• دوره آنلاین تندخوانی به صورت کاملا رایگان کلیک کنید

VIP ۶۰۰۰ تایی شدنمون مبارک

• نویسنده موضوع Lunika✧
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 16
  • بازدیدها 126
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Tanin

ناظر آزمایشی رمان + مدیر بازنشسته آواتار
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
ناظر آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2021-01-07
لایک‌ها
8,519
امتیازها
63
کیف پول من
4,884
امضا : Tanin

BellaSky

ناظر تالار رمان
پرسنل مدیریت
ناظر رمان
نقاش انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
2,320
امتیازها
73
کیف پول من
140,438
سطح
  1. حرفه‌ای
سلامممم Bul&*
آدم هر چقدم بنویسه، یه وقتا زبونش بند میاد و نمی دونه چی بگه
فکر نمی کردم یه روزی جمعمون انقدر بزرگ تر بشه
انقدر شماها با دل و جون برای انجمن زحمت بکشید
و انقدر خوب و دوست داشتنی باشید
میخوام بگم که خیلی خیلی دوستتون دارم🥹😍💕🫂🫂 ب*و*س به کله هاتون
.
.
از مونای عزیزم تشکر می کنم که بی اندازه زحمت می کشه تو انجمن Lunika✧ الناز قشنگم که اگه نبود حتما انجمن از دست رفته بود... F A L C O N و گلبرگ قشنگم که هر دفعه میاد کم کاریای منو جبران می کنه و تالارها رو سر و سامون میاد

از مدیرای قدیم ممنونم که همراهمون بودن و تلاش هاشون یادمون نمیره .Belinay. BellaSky Saba.N علی خسروشاهی

و مدیر ارشد جدیدمون رو معرفی می کنم😈 Tanin عزیز

مدیرای فعال تالارهامون MINERVA halcyon که مدام ایده های جذاب میدن💕 و بدون این که من چیزی رو یادآوری کنم یا تذکر بدم همه چی رو عالی پیش میبرن

و از همه شما نویسنده ها ممنونم که نوشته های ارزشمندتون رو توی انجمن منتشر می کنید❤️
مبارکه
امیدوارم شاهد پیشرفت های بیشترتون باشم

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

الهه کریمی

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-12-18
لایک‌ها
5,245
امتیازها
93
کیف پول من
7,059

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,306
امتیازها
123
کیف پول من
97,256
از اینکه این انجمن رو لایق نوشته‌هام دونستم و چه در شرایط سخت و چه در شرایط عالی اینجا موندم و دست از نوشتن نکشیدم از ته دل خوش‌حالم و اینکه از پیشرفت‌هام و استعدادهام پیروی شده واقعاً با پیشرفت کردن این انجمن خیلی خرسندم چون هر چقدر پیشرفت کنه برای ما نویسنده‌ها هم خیلی نکته‌ی مثبتیه و قطعاً باعