• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

تكراري ترين صح*نه هاي رمان ها

• نویسنده موضوع .Mahdieh
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 59
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

"BAD.*.GIRL"

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-26
لایک‌ها
15,951
امتیازها
93
کیف پول من
217
غیر ممکنه تو ژانر طنز دختره از نردبون نره پایین!:|
غیر ممکنه مامانش نصیحتش نکنه و بگه وقته شوهر کردنته خجالت بکش!:|
غیر ممکنه پسره خیلی خشک و مغرور نباشه:|
غیر ممکنه مشکل و بدبختی نداشته باشن:|
غیر ممکنه کل کل نکنن:|
غیر ممکنه ازدواجشون زوری نشه:|
غیر ممکنه دختره دزدیده نشه و عشقش در به در نشه:|
یا اینکه دوستاشون کلی تو سر و کله هم بزنن و همدیگر رو مستفیض نکنن:|
یا خیلی با حیا باشن و با دو کلمه سرخ و سفید نشن!:|
غیر ممکنه تو دانشگاه دختره به پسره نخوره و پسره پوزخند نزنه:|
غیر ممکنه یه اکیپ با یه اکیپ دیگه دعواشون نشه و بعدا باهم عاشق نشن:|
غیر ممکنه داستان به قدری پیچیده نشه که هنگ بکنی چیشده:|
غیر ممکنه یکی نمیره و بعدش به خوشی تموم نشه:|
غیر ممکنه خواهر و برادر دعوایی نکنن و تا چند ماه قهر نشن:|
غیر ممکنه دختره وقتی بیدار میشه می خواد یکم به خودش تکونی بده که تو ب*غ*ل عشقش گیر نیافته و نتونه تکون نخوره:|
غیر ممکنه نرن شمال دختره قهر نکنه:|
یا یه مشکل مزخرفی پیش نیاد:|
غیر ممکنه عشق طرف تا اون دنیا بره و دوباره نیاد:|
یا غیر ممکنه دختره برای خدمتکاری بره خونه ی یک ارباب بعد باهم عاشق نشن:|

=/

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:
امضا : "BAD.*.GIRL"

myth♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-16
لایک‌ها
606
امتیازها
63
کیف پول من
150
پسره و دختره با هم لج میکنن بلا سر هم میارن تو دانشگاه عاشق هم میشن
دختره امکان نداره پولدار نباشه
دختره امکان نداره از نرده سر نخوره
پسره مغرور
دختر شیطون
همش یه دختر اویزون دیگه ای هست که چشمش دنبال پسرش و باید حرص دختره رو دربیاره://
توی رمانای طنز با یه فردی به نام وجدان پدرکشتگی دارن
دختره پدر و مادرش با تریلی تصادف میکنن تو جاده شمال میمیرن بعد تا اخر رمان اه و ناله که چرا من تنهام://
اونجایی که اتفاقی همو یه جایی میبینن بعد دوباره میان سرکار.. عه این همون دختررس وااای خدا من چجوری اینو تحمل کنم://
نود درصد مردم ایران چشم ابرو مشکی و قهوه‌ای ان و قیافه شرقی دارن
ولی اینا همه چشم رنگی همه هم جذاب و قد بلند و.هیکل ورزشکاری و خوشکل ننشون ایرانی باباشون فرانسوی:/

امضا : myth♡

ParadoX

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-12-27
لایک‌ها
14,998
امتیازها
0
کیف پول من
211
یا پسره سیندرلای بد بخته یا دختره=/
یا دختره پرنسسه پولداره یا پسره شاهزاده مغرور=/
صد در صد با یه بلای تکراری شامل مردن و زنده شدن عاشق هم بشن=/
تو دانشگاه پسره به دختر مذهبی برا سیبیلاش تیکه بندازه=/ اخرم سر از خونه دانشجویی در بیارن=/
موقع خر ذوق شدن دختره پسره رو (ما میگم نامزدش) بجای نرده بود اشتباه می‌گیره=/
همیشه تو تاریکی همو اشتباه می‌گیرن=/
همیشه وقتی دختره بد بخته پسره مغرور پولدار، سیه بدبختی دیگه ثر دختره نازل می‌شه پسره عاشقش می‌شه=/
و...
همه این‌ها که دوستان گفتن=/
فقط پس چی رمان و می‌سازه من نمی‌دونم=/

Nazanin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-03
لایک‌ها
2,774
امتیازها
113
کیف پول من
912
امضا : Nazanin

