• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

سنگ‌صبور دوراهی

• نویسنده موضوع بی نهایت
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 464
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
photo_2021-06-10_17-41-14.jpg
...
.........

....
....

.........

" به نام خدا "

سلام به دوستای خوبم Sa*@&_9

امیدوارم حالتون بسی خوب باشه Fvjb5?

امروز متنی که از یکی از شرکت کننده های عزیزمون دریافت کردم رو براتون به اشتراک می ذارم Ad&@**

⚠️ امیدوارم به نکاتی که توی قوانین سنگ صبور ذکر شد توجه کنید ⚠️

📢 تاکیدم بر اینه که هیچ توهینی به هر اقلیتی و به شخصیت صاحب نوشته تاپیک و شرکت کننده ها نمیشه برخلاف هدف این چالشه.

📢 پیام هایی که می فرستین بوی ترحم و دلسوزی نده خواهشا همدردی با دلسوزی فرق میکنه این رو همه ما متوجهش هستیم.

⛔ اگر زمانی متوجه شدین نویسنده محترم سنگ صبور چه کسی هست تحت هیچ شرایطی عنوان نکنید.

🟠 می تونید دوستانتون رو هم تگ کنید تا از مطالب گفته شده استفاده کنن .Rcjb(,

✅ اگر مطلب مفیدی (از منابع مطمئن باشید) در ر*اب*طه با متن ارسالی می دونستین خوشحال می شم به اشتراک بذارین تا بقیه هم استفاده کنن.

🟠 خلاصه در کمال احترام با هم گفت و گو کنید اینجا مطالب خارج از بحث هم نفرستید که اسپم محسوب میشه. :)(:

اما متن دریافت شده از شرکت کننده عزیزمون:

سلام خیلی فکر کردم اینجا مشکلم رو بگم یا نه اما به این نتیجه رسیدم چند فکر بهتر از یک فکر من ۱۸سالمه و تازه کنکور دادم میخوام درس مو بخونم از طرفی هم یه خواستگار دارم پنج سال ازم بزرگتره شغل مناسبی داره و وضع مالیشم خوبه اما یکمی بداخلاقه یعنی زود عصبانی میشه اینو خودش موقع خواستگاری بهم گفت و گفتش نمیخواد چیزی پنهون بمونه تنها ایرادش همینه پدر و مادرم مخالف ازدواجمن میگن هنوز سنت کمه باید درس بخونی از طرفی هم من خودم از پسره خوشم اومده تموم شرطای منو هم قبول کرده حالا نمیدونم بخاطر حرفای پدر و مادرم ردش کنم و به درسم ادامه بدم یا با این اقا ازدواج کنم و بعداز ازدواج به درسم ادامه بدم از نظرم تمام ملاک هایی که یک دختر مدنظرشه برای ازدواج داره فقط اینکه زود عصبانی میشه منو میترسونه شما جای من بودید چیکار میکردید؟ لطفا راهنماییم کنید سر دوراهی بزرگی قرار گرفتم اینم بگم از طریق یکی از آشناها اومدن خواستگاری

"مدیریت تک رمان"

سپاس از همکاری شما Rjivd

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
خوب این‌طور که شما از اخلاق‌های ایشون تعریف می‌کنید به نظر من بعد از ازدواجتون ممکنه اصلا ایشون به شما امکان تحصیل ندن. به نظر من درس توی زندگی از همه چیز مهم‌تره و بعدش هر تصمیمی حتی اشتباه قابل درست شدنه.

امضا : ساعت دار

Deli

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-03-04
لایک‌ها
2,384
امتیازها
63
کیف پول من
790
سلام

خیلی کوتاه بگم، من رد میکنم!: )
چون این مشکل ایشون برای من غیرقابل تحمله! اصلا نمیتونم بسازم باش، ممکنه شما اینطور نباشی!
و به علاوه از نظرم، عادم ع سالگی به بعد به بلوغ بهتری میرسه:) و عوض میشه... و تازه می فهمه چه شخصی رو دوست داره و چه شخصی رو نه!
من خودم رد میکردم=) و العان هم از اینکه تا العان همه رو رد کردم، راضیم!

ولی خب شما دوستش داری و مسئله متفاوته! موفق و عاشقانه باشه زندگانیتون!

Kooki♡

سرپرست بازنشسته بخش تکنولوژی
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-21
لایک‌ها
20,548
امتیازها
248
کیف پول من
4,563
سلام به نظرم ازش بپرس میتونی دانشگاه بری یا نه اگه گفت ایرادی نداره با پدر و مادرت صحبت کن
ولی اگه من جای تو بودم باهاش ازدواج نمیکردم چون عصبانی می‌شه و زندگی به کامت تلخ میشه
تصورش رو بکن هر روز عصبی بشه و سر هر چیز کوچیکی سرت داد بزنه حتی جلوی دیگران!

آخرین ویرایش:

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
سلام دوست خوبم
نمی گم اگر به جات باشم رد می کنم یا نه ولی بذار دو مورد رو بهت بگم شاید برای اینکه بیشتر فکر کنی مفید باشه
اول از همه این رو بگم که ممکنه با ادامه ی تحصیل و گذر زمان موقعیت های بهتری برات پیش بیاد و یا شاید طرز فکرت عوض بشه به نظر من آدمای مختلف با توجه به شرایط زندگی اشون توی یه سنی به بلوغ فکری می رسن و این رو ملاک قرار نده که الان ۱۸ سالم ممکن نیست بعدا پشیمون بشم چه بسا که اتفاق بیوفته و پشیمون بشی پس همه چیز رو در نظر بگیر اخلاق کم چیزی نیست توی زندگی و روابطتون ایشون یکی از ملاک های مهم ‌‌‌‌‌‌اش ناقصه دوم اینکه اعتراف کرده به عیب‌ اش و هیچ بعید نیست بعد ها خدای نکرده به مشکل بخوری این رو بگه که من از اول بهت شرایطم رو گفتم.

