌های کارهای این استادان عالی هنر است. و با قاطعیت میتوانم به شما بگویم، این افراد بسیار موفق در دنیایی کاملاً متفاوت، با اکثر افراد در تجارت و جامعه امروزی زندگی میکردند.
آقای رایلی به مدل آموزشی اشاره کرد. و گفت:
- این قدرت خودآموزی است. وقتی در مورد ایده‌های جدید آگاهی داشته باشید، به عنوان یک شخص رشد میکنید. وقتی پیشرفت‌های شخصی و کاریتان را بیشتر کنید، سطحی که شما در آن عمل و ایفای نقش میکنید، ارتقاء مییابد. و البته، وقتی توانایی شما برای به حقیقت پیوستن رؤیاها و اهدافتان بیشتر شود، درآمد و تأثیر شما بیشتر میشود و این پاداش شماست.امپراطورها این سخنان را گفت و به مرحله سوم نمودار اشاره کرد.
- به همین دلیل است که پذیرفتن دعوت من، قدم هوشمندان‌های از طرف شما بود. و این مدل برای
آموزش شما طراحی شده است.
کد:
روزها پشت سر هم جلسه دارم. باید همه چیز را تنظیم کنم. احساس میکنم هرگز نمیتوانم در مقابل تمام کارهایی که دارم، ادامه دهم. تسلط و استادی آسان نیست.

- درک میکنم. میدونی، سادگی و وضوح بهتر است. تو بیش از حد تلاش میکنی. نابغه‌ها درک میکنند که ساختن یک شاهکار، از انجام هزاران کار عادی هوشمندانه‌تر است. یکی از دلایلی که دوست دارم در اطراف آثار فاخر باشم، باورها، الهامبخشی عاطفی و روش‌های کارهای این استادان عالی هنر است. و با قاطعیت میتوانم به شما بگویم، این افراد بسیار موفق در دنیایی کاملاً متفاوت، با اکثر افراد در تجارت و جامعه امروزی زندگی میکردند.

آقای رایلی به مدل آموزشی اشاره کرد. و گفت:

- این قدرت خودآموزی است. وقتی در مورد ایده‌های جدید آگاهی داشته باشید، به عنوان یک شخص رشد میکنید. وقتی پیشرفت‌های شخصی و کاریتان را بیشتر کنید، سطحی که شما در آن عمل و ایفای نقش میکنید، ارتقاء مییابد. و البته، وقتی توانایی شما برای به حقیقت پیوستن رؤیاها و اهدافتان بیشتر شود، درآمد و تأثیر شما بیشتر میشود و این پاداش شماست.امپراطورها این سخنان را گفت و به مرحله سوم نمودار اشاره کرد.

- به همین دلیل است که پذیرفتن دعوت من، قدم هوشمندان‌های از طرف شما بود. و این مدل برای

آموزش شما طراحی شده است.
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
میلیاردر نفس عمیقی کشید.
- و باید بگم این افراد فوق‌العاده، به خاطر دید متفاوتشان به دنیا، رفتارهای خاصشان در هنگام انجام آن شاهکارها، نسبت به اکثریت افراد معمولاً خل و چل، وصله‌ى ناجور و آدم غیرعادى خطاب میشدند. اما این اصلاً درست نیست! آنها در سطح دیگری از آگاهی بودند. این افراد، دقت و سختگیرى زیادی را وارد کارهایشان کردند. آنها هفته‌ها، ماه‌ها و گاهی سال ها برای تمام کردن عالی کارهایشان زمان میگذاشتند. وقتی احساس تنهایی، ترس یا کسل بودن میکردند، خودشان را مجبور کردند تا به کار ادامه دهند. وقتی آنها را مسخره
میکردند، وقتی آنها را درک نمیکردند و حتی وقتی به آنها حمله میشد، مقاومت میکردند تا تصورات قهرمانانه خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.
هنرمند گفت:
- هر قدر یک جامعه از حقیقت دور شود، بیشتر از کسانی که آن حقیقت را بیان میکنند متنفر میشود.
میلیاردر گفت:
- استادها کارشان را آنقدر خوب ارائه میدهند که افراد عادی، آنها را دچار وسواس و عقده فکرى میدانند. اما حقیقت این آوازه و ب*ر*جسته بودن، این است که چیزی که95 %افراد آن را رفتاری وسواسی در مورد یک پروژه مهم میدانند، آن 5 % برتر، آن را هزین‌های برای ورود به کلاس جهانی میبینند. بیایید دوباره به این مدل نگاه کنیم تا بتوانیم درک دقیق‌تری
از آن داشته باشیم. اکثر مردم این دنیا، امروزه اسیر سطحی بودن هستند. درکی سطحی از قدرتشان برای صعود کردن و ارتقاء یافتن. شناخت سطحی از توانایی‌هایشان. دانشی سطحی از عادت های روزانه افراد بسیار موفق و جاهطلبی‌هایی که میخواهند باقی زندگیشان را حول آن‌ها
کد:
میلیاردر نفس عمیقی کشید.