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
خوب امروز اومدم تمام صح*نه های تکراری و مزخرفی که تو هر رمان کلیشه ای تری اتفاق میوفته رو بهتون بگم:/
۱.همیشه باید رمان اینطوری شروع شه که شخصیت با صدای آلارم گوشیش بیدار شه همیشه هم با پنجمین آلارم!
۲. همیشه باید تمام شخصیت ها یه دور بزن شمال توی اون سفر هم یا از هم جدا شن یا ازدواج کنن یا یکی بمیره کلا!
۳. همیشه یه دختر حاضر جواب مثلا مغرور وجود داره که همیشه جواب استاد دانشگاهشو میده استاد دانشگاه هم از اون مغرور تر ولی نمیدونم چی میشه که عاشق هم میشن!
۴. همیشه شخصیت اصلی دختر میگه وضع مالیمون عالیه و خیلی خوشگلم همیشه هم چشم آبی مو بلوند ل*ب گوشتی(که به نظر من خوشگل نیست!)
۵. همیشه پسر شخصیت اصلی اونقدر مغروره که به دختره نمیگه عاشقشه تا بره کما اونجا در حالی که دختره رو تخت بیمارستان مثلا داره میمیره بهش میگه که دختره به هوش میاد و تا آخر عمر با هم خوشبخت زندگیشونو میکنن!
ببخشید زیاد تایپ کردم گرچه اگه خودم بودم حوصلم نمیکشید بخونم😂

آخرین ویرایش:
امضا : ساعت دار

mobina.h.f

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-23
لایک‌ها
882
امتیازها
63
کیف پول من
103
اونجا که دختره داره ت خیابون راه میره
یه پسر میخواد بش شماره بده
یا داخل مهمونیا وقتی پسره پیشنهاد ر*ق*ص به دختره میده اونی که عاشقشه عین عجل معلق میره وسط میگه قولشو ب من داده😐💔
و سفرشمال
این همه شهر قشنگ هس آخه
اه😐😐😐💔

امضا : mobina.h.f

S.M.Z

مدیر بازنشسته
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-09
لایک‌ها
1,663
امتیازها
73
کیف پول من
6,323
یا تا سر حد مرگ خرپول تا در حد مرگ بی پول و بدبخت و فلک زده:| با قشر متوسط آشناییتی ندارن انگار :|
اونایی که خرپولن حتمااا باید ماشین خارجی باشه و تو خیابونا کلاااا ماشین شاسی بلند و لوکس و خفن میبینن (کدوم ایران زندگی میکنید منم بیام:| ) همه این پرایدای سفید نوک مدادی و ۲۰۶ های سفید و قرمز و پژو پارس و دنا و اینا کلا همشون برا من و فک و فامیلمه:/
دختره یا پسره ساله کنکورشه هیچی نمیخونه در معنای واقعی هیچی:/ مامان باباشم که هههییچچچچچچ تهش کنکور پزشکی میرن دانشگاه تهران، کنکور ریاضی میرن دانشگاه شریف:/ این مردودیام منم:/ تکثیر میشم همش:|
محاله ممکنه که پسره پزشک باشه ولی ۷۰ درصد سهام بیمارستان برای اون نباشه:)):| اها تازه این پزشک شدناشونم ته خندس:| طرف با ۲۳ سال سن میگه فوق تخصص فلان رشته‌ی خفن از فلان دانشگاه سراسری خفنه تهران رو دارم:| کل دوره دبستان و دبیرستان و دانشگاه رو جهشم زده باشی انصافا تو ۲۳ سالگی نمیشه فوق تخصص دوست گرامی:|
همشون یه کارخونه یا شرکت خفن و معروف تو کل دنیا دارن ولی کلا به مدیریت اعتقادی ندارن هیچ‌کار نمیکنن ولی شرکت موفقه(چه رویایی^^)
دعوا خانوادگی امکان نداره رخ بده:| اگرم رخ بده دختره یا پسره داد و بیداد و ترک سفره شام، مادر عزیزشم میزنه زیر گریه ببخشید عزیزم، باباشم میره قرصه اعصاب و قلبشو میخوره که چرا فرزند عزیزش رو به گریه و اعصاب خوردی انداخت(خانواده هاشونو میشه قرض ب*دن؟:/ والا ماکه توخونمون کسی حق دعوا گرفتن سر سفره رو نداره:| باور کنید شکم مهمتر از دعواست:|)
دختره و پسره محاله از اول داستان نیوفتن به جون هم و فحش و دعوا:| کلا دانشگاه و خیابون و کافه رو میدون جنگ میبینن :|(این روند حتی بعد از ازدواج هم ادامه دارد!)
دختره دوستاش حتما زنگ موبایلشو باید عوض کنن اینم صبح دچار سکته روحی بشه از زنگ موبایلش(اونوقت من کسی بیاد طرف موبایلم فرقی نداره کیه فقط دستشو قلم میکنم:|)
رمان تو ژانر جنایی باشه محاله که دختره مورد ربایش مافیا قرار نگیره که از بخت بد دختره رییس باند باید یه پسر جوون خوشگل و لاکچری باشه که دیوونست ولی عاشق ایشونه:/
(این کچلاییم که معلوم میشه مافیا بودن و اختلاسگرن اونام منم:/)
باید ر*اب*طه با فامیل مادر و پدری خوب باشه و محاله که مادر جان با عمه جان به مشکل بخورن، مادرشوهر عزیز هم که باید مامانی یا مامان جون صدا بشه(منکخ تا جایی که دیدم عروس با خانواده شوهر کلا دعوا داره:|)
تو رمانا زندایی ها حتما باید جوون باشن و پایه:|
اصلا امکان نداره که بدون دردسر دختره و پسره برسن به هم:| زندگی رو کردن فیلمایی بالیوودی با بازیگرای هالیوودی :| دختره میمیره میره اون دنیا چشمان زیبا و گیرای معشوقه ی بدبختش رو به یاد میاره و خیلی یهویی قبل از قطع کردن دم و دستگاها زنده میشه و چشمان درشت و رنگیش رو باز میکنه و این وسط یه عده موقع مرگش غش میکنن یه عده بعد از بهوش اومدنش یه عدم که خودشون بسترین از حال بد به خاطر دختره :| حالا اگه طرف نمیره موقع بهوش اومدنش عشقش نیست رفته خونه اونم فکر میکنه اوشون دوستش نداره و بازهم آغاز ماجرای منت کشی :| بابا پاشید برید سر زندگیتون این لوس بازیه چیه:|
آهااا دختره احتمال ۹۰ درصد از اخلاقیاتی مثل لوس بازی و ناناز بودن و رنگ صورتی بدش میاد ووکلا معتقده باید پسر میشده وللیییی تا آقا پسر رو میبینه باید ناز کنه وولوس و قر حرف بزنه:| (مازا فازا حبیبی؟:/)
پشت چشم نازک کردن که اصلا نمک رماناست:|
پسره قطعا یه شکست عشقی داشته از دخترا بدش میاد سرد و مغروره یاهم برعکس
حتما همه تو رمان دختره رو دوست دارن جز یه دختره که عاشق پسرست و از ایم دختره بدش میاد
حتما باید یه بار نصفه شب دختره رو توی خیابون ببینه و مثلااااا غیرتی بشه!
شمال و کیش و شیراز رفتن جز اصول اصلی رمانا شده، باقی شهرا چشونه مگه؟:|
حتما هم باید قیافه ها رویایی و خفن و عالی باشه(مگه موهات قهوه ای باشه چشماتم قهوه ای چی میشه؟:| انقدر که توی رمانا چشم رنگی هست از کل درصد چشم رنگیای دنیا بیشترن:/)

