• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: ققنوس_آتش

ساعت تک رمان

1. Lunika✧

نیمه‌حرفه‌ای رمان ققنوس آتش|اثر مونا کاربر انجمن تک رمان

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_160 - تو هیچ وقت نگفتی من دخترت نیستم، تو هیچ وقت همچین چیزی نگفتی! و دستانش را مشت می‌کند. آندریاس در حالی که با بی‌رحمی تمام اشک‌های آزراء را نادیده گرفته و سوار ماشین می‌شود، می‌گوید: - نمی‌خوام در این باره با تو بحث کنم ژاکلین، من دیگه پدر تو نیستم. و بستن درب ماشین...
  2. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_159 نفسش بند آمده ولی باید همچنان زیر باران به این شدیدی دنبال دخترک سرکش بدود. به احتمال صد درصد به سمت خانه پدرش می‌رود ولی با او چه کاری دارد که این‌گونه از دست دارک گریخت. - رز صبر کن، مطمئنم می‌تونیم باهم حرف بزنیم. ولی کو گوش شنوا؟ اگرچه چون در خیابان کسی نیست که...
  3. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_158 - فقط بهم اجازه بده از دری که توی اتاقته استفاده کنم و از اون طرف برم بیرون. با احساس چشمانی که او را تماشا می‌کنند از درب شیشه‌ای داروخانه به بیرون نگاهی می‌اندازد که دارک را خیره به خود می‌بیند. شقیقه‌هایش را می‌مالد و حتی برای یک لحظه هم نگاهش را از آزراء دور...
  4. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_157 یازده ساعت پرواز به شدت خسته‌اش کرده، طبیعتاً باید کمتر طول می‌کشید اما خودش هم نمی‌داند چه شد! این که دو خیابان بالاتر از خانه‌ی پدری‌اش قرار دارد اذیتش می‌کند، و بارانی که در حال باریدن است بیشتر! تکیه سرش را از شیشه‌ی ماشین می‌گیرد و به دارک نگاهی می‌اندازد، او هم به...
  5. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_156 کش و قوس ناگهانی به خود می‌دهد که دستش به کتف کنار دستی‌اش برخورد می‌کند. سریع دست خود را عقب می‌کشد و نگاهی به اطراف می‌اندازد. زن لبخندی می‌زند و با اشاره به دارک ل*ب به سخن می‌گشاید: - همسرت تمام این مدت که خواب بودی حواسش بهت بود، مشخصه خیلی دوست داره. همسرش؟ کدام...
  6. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_155 و باز هم همان استرس مُردن، همان الکتریسیته و در نهایت نجات جانش‌. مانند مأموریت ویژه اولش با آدلیر خدا نابیامرز. ساموئل به‌خاطر آن پسرک با او دعوا کرد. مرد با برخورد الکتریسیته بی‌جان بر روی زمین می‌افتد و خودش هم نمی‌داند دقیقاً چه شد و چه رخ داد که روی دستان دارک و در...
  7. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_154 لحظه به لحظه به دلیل شعله‌ور بودن از انرژی‌اش کاسته می‌شد، مانند گوشی که باطری‌اش تحلیل رفته و امکان تنظیم نور صفحه را از صاحبش می‌گیرد. کمی به دیوار خاکی پشت سرش تکیه می‌کند، می‌داند این کار ساموئل را هوشیارتر می‌کند اما برایش مهم نیست. - چی می‌خوای؟ تو چرا ولم نمی‌کنی؟...
  8. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_153 مجدد نگاهی به آن دوتا لندهور می‌اندازد و در حالی که نگاهش قفل آن‌هاست ل*ب می‌زند: - تو این‌جا بمون، من آروم میرم کلک‌شونو بکنم! - نمی‌تونی از اسلحه استفاده کنی این‌جا مسکونیه پس می‌خوای چیکار کنی؟ تازه ققنوس آتش هم نیستی! سرش را با اکراه از آن دو که در حال جست و جو و...
  9. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_152 گلوله‌‌ی مذاب را به سمت ساموئل پرتاب کرده که ساموئل جای خالی می‌دهد، به دیوار برخورد می‌کند و قطراتش پخش می‌شوند. ساموئل قطره‌ای ناچیز اما سوزان را که روی کتفش افتاده بود را سریع با تکه سنگی از خود جدا می‌کند که ناگهان دارک با سرعتی غیر قابل توصیف دست آزراء را در مشت...
  10. Lunika✧

#❦ققنوس_آتش❦ #پارت_151 این‌قدر که رز و ساموئل در حال بحث درباره مرگ آدلارد هستند که دارک دوست دارد بگوید: - خفه شین، این بحث الکی چیه؟ آدلارد من بودم و اون نقشه بود. اما حیف که تمام رشته‌هایش پنبه می‌شوند، بنابراین باید تحمل کند‌. - من اون رو نکشتم برای بار صدم، سازمان احمقانه این آقا حمله کرد...
بالا