Usage for hash tag: ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. halcyon

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

...چمدانهایتان را خیلی زود تحویل جایگاه مهمان‌های آقای رایلی خواهیم داد. کارآفرین در حالی که با خوشحالی عکس‌هایی از خودش میگرفت، گفت: - همه چیز واقعاً عالی است. ______________________ ¹Masters of Art in the Vatican #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  2. halcyon

...و مهربان هستند. هواپیمای فِرست کالس، بعد از یک بلند شدن عالی، شروع به پرواز کرد. در حین پرواز،بهترین نو*شی*دنی‌ها، خاویار و لذیذترین غذاها را برای آنها آوردند. کارآفرین، کاملاً خرسند بود و خیلی کمتر نگران شرکتش بود #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  3. halcyon

...اختیار داشته باشید تا زندگیتان را تجلی بخشید.« این یکی از اصول همیشگی آقای رایلی است. و حالا متأسفانه باید با شما خداحافظی کنم. و قبل از این که بارهایشان را به هواپیما ببرد، به زبان فرانسوی از آنها خداحافظی کرد. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  4. halcyon

...کهربایی، رنگهای سماوی سپیده‌دم و آرامش این لحظه، او را دلگرم میکرد و البته او را تحت تأثیر قرار داده بود. کارآفرین در حالی که با بی‌قرارى با گوشی‌اش بازی میکرد، از راننده پرسید: - خوب کمی بیشتر درباره رئیست بگو #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  5. halcyon

...از سرمایه‌گذاران شرکتی است که حالا در سرتاسر دنیا مورد تحسین است. متأسفانه نمیتوانم اسم شرکت را بگویم و اگر آقای رایلی بداند در مورد مسائل مالی با شما صحبت کرده‌ام، واقعاً از من ناامید میشوند. او تنها به من گفت #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  6. halcyon

...داوطلبانه به خودم سختی میدهم، خواه با پوششی که دیروز داشتم، یا با هفتهای یک روز غذا نخوردن و یا یک بار در ماه روی زمین خوابیدن. و این من را قوی و منضبط میکند و من را روی اولویت‌های ________________________ ¹Riley #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  7. halcyon

...او کاملاً از بین رفته بود. درست در همان لحظه، نور درخشان چراغ جلوی ماشینی، تاریکی شب را شکافت. آن دو نفر به همدیگر نگاه کردند. کارآفرین خندید و به خودش گفت: - بسیار خوب. شاید احساس، واقعاً از دلیل هوشمندتر است. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  8. halcyon

...اصلا نخوابیدم. خواب‌های وهم‌آور و بدی داشتم و این تجربه‌ای که در حال انجام آن هستیم، میتواند خطرناک باشد. هنرمند گفت: - حس میکنم دارم میمیرم. واقعاً متنفرم از اینکه اینقدر زود بیدار شوم. واقعاً ایده‌ی بدی بود. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  9. halcyon

...پرسید: - راستی میتوانم وسایل نقاشی‌ام را با خودم بیاورم؟ بیخانمان گفت: - بله. اگر میخواهی در بهشت نقاشی کنی. و چشمکی زد. سپس ادامه داد: - پنج صبح. صبحتان را در اختیار داشته باشید تا زندگیتان را تعالی بخشید. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  10. halcyon

...به ساعت بزرگش نگاه کرد و گفت: - وقتی از این دنیا میروید، نمیتوانید دارایی مادی خودتان را با خودتان ببرید. کارآفرین به آرامی‌گفت: - حرف‌های تو، مانند یک گنجینه با ارزش هستند. هنرمند گفت: - کاملاً درست می‌گویی. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
بالا