- و باید بگم این افراد فوق‌العاده، به خاطر دید متفاوتشان به دنیا، رفتارهای خاصشان در هنگام انجام آن شاهکارها، نسبت به اکثریت افراد معمولاً خل و چل، وصله‌ى ناجور و آدم غیرعادى خطاب میشدند. اما این اصلاً درست نیست! آنها در سطح دیگری از آگاهی بودند. این افراد، دقت و سختگیرى زیادی را وارد کارهایشان کردند. آنها هفته‌ها، ماه‌ها و گاهی سال ها برای تمام کردن عالی کارهایشان زمان میگذاشتند. وقتی احساس تنهایی، ترس یا کسل بودن میکردند، خودشان را مجبور کردند تا به کار ادامه دهند. وقتی آنها را مسخره

میکردند، وقتی آنها را درک نمیکردند و حتی وقتی به آنها حمله میشد، مقاومت میکردند تا تصورات قهرمانانه خودشان را به واقعیت تبدیل کنند.

هنرمند گفت:

- هر قدر یک جامعه از حقیقت دور شود، بیشتر از کسانی که آن حقیقت را بیان میکنند متنفر میشود.

میلیاردر گفت:

- استادها کارشان را آنقدر خوب ارائه میدهند که افراد عادی، آنها را دچار وسواس و عقده فکرى میدانند. اما حقیقت این آوازه و ب*ر*جسته بودن، این است که چیزی که95 %افراد آن را رفتاری وسواسی در مورد یک پروژه مهم میدانند، آن 5 % برتر، آن را هزین‌های برای ورود به کلاس جهانی میبینند. بیایید دوباره به این مدل نگاه کنیم تا بتوانیم درک دقیق‌تری

از آن داشته باشیم. اکثر مردم این دنیا، امروزه اسیر سطحی بودن هستند. درکی سطحی از قدرتشان برای صعود کردن و ارتقاء یافتن. شناخت سطحی از توانایی‌هایشان. دانشی سطحی از عادت های روزانه افراد بسیار موفق و جاهطلبی‌هایی که میخواهند باقی زندگیشان را حول آن‌ها
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
اولویت‌بندی کنند. اکثر افراد، در تفکر مبهم و نادرست خودشان گیر کرده‌اند. و افکارمبهم و نادرست، نتایج‌مبهم و نادرستی را در پی دارد.
- میلیاردر، چوبی را از ساحل برداشت و به واژه "دقت و عمق¹" روی مدل اشاره کرد.افراد بسیار موفق، کاملاً متفاوت هستند. آنها میدانند که سطح آگاهی سطحی و ناشیانه، هرگز منجر به ایجاد بزرگترین نتایج نمی‌شود. مثال دیگری برایتان میزنم و امیدوارم بهتر منظورم را درک کنید. من یکی از طرفداران دو آتشه مسابقات فرمول یک هستم. اخیراً من را دعوت کردند تا به دیدار تیم مورد عالقه‌ام بروم. توجه
آنها به جزئی‌ترین ویژگی‌ها، از خودگذشتگی آنها برای نشان دادن برتری و میل آنها برای انجام دادن هر کاری برای عالی انجام دادن کارشان، کاملا من را هیجان‌زده کرد. دوباره میگویم، برای افراد عادی توجه بسیار زیاد به ریزترین جزئیات و دقت بسیار زیاد در زندگی کاری و شخصیشان به نظر عجیب و غریب است. اما برای افراد فوق موفق، اصلاً اینگونه نبود! حالا منظور من را فهمیدید؟ 5 % برتر افراد، همه چیز را به دقت زیر نظر دارند و مانند افراد عادی، در نگرش،
رفتار و فعالیت‌هایشان، ذهنیت سطحی بودن ندارند.

کد:
اولویت‌بندی کنند. اکثر افراد، در تفکر مبهم و نادرست خودشان گیر کرده‌اند. و افکارمبهم و نادرست، نتایج‌مبهم و نادرستی را در پی دارد.

