• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

قوانین " آشنایی با چالش سنگ صبور "

• نویسنده موضوع بی نهایت
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 425
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

بی نهایت

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-16
لایک‌ها
19,472
امتیازها
93
کیف پول من
2,667
photo_2021-06-10_17-41-14.jpg

...
.............
....
.........
.....
.......
...
..

* به نام او که قرار دل ها است *

" سلام دوستان "

امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامت کامل روزها رو پشت سر بگذراین Rcjb(,

امروز دلم می خواد با یه تاپیک جدید و از ج*ن*س خاص و تازه ای آشنا بشید که شما رو به صورت ناشناس به چالش بکشه Onfx

مثل دورهمی و صندلی د*اغ قراره بازارش د*اغ باشه Rcunk

حالا این تاپیک چه فرقی داره و چه چیز جدیدی برای شما داره؟ Ssssskm

Dvi5?& اسمش که کاملا مشخصه سنگ صبور Dvi5?&

این ایده قشنگ متعلق به آشوب خوشگلمه:ROFLMAO: ( ^SaraB֎ )

و تصمیم گرفتیم که اجرایی بشه راستش این ایده می ره سراغ کسایی که بخشی از زندگیشون احساسی داشتن که درک نشده و یا مشکلی داشتن و نتونستن به کسی ابرازش کنن و از اون حرف بزنن شاید چون می ترسیدن قضاوت بشن و یا اینکه به کسی اعتماد نداشتنFjbfc

ولی دلشون می خواد نظر بقیه رو محک بزنن و شاید درصد کوچکی از دید منفی یا نادرستی کم بشه و تغییری ایجاد بشه Sdhk

سنگ صبور اعلام آمادگی نداره تا همه ی شما دوستای خوبم کاملا احساس راحتی کنید:)(:

حالا بریم سراغ اینکه قراره به چه صورتی این حرف هایی که روی دلتون سنگینی می کنه رو بگین Sa*@&_9
شاید کمی راحت بشین و تلاشی کرده باشین تا شرایط یه نفر دیگه ای که ممکنه تجربه مشابهی مثل شما داشته باشه رو خیلی راحت تر کنید.

خب برای دریافت صحبتای با ارزشتون دو راه در نظر گرفتم Bjge

راه اول اینه که شما می خواین غیر مستقیم حرف بزنید یعنی اینکه هویت شما برای من هم پنهان می مونه که در اون صورت به لینک پیام ناشناس من پیام هاتون رو ارسال می کنید.
(لینک پایین لینک مورد نظره)

⚠️ لطفا اگر از لینک زیر استفاده می کنید چهل خطی که در باب باکس لینک زیر نوشتین ارسال کنید و بقیه متن رو در پیام دیگری ارسال کنید (چون محدودیت حروف شامل حالشه پس هر پیام چهل خط باکس لینک زیر )

و اما راه دوم مکالمه خصوصی با من هست که اونجا هم قرار نیست من حرف بزنم فقط یک شنونده هستم البته اگه دوست داشته باشین من هم شرکت می کنم وقتی دارین حرف می زنین اما قبلش می پرسم از این بابت هم جای نگرانی نیست
( تمام تلاشم رو می کنم که احساس راحتی کنید.)
و از این طریق هم می تونید اقدام کنید که بسته به استقبال شما در ماه یک یا چند تاپیک زده میشه و هر تاپیک مخصوص یکی از شما خوشتیپا خواهد بود و تاپیک باز می مونه تا بقیه نظرشون و همدردی خودشون رو نسبت به حرفاتون رو اونجا ابراز کنن. :)(:

✅ دیگه اینکه شرکت توی سنگ صبور محدودیتی نداره و می تونید چند بار شرکت کنید
لطفا حرفی هم می زنید در حدی باشه که چند نفری روش فکر کنن یعنی اینکه در حد سه یا چهار خط نباشه چون قراره تاپیک جداگانه براشون اعمال بشه اگر اون سه یا چهار خط هم هست مشکلی نیست ولی من نمی تونم براش تاپیکی بزنم.

⚠️ اینم ذکر کنم عزیزانی که برای نظر دادن در تاپیک ها شرکت می کنن حواسشون باشه که چه طور جمله هایی رو بیان می کنن این ایده جهت دل شکستن و ناراحتی کسی اجرا نمیشه صرفا در راستای مواردی که بالا ذکر کردم اجرا میشه.

📢 بازدید کننده های محترم از هر تاپیکی به عنوان سنگ صبور می تونن در عین حال که پیام هاشون رو به اشتراک می ذارن
از دوستانشون هم با تگ کردن دعوت کنن تا از تاپیک و مطالبش بازدید کنن.Fvjb5?

نقد و یا نکته ای برای بهبود اجرای ایده سنگ صبور داشتین من در مکالمه خصوصی خودم پذیرا می باشم Echp
به امید فردای بهتر موفق باشید Rjivd

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

آخرین ویرایش توسط مدیر:

A_h

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
7,090
امتیازها
123
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
65
مشاهده فایل‌پیوست 25505

...
.............
....
.........
.....
.......
...
..