رمانای ترسناکم که نگم کلا همه مثل هم، یه احضار جمیعتی و شرط بندی میکنن هیچی نمیشه میخندن بعد که شب میشه میبینن به به چه زیبا مورد عنایت اجنه قرار گرفتیم:|
رمانای تخیلیم دختره یا به قدرت ماورایی اعتقاد نداره یا معتقده حتما یکیشو داره بعدم یه شب پرت میشه دنیای خیالات و میشه کوزت:| بعد همه میفهمن عهه این پرنسسی بوده برای خودش، مامی جونش وقتی جنگ میشه اینو میفرسته دنیای آدما و حالا جنگه مارو نجات بده:|
اسما هم یا عجیب و غریبن یا تکراری یعنی توی تمام رمانا حتما یه امیر وجود داره :| اکثرا هم یه مریم باید دوست دختره باشه:| یه بار اسم طرف انقدر عجیب بود که تا اخر داستان من اسفناج میخوندمش:|

یه مشکل دیگه هم که خیلی رو مخه نبود خلاصه برای رمان یا خلاصه ی اشتباه! به امید اون خلاصه دانلود میکنی تهش میبینی حتی از کنار اون خلاصه هم رد نشده ماجرا، یه عده هم کلا یه قسمت از رمانو میزارن خلاصه(خسته نشی پهلوان)
اطلاعات اشتباه توی رمان و.... هم سکوت میکنم که منطقی تره و زیاد شد پیامم :|
امیدوارم یه روزی رمان ها درست نوشته بشن و به دور از کلیشه ها رمانای اجتماعی واقعا اجتماعی باشن و نشون دهنده این باشن که هر تصمیمی عواقبش رو داره و درد جامعه باشه نه درد افراد پولدار
رمانای طنز به خاطر چهارتا تیکه انداختن به هم و فحش دادن و بددهنی کردن طنز نباشن
رمانای ترسناک وتخیلی ایده های جدید باشن نه تکراری و همیشگی

بالا