-  میلیاردر، چوبی را از ساحل برداشت و به واژه "دقت و عمق¹" روی مدل اشاره کرد.افراد بسیار موفق، کاملاً متفاوت هستند. آنها میدانند که سطح آگاهی سطحی و ناشیانه، هرگز منجر به ایجاد بزرگترین نتایج نمی‌شود. مثال دیگری برایتان میزنم و امیدوارم بهتر منظورم را درک کنید. من یکی از طرفداران دو آتشه مسابقات فرمول یک هستم. اخیراً من را دعوت کردند تا به دیدار تیم مورد عالقه‌ام بروم. توجه

آنها به جزئی‌ترین ویژگی‌ها، از خودگذشتگی آنها برای نشان دادن برتری و میل آنها برای انجام دادن هر کاری برای عالی انجام دادن کارشان، کاملا من را هیجان‌زده کرد. دوباره میگویم، برای افراد عادی توجه بسیار زیاد به ریزترین جزئیات و دقت بسیار زیاد در زندگی کاری و شخصیشان به نظر عجیب و غریب است. اما برای افراد فوق موفق، اصلاً اینگونه نبود! حالا منظور من را فهمیدید؟ 5 % برتر افراد، همه چیز را به دقت زیر نظر دارند و مانند افراد عادی، در نگرش،

رفتار و فعالیت‌هایشان، ذهنیت سطحی بودن ندارند.

¹granularity
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
هنرمند گفت:
- حرف.های شما، من را به یاد ورمیر¹، نابغه هلندی میاندازد. او نقاشی بود که در کارش به دنبال بالاترین کیفیت بود. ورمیر، روش‌های مختلفی را امتحان کرد که به او اجازه میداد
نورهای طبیعی به گونهای نقش ببندند که اثر او به نظر سه بُعدی برسد. آثار او عمق زیادی داشتند.
جذابیت و بهبود در تمام حرکات او دیده میشد. من هم موافقم: یک هنرمند متوسط، نگرشی ساده و عجولانه نسبت به آثارشان دارند. توجه آنها بیشتر به پول است تا هنر. توجه آنها روی شهرت است، نه کمال و زیبایی. فکر میکنم به همین دلیل است که هرگز آگاهی و فراست بیشتری به دست نمی‌آورند که میتواند به آنها کمک کند تصمیم‌های بهتری بگیرند و اینگونه به نتایج بهتری برسند و اینگونه به افراد ب*ر*جسته‌ای در حوزه خودشان تبدیل شوند. دارم متوجه میشوم که این مدل، چقدر قدرتمند است.
میلیاردر نشان داد که آثار فاخر را میشناسد و گفت:
- من نقاشی زنی با لباس آبی که نامه‌ای میخواند²
و دختری با گوشواره مروارید³ ورمیر را خیلی دوست دارم.
کارآفرین گفت:
- عاشق بینشی هستم که با ما در میان می‌گذاری.
سپس آقای رایلی بخشی از حرف‌های مولانا، شاعر بزرگ را خواند:
اگر انسان راستین هستی، همه چیز را در راه عشق فدا کن.
کد:
هنرمند گفت:

- حرف.های شما، من را به یاد ورمیر¹، نابغه هلندی میاندازد. او نقاشی بود که در کارش به دنبال بالاترین کیفیت بود. ورمیر، روش‌های مختلفی را امتحان کرد که به او اجازه میداد

نورهای طبیعی به گونهای نقش ببندند که اثر او به نظر سه بُعدی برسد. آثار او عمق زیادی داشتند.

جذابیت و بهبود در تمام حرکات او دیده میشد. من هم موافقم: یک هنرمند متوسط، نگرشی ساده  و عجولانه نسبت به آثارشان دارند. توجه آنها بیشتر به پول است تا هنر. توجه آنها روی شهرت است، نه کمال و زیبایی. فکر میکنم به همین دلیل است که هرگز آگاهی و فراست بیشتری به دست نمی‌آورند که میتواند به آنها کمک کند تصمیم‌های بهتری بگیرند و اینگونه به نتایج بهتری برسند و اینگونه به افراد ب*ر*جسته‌ای در حوزه خودشان تبدیل شوند. دارم متوجه میشوم که این مدل، چقدر قدرتمند است.

میلیاردر نشان داد که آثار فاخر را میشناسد و گفت:

- من نقاشی زنی با لباس آبی که نامه‌ای میخواند²

و دختری با گوشواره مروارید³ ورمیر را خیلی دوست دارم.

کارآفرین گفت:

- عاشق بینشی هستم که با ما در میان می‌گذاری.

سپس آقای رایلی بخشی از حرف‌های مولانا، شاعر بزرگ را خواند:

اگر انسان راستین هستی، همه چیز را در راه عشق فدا کن.