آخرین ویرایش:

morva♡

مدیر بازنشسته تالار جامعه و فرهنگ
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-04-28
لایک‌ها
7,993
امتیازها
93
کیف پول من
1,675
مشاهده فایل‌پیوست 27576
...
.........

....
....

.........

" به نام خدا "

امروز متنی که از یکی از شرکت کننده های عزیزمون دریافت کردم رو براتون به اشتراک می ذارم Ad&@**

📢 تاکیدم بر اینه که هیچ توهینی به هر اقلیتی و به شخصیت صاحب نوشته تاپیک و شرکت کننده ها نمیشه برخلاف هدف این چالشه.

📢 پیام هایی که می فرستین بوی ترحم و دلسوزی نده خواهشا همدردی با دلسوزی فرق میکنه این رو همه ما متوجهش هستیم.

⛔ اگر زمانی متوجه شدین نویسنده محترم سنگ صبور چه کسی هست تحت هیچ شرایطی عنوان نکنید.

🟠می تونید دوستانتون رو هم تگ کنید تا از مطالب گفته شده استفاده کنن .Rcjb(,

✅اگر مطلب مفیدی (از منابع مطمئن باشید) در ر*اب*طه با متن ارسالی می دونستین خوشحال می شم به اشتراک بذارین تا بقیه هم استفاده کنن.

🟠خلاصه در کمال احترام با هم گفت و گو کنید اینجا مطالب خارج از بحث هم نفرستید که اسپم محسوب میشه. :)(:

سلام خیلی فکر کردم اینجا مشکلم رو بگم یا نه اما به این نتیجه رسیدم چند فکر بهتر از یک فکر من ۱۸سالمه و تازه کنکور دادم میخوام درس مو بخونم از طرفی هم یه خواستگار دارم پنج سال ازم بزرگتره شغل مناسبی داره و وضع مالیشم خوبه اما یکمی بداخلاقه یعنی زود عصبانی میشه اینو خودش موقع خواستگاری بهم گفت و گفتش نمیخواد چیزی پنهون بمونه تنها ایرادش همینه پدر و مادرم مخالف ازدواجمن میگن هنوز سنت کمه باید درس بخونی از طرفی هم من خودم از پسره خوشم اومده تموم شرطای منو هم قبول کرده حالا نمیدونم بخاطر حرفای پدر و مادرم ردش کنم و به درسم ادامه بدم یا با این اقا ازدواج کنم و بعداز ازدواج به درسم ادامه بدم از نظرم تمام ملاک هایی که یک دختر مدنظرشه برای ازدواج داره فقط اینکه زود عصبانی میشه منو میترسونه شما جای من بودید چیکار میکردید؟ لطفا راهنماییم کنید سر دوراهی بزرگی قرار گرفتم اینم بگم از طریق یکی از آشناها اومدن خواستگاری

"مدیریت تک رمان"

سپاس از همکاری شما Rjivd

شما رو نمی‌دونم... اما اگه من باشم رد می‌کنم:)
ادمی که زود عصبانی میشه... از اون بدتر آدمی که زود عصبانی میشه و انقدر رک میگه احتمالا قصدتصحیح اخلاقش رو نداره...یعنی احتمالا فکر می‌کنه هر کی منو می خواد باید همینجوری بخواد... پس احتمالا ایشون یکم خودخواهم تشریف دارن...
اخلاق خیلی فاکتور مهمیه خیلی اصلا ازش نگذر...
من که نمی تونم با همچین ادمی بسازم
شاید بشه ادامه تحصیل رو بعد ازدواج انجام داد اما هیچ تضمینی به تغییر اخلاق نیست

امضا : morva♡

yosra.am

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-14
لایک‌ها
642
امتیازها
53
کیف پول من
1,213
مشاهده فایل‌پیوست 27576
...
.........

....
....

.........

" به نام خدا "

🟠می تونید دوستانتون رو هم تگ کنید تا از مطالب گفته شده استفاده کنن .Rcjb(,

✅اگر مطلب مفیدی (از منابع مطمئن باشید) در ر*اب*طه با متن ارسالی می دونستین خوشحال می شم به اشتراک بذارین تا بقیه هم استفاده کنن.

🟠خلاصه در کمال احترام با هم گفت و گو کنید اینجا مطالب خارج از بحث هم نفرستید که اسپم محسوب میشه. :)(:

"مدیریت تک رمان"

سپاس از همکاری شما Rjivd

شوهر نیست ازدواج کن

.DefectoR.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-17
لایک‌ها
29,827
امتیازها
128
کیف پول من
3,605
رد كن عزيزم :/
حالا فك نكن ك چون اين آقا شغل مناسب داره خيلى اوكازيونه و ديگه كلا هيچكس گير نمياد:/
ب نظرم رد كن اصلا عادم درست نيس با اولين نفرى ك مياد بره ازدواج كنه ك:/
بزار بره چند نفر بيان برن با ضمير روشن و آگاه تصميم بگير شوخى ك نى اين مسائل😐

بالا