• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

همگانی چیشد که اومدی "تک رمان" ؟

• نویسنده موضوع Tanin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 454
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Tanin

مدیر بازنشسته آواتار
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,602
امتیازها
63
کیف پول من
3,202
اگر دوست داری بهمون بگو
چیشد که وارد تک رمان شدی؟
شاید باید از باعث و بانیش تشکر کنیم که باعث شد با یه همچین جایی آشنا بشیم!😻

در قدم اول خودم شروع می‌کنم

یه روزکه بیکار بودم، گفتم بذار سم هایی به اسم رمان می‌نویسم رو یه جا منتشر کنم، همین جوری سرچ گوگل رو باز کردم نوشتم "یه سایت برای رمان نوشتن" همون اولین چیزی که اومد رو کلیک کردم و عضو شدم و چقدر خوشحالم که اون روز بیکار بودم؛ :)) چون باعث شد با یه سایت ناب به اسم تک رمان آشنا بشم💞

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Tanin

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,226
فکر کنم هزار و یک بار گفتم که یه رمان رو یه جایی دیدم اسمش رو تو گوگل زدم و حسودیم شد که تو اینترنت هست همین سبب شد عضو بشم و برای اولین بار خوشحال به کسی حسودیم شده=))

امضا : ساعت دار

Eli 702

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2021-12-20
لایک‌ها
5
امتیازها
3
کیف پول من
145
اگر دوست داری بهمون بگو

یه روزکه بیکار بودم، گفتم بذار سم هایی به اسم رمان می‌نویسم رو یه جا منتشر کنم، همین جوری سرچ گوگل رو باز کردم نوشتم "یه سایت برای رمان نوشتن" همون اولین چیزی که اومد رو کلیک کردم و عضو شدم و چقدر خوشحالم که اون روز بیکار بودم؛ :)) چون باعث شد با یه سایت ناب به اسم تک رمان آشنا بشم💞
منم یه روز داشتم یکی از رمان هایی که دنبالش بودم رو تعقیب میکردم اسم رمان رو زدم تو اولین لینکی که فیلم نبود رفتم با اینجا اشنا شدم. البته هنوز منتظر چپتر جدید این رمان ام.

امضا : Eli 702

Saba.N

مدیر تالار آموزشگاه
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نویسنده اختصاصی
مدرس
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-31
لایک‌ها
31,082
امتیازها
138
کیف پول من
80,682
خوشحالم که با اینجا آشنا شدم.
متاسفانه از به اشتراک گذاشتن داستان کوتاهم در انجمن دیگه‌ای به شدت پشیمون و ناراحت شده بودم و البته که هنوز هم هستم. خاطره‌ی تلخی بیش نیست. و نصیحتم به همه اینه که تا از خوب بودن فضایی مطمئن نشدید، داخلش نشید و اثرتون رو در اون به اشتراک نزارید و تک رمان، بی‌شک بهترین انتخاب واسه من و امثالِ من هست‌...
در به در دنبال یه فضای امن و معتبر بودم. جایی که واقعا برای خودت، نوشته‌هات ارزش قائل بشن حتی اگر خیلی وارد نباشی.
به پیشنهاد یکی از دوستان، وارد انجمن شدم. اوایل باز دلم گواهِ قضیه‌ی خوشی نمی‌داد. اما با این حال، استارت اولین رمان بلند و آنلاینم رو در این انجمن زدم. روزها می‌گذشت و من نسبت به انتخابم مطمئن‌تر می‌شدم. وارد نبودم؛ اما همه کمکم می‌کردن. با این حال که هیچ رنک مدیریتی در اختیار نداشتم؛ اما همه تا جایی که می‌تونستن به تک به تک سوالها و مشکلاتم جواب میدادن و کمکم می‌کردن. اینجا قشنگ بود. خبری از پا*ر*تی بازی و تبعیض کاربر عادی و مدیریتی نبود. پیست مرگ رو با کلی تلاش و زحمت بزرگش کردم. انجمن همیشه حامی بود و هست. تگ نیمه‌حرفه‌ای گرفتم. حالا دیگه انقدر امن بود که من دلنوشته به اشتراک می‌زاشتم و کلی داستان کوتاه... پیست مرگ تموم شد. واژگون رو شروع کردم و فقط یادم بود و یادم هست که:
انجمن تک رمان امن بود. فضاش خوب بود. خیلی خوب. بود و هست و من بابت انتخابم خیلی خوشحالم.
به انجمن و آدماش افتخار می‌کنم.
یه تشکر ویژه هم از همه و به خصوص خانم فاطمه تاجیکی✾