* به نام او که قرار دل ها است *

" سلام دوستان "

امیدوارم حالتون خوب باشه و در سلامت کامل روزها رو پشت سر بگذراین Rcjb(,

امروز دلم می خواد با یه تاپیک جدید و از ج*ن*س خاص و تازه ای آشنا بشید که شما رو به صورت ناشناس به چالش بکشه Onfx

مثل دورهمی و صندلی د*اغ قراره بازارش د*اغ باشه Rcunk

حالا این تاپیک چه فرقی داره و چه چیز جدیدی برای شما داره؟ Ssssskm

Dvi5?& اسمش که کاملا مشخصه سنگ صبور Dvi5?&

این ایده قشنگ متعلق به آشوب خوشگلمه:ROFLMAO: ( ^SaraB֎ )

و تصمیم گرفتیم که اجرایی بشه راستش این ایده می ره سراغ کسایی که بخشی از زندگیشون احساسی داشتن که درک نشده و یا مشکلی داشتن و نتونستن به کسی ابرازش کنن و از اون حرف بزنن شاید چون می ترسیدن قضاوت بشن و یا اینکه به کسی اعتماد نداشتنFjbfc

ولی دلشون می خواد نظر بقیه رو محک بزنن و شاید درصد کوچکی از دید منفی یا نادرستی کم بشه و تغییری ایجاد بشه Sdhk

سنگ صبور اعلام آمادگی نداره تا همه ی شما دوستای خوبم کاملا احساس راحتی کنید:)(:

حالا بریم سراغ اینکه قراره به چه صورتی این حرف هایی که روی دلتون سنگینی می کنه رو بگین Sa*@&_9
شاید کمی راحت بشین و تلاشی کرده باشین تا شرایط یه نفر دیگه ای که ممکنه تجربه مشابهی مثل شما داشته باشه رو خیلی راحت تر کنید.

خب برای دریافت صحبتای با ارزشتون دو راه در نظر گرفتم Bjge

راه اول اینه که شما می خواین غیر مستقیم حرف بزنید یعنی اینکه هویت شما برای من هم پنهان می مونه که در اون صورت به لینک پیام ناشناس من پیام هاتون رو ارسال می کنید.
(لینک پایین لینک مورد نظره)

⚠️ لطفا اگر از لینک زیر استفاده می کنید چهل خطی که در باب باکس لینک زیر نوشتین ارسال کنید و بقیه متن رو در پیام دیگری ارسال کنید (چون محدودیت حروف شامل حالشه پس هر پیام چهل خط باکس لینک زیر )

و اما راه دوم مکالمه خصوصی با من هست که اونجا هم قرار نیست من حرف بزنم فقط یک شنونده هستم البته اگه دوست داشته باشین من هم شرکت می کنم وقتی دارین حرف می زنین اما قبلش می پرسم از این بابات هم جای نگرانی نیست
( تمام تلاشم رو می کنم که احساس راحتی کنید.)
و از این طریق هم می تونید اقدام کنید که بسته به استقبال شما در ماه یک یا چند تاپیک زده میشه و هر تاپیک مخصوص یکی از شما خوشتیپا خواهد بود و تاپیک باز می مونه تا بقیه نظرشون و همدردی خودشون رو نسبت به حرفاتون رو اونجا ابراز کنن. :)(:

✅ دیگه اینکه شرکت توی سنگ صبور محدودیتی نداره و می تونید چند بار شرکت کنید
لطفا حرفی هم می زنید در حدی باشه که چند نفری روش فکر کنن یعنی اینکه در حد سه یا چهار خط نباشه چون قراره تاپیک جداگانه براشون اعمال بشه اگر اون سه یا چهار خط هم هست مشکلی نیست ولی من نمی تونم براش تاپیکی بزنم.

⚠️ اینم ذکر کنم عزیزانی که برای نظر دادن در تاپیک ها شرکت می کنن حواسشون باشه که چه طور جمله هایی رو بیان می کنن این ایده جهت دل شکستن و ناراحتی کسی اجرا نمیشه صرفا در راستای مواردی که بالا ذکر کردم اجرا میشه.

📢 بازدید کننده های محترم از هر تاپیکی به عنوان سنگ صبور می تونن در عین حال که پیام هاشون رو به اشتراک می ذارن
از دوستانشون هم با تگ کردن دعوت کنن تا از تاپیک و مطالبش بازدید کنن.Fvjb5?

نقد و یا نکته ای برای بهبود اجرای ایده سنگ صبور داشتین من در مکالمه خصوصی خودم پذیرا می باشم Echp
به امید فردای بهتر موفق باشید Rjivd

با سلام لینک چالش تغییر کرد!

امضا : A_h

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,480
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,306
سلام به همه عزیزان
از امروز چالش سنگ صبور دوباره برگزار میشه
من خیلی این چالشو دوست دارم و فکر می کنم جالبهHujjgfdممنون از آشوب عزیز که ایدش رو داده😍
شما میتونین ازطریق مکالمه شخصی
یا این لینک پیام ناشناس حرفای دلتونو برای من بفرستین
قوانین و شرایط در بالا ذکر شده

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا