Usage for hash tag: ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. halcyon

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

...را دارم و در خانه نیز، همین موضوع را به والدینم گفتم. معلم‌هایم به من خندیدند و من را مسخره کردند و از من خواستند واقعبین‌تر باشم. از من خواستند مانند بقیه بچه‌ها باشم و تمام خواب‌های مسخره‌ام را فراموش کنم. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  2. halcyon

...کند. او برای سال‌ها، حالتی از آرامش را فراموش کرده بود و حالا دوباره آن را به دست آورده بود. دقیقاً در ساعت ۳:۳۳ دقیقه صبح، صدای بسیار بلندی را شنید. کسی درِ اتاق او را میزد. روی میز کوچک کنار تخت‌خواب بسیار #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  3. halcyon

...بسیار آرامتر شده بود، گفت: - افسونگر کمی در مورد دستاوردهای تو برایمان گفته است. هنرمند که خندهای پُرشور و هیجان بر لبانش بود، گفت: - و لباس‌هایی که در سمینار به تن داشتی، کاملا حرف‌های او را تأیید میکردند! #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  4. halcyon

...تجارتم بوده است. هیچ چیزی بهتر از این نیست که شب‌ها با افکار و قلبی آرام به خواب بروی. فکر میکنم این یکی از ویژگی‌های من به عنوان یک پسر کشاورز باشد. _____________________________________ ¹cyber zombies ²Flow #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  5. halcyon

...طور ناامیدکننده‌ای متوسط باشد. هنرمند گفت: - کاملاً موافقم. افراد بسیار بسیار کمی هستند که این روزها، ساعت‌ها روی هنرشان تمرکز کنند. افسونگر در سمینارش، این افراد را که معتاد به موبایل‌هایشان هستند، زامبی‌های #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  6. halcyon

...بسیار درد میکرد و روزهایی بود که میخواستم به خوابم ادامه بدهم. اما زمانی که به طور منظم ساعت 5 صبح بیدار شدن را تمرین کردم، روزهایم بسیار بهتر از هر زمان دیگری شدند. هر دو نفر همزمان و با تعجب پرسیدند: - چطوری؟ #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  7. halcyon

...گفت: - واقعاً پدر باحال داشتی. میلیاردر در حالی که با مهمانانش به سوی ساحل بسیار زیبای آنجا میرفت، گفت: - در واقع افسونگر بود که روش 5 صبح را به من یاد داد. وقتی اولین بار که همدیگر را دیدیم، مرد جوانی بودم. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  8. halcyon

...پدرت این عادت سحرخیزی را در تو به وجود آورد؟ خرچنگی کوچک به دنبال سه پروانه ای میرفت که بالای سر او پرواز میکردند. ناگهان میلیاردر مانند درویشی، شروع به چرخیدن دور خود کرد. در حالی که همچنان میچرخید، فریاد زد: #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  9. halcyon

...سپیده دم خیره شد. چشم‌هایش را بست و نفس عمیقی کشید. ب*دن خوش فرم او در آن تی شرتی که پوشیده بود، کاملاً مشخص بود. سپس گلی را از جیبش بیرون آورد کارآفرین و هنرمند هرگز چنین گلی را ندیده بودند. واقعاً عجیب بود. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  10. halcyon

...میدهد که در سمینار دیده بودند. کلاه بیسبالی روی سرش گذاشته بود، آرامش را به طور غیرعادی در چشمانش میدیدید و لبخند او به طور شگفت‌انگیزی پُرطراوت بود. بله، همانطور که کارآفرین احساس کرده بود، چیز بسیار خاصی در #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
بالا