¹Vermeer

² Woman in Blue Reading a Letter

³Girl with a Pearl Earring
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
اگر نه، این جمع را ترک گوی. با بی‌میلی به عظمت نمیرسی.
کارآفرین پرسید:
- میتوانم سؤالی بپرسم؟
- بله، حتماً.
- تأثیر فلسفه دقت در روابط شخصی چیست؟
- خوب. افسونگر در مورد مفهومی به اسم "بخش تاریک نبوغ" با من حرف زده است. ایده کلی آن، این است که تمام موهبت‌های انسانی، میتوانند به همراه خود ضرر و زیانی هم داشته باشند. و یک ویژگی که در موقعیتی، تو را خاص میکند، شاید در موقعیتی دیگر، وصله‌ى ناجور تو باشد. حقیقت این است که بسیاری از افراد ب*ر*جسته، زندگی‌های شخصی درهم و برهمی داشتند. دید متفاوت آنها، داشتن بالاترین استاندارها، کار کردن به مدت زیاد و دقت بسیار زیاد روی جزئیات
کارهایشان، تلاش بسیار زیاد برای ایجاد شاهکارهایشان، نظم و انضباط عالی و دنبال کردن قلبشان و نادیده گرفتن انتقادات، شرایط دشواری را در مورد روابط شخصی آنها به وجود آورده بود و به اشتباه، آنها را بی‌ثبات میدانستند.
میلیاردر خودش را روی شن‌ها انداخت و حرکت شنا را انجام داد. سپس در حالی که به قمری سفیدی که روی سقف خانه‌اش بود، نگاه میکرد ادامه داد:
- این بخش تاریک نبوغ است. همان
کد:
اگر نه، این جمع را ترک گوی. با بی‌میلی به عظمت نمیرسی.

کارآفرین پرسید:

- میتوانم سؤالی بپرسم؟

-  بله، حتماً.

- تأثیر فلسفه دقت در روابط شخصی چیست؟

- خوب. افسونگر در مورد مفهومی به اسم "بخش تاریک نبوغ" با من حرف زده است. ایده کلی آن، این است که تمام موهبت‌های انسانی، میتوانند به همراه خود ضرر و زیانی هم داشته باشند. و یک ویژگی که در موقعیتی، تو را خاص میکند، شاید در موقعیتی دیگر، وصله‌ى ناجور تو باشد. حقیقت این است که بسیاری از افراد ب*ر*جسته، زندگی‌های شخصی درهم و برهمی داشتند. دید متفاوت آنها، داشتن بالاترین استاندارها، کار کردن به مدت زیاد و دقت بسیار زیاد روی جزئیات

کارهایشان، تلاش بسیار زیاد برای ایجاد شاهکارهایشان، نظم و انضباط عالی و دنبال کردن قلبشان و نادیده گرفتن انتقادات، شرایط دشواری را در مورد روابط شخصی آنها به وجود آورده بود و به اشتباه، آنها را بی‌ثبات میدانستند.

میلیاردر خودش را روی شن‌ها انداخت و حرکت شنا را انجام داد. سپس در حالی که به قمری سفیدی که روی سقف خانه‌اش بود، نگاه میکرد ادامه داد:

-  این بخش تاریک نبوغ است. همان
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,274
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,523
چیزهایی که میتوانند شما را به استادی برسانند، همچنین میتوانند زندگی شخصی شما را ویران کنند.
میلیاردر با انرژی زیادی گفت:
- اما صرفاً به این دلیل که موهبت‌های شما، همراه خودشان میتوانند ضرر و زیانی داشته باشند، به این معنا نیست که نباید آنها را بروز دهید! تنها باید آگاهیتان را بیشتر کنید و بدانید که چه زمان‌هایی میتوانند برای شما در زندگی شخصیتان ایجاد مشکل کنند و سپس آن شرایط‌ها را مدیریت کنید. دوباره به این مدل آموزشی میرسیم و شما واقعاً میتوانید درباره ارزش تحولی باشگاه 5 صبح، همه چیز را یاد بگیرید و اینکه چگونه آن را به عادتی برای خودتان تبدیل کنید.
سپس تکه چوبی را از روی شن‌ها برداشت، به مدل اشاره کرد

Screenshot_۲۰۲۴۰۶۰۶_۱۵۰۲۵۸_Samsung Notes.jpg
کد:
چیزهایی که میتوانند شما را به استادی برسانند، همچنین میتوانند زندگی شخصی شما را ویران کنند.

میلیاردر با انرژی زیادی گفت:

- اما صرفاً به این دلیل که موهبت‌های شما، همراه خودشان میتوانند ضرر و زیانی داشته باشند، به این معنا نیست که نباید آنها را بروز دهید! تنها باید آگاهیتان را بیشتر کنید و بدانید که چه زمان‌هایی میتوانند برای شما در زندگی شخصیتان ایجاد مشکل کنند و سپس آن شرایط‌ها را مدیریت کنید. دوباره به این مدل آموزشی میرسیم و شما واقعاً میتوانید درباره ارزش تحولی باشگاه 5 صبح، همه چیز را یاد بگیرید و اینکه چگونه آن را به عادتی برای خودتان تبدیل کنید.

سپس تکه چوبی را از روی شن‌ها برداشت، به مدل اشاره کرد
#کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها
#رابین_شارما
#مهدی_قراچه_داغی
#ملینا_نامور
#انجمن‌_تک_رمان

بالا