انشالله موفق باشید و همیشه انجمنتون در صدر باشه❄🤍

MAHTA☽︎

مدیرارشد بازنشسته+نویسنده اختصاصی
نویسنده اختصاصی
نویسنده انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-15
لایک‌ها
12,273
امتیازها
113
کیف پول من
9,275
یه اتفاق بد جمع من و دوستانم رو از یه جای بد دور کرد و بواسطه‌ی مریم گلی و دوستیش با فاطمه با این‌جای تک و عالی آشنا شدیم. اولین روزی که عضو‌ شدم، آینده‌ی روشنی رو برای این انجمن تجسم کردم😍❤️
بهترین‌ها رو یاد گرفتم،تجربه کسب کردم، خوشحالی و غم‌هام رو به اشتراک گذاشتم و.... از همه مهم‌تر، محترم شمرده شدم🥺❤️
با تک‌رمان همیشه حالم خوب خوبه🫀
بی نهایت
Mids
اون روز رو یادتون میاد؟ روزی که عین مور و ملخ ریختیم تو باغ شیرین تک‌رمان؟! 😂🖐😎❤️😍

امضا : MAHTA☽︎

طلایه

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-01-28
لایک‌ها
14,922
امتیازها
104
کیف پول من
8,991
سطح
  1. حرفه‌ای
2 سال قبل از تاسیس تک رمان من و فاطمه فاطمه تاجیکی✾ با هم دوست شدیم و این دوستی روز به روز قوت گرفت...
تا اینکه به واسطه اتفاقاتی از هم دور افتادیم و فکر می‌کنم 6 ماهی از هم بی‌خبر بودیم که
فاطمه خبرم کرد انجمن زده و دعوتم کرد تا به خانواده تک رمانی‌ها بپیوندم
یادمه از اینکه فهمیدم دوستم انجمن زده خیلی خوشحال شدم و با کمال میل دعوت‌ش رو قبول کردم و حالا یک عدد تک رمانی پایه
دربست درخدمت شما دوستان عزیزم =*)

قلبی به مولا

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,671
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
من اصلا نمیدونستم چیزی به اسم انجمن رمان‌نویسی وجود داره!:| قبل اینجا یه جا دیگه بودم؛ و اونجا با یکی دعوام شد و خروج زدم!:)) اینجا اومدم و کم کم انقدر خوشم اومد که الان از خودِ طلا و فاطمه هم روی هم دیگه بیشتر انلاینم!:))
خوشحالم که اونجا دعوا کردم تا به این انجمنِ گرم و صمیمی برسم و تنها جایی که چه با حال بد و چه خوب برام خوب و قشنگه... قبل از ورودم به اینجا دوستی نداشتم ولی الان هرچی تگ کنم تموم نمیشه اما خداروشکر که اومدم تا با جیگرام اشنا شدم:
_AS𝓗𝓞𝕭_ بی نهایت F A L C O N
پ ن پ: شما منو تک نکنید دونه دونه موهاتونو با موچین میکنم!:))
خلاصه دیگه، یه اثر سمی هم اولش دادم بیردن که البته پرطرفدار بود از حق نگذریم!:)) الانم که ارباب رویاهام و بعدشم😁 خوشحال از این افتخار که یه تک رمانیم💙

امضا : DARK GIRL

فلورا.

کتابخوان برتر
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-09-06
لایک‌ها
952
امتیازها
63
کیف پول من
17,815
اگر دوست داری بهمون بگو

مُعَرِف
NIRI

امضا : فلورا.

ᏋᎷᏒᎥᏕ

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-10-19
لایک‌ها
194
امتیازها
53
کیف پول من
3,025
تابستون پارسال وقت زیادی داشتم دنبال رمان میگشتم چندتا دان کردم که مال اینجا بود ازشون خوشم اومد این بود که عضو شدم و دیگه هرچی رمان خوندم بیشترشون مال اینجا بود

گلبرگ

کاربر افتخاری
کاربر افتخاری
کاربر VIP انجمن
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-15
لایک‌ها
13,832
امتیازها
113