Usage for hash tag: ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. halcyon

کامل شده داستانک پیشرفت ایرانم

...کردیم. هانیه خیالش راحت می‌شود و آقای صادقی نفسی آسوده می‌کشد. با استرس به صفحه خیره شده است و می‌خواهد هرچه زودتر از پیشرفت‌های کشورش بگوید. - ممنون. صدا دریافت شد. می‌خواستیم بدونیم چه مقدار از کشورتون ایران خبر دارید؟ اخبار جدید به دست شما رسیده؟ #پیشرفت_ایرانم #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  2. halcyon

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

...قبل از اینکه او را ترور کنند، گفت: - همه میتوانند عالی باشند، زیرا همه میتوانند خدمت کنند. لازم نیست به دانشگاه بروید تا خدمت کنید. لازم نیست افلاطون و ارسطو را بشناسید تا بتوانید خدمت کنید. برای خدمت #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  3. halcyon

درحال ترجمه کتاب اسکایلار رابینز:رمز و راز جواهرات پنهان | Melina.N کاربر انجمن تک رمان

...- شخصیت‌های خفن؛ یک کتاب کاملاً سرگرم‌کننده. اسکایلر رابینز نوعی دختر شجاع و ابداعی است که آرزو می‌کنید بتوانید او را به دخترتان معرفی کنید. ریچل کوین، نویسنده: دختر من، آیا به تو گفته‌ام؟ اسکایلر رابینز: راز جواهرات مخفی کری کراس #اسکایلار_رابینز #رمز_و_راز_جواهرات_پنهان #کری_کراس #ملینا_نامور
  4. halcyon

در حال پیشرفت رمان یوتوپیا | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

...کوتاه شدن موهام از دلم بیرون نرفته. - ژاکاو من به آخر خودم نزدیکم ولی تو... ارسلان رو نجات میدی اگه واقعا دلت می‌خواد یه ملت رو نجات بدی! باور کن تو می‌تونی تمام چیزی که باید رو از ارسلان بفهمی فقط کافیه فکر کنی! از گذشته کمک بگیر راز ما رو پیدا کن‌. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  5. halcyon

...وقتی این حرفها را زد، دفترچه‌اش را در هوا تکان میداد. - بگو هواپیما را بفرستند. ما را به دهکده‌ی خودت ببر. کمی نارگیل به ما بده. میخواهیم با دلفین‌ها بازی کنیم و زندگیمان را ارتقاء بخشیم. ما کاملاً پایه‌ایم. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  6. halcyon

...برای در اوج ماندن به آن عمل میکنم. برای من اثبات شده است که این تمرین، به من کمک میکند تا ژنم را نظم دهم و ژن هایی را که قبلاً غیرفعال بودند، بیدار کنم. دی اِن ای شما، سرنوشت شما نیست. دوستان عزیزم، وقتی به جزیره #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  7. halcyon

...زندگی‌های خودمان عبور کنیم تا موهبت‌ها، استعدادها و توانایی‌هایمان را رشد دهیم. احساسم به من میگوید این کار را انجام بدهم. اگر تو باشی، من هم هستم. کارآفرین گفت: - میدونی چیه؟ من باهاش میرم. کاملاً پایه‌ام. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  8. halcyon

...ناراحت نشوی. تو واقعاً انسان مهربانی به نظر میرسی. ولی الان شرایطم خوب نیست. ولی میدانم که آدم خوبی هستی. از این موضوع مطمئنم. هنرمند کاملاً خوشحال بود. به بیخانمان نگاه کرد. او داشت تکه‌ای از آواکادو میخورد. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  9. halcyon

...تو را نمیشناسم و نمیدانم چرا این حرف‌ها را به تو میزنم. فکر میکنم باهات راحتم. نمیدانم چرا. ببخشید اگر بیش از حد باهات راحت حرف زدم. هنرمند که زبان بدنش نشان میداد درگیر حرف‌هایش شده است، گفت: - مشکلی نیست. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  10. halcyon

...آن اتفاق میآمد. بله، این درد باعث شده است که من در بیرون، بسیار سرسخت و از برخی جهات بیرحم باشم. درد و ناراحتی ناشی از فوت پدرم، محرک من بوده ____________________________________ ¹ fatherless daughter syndrom #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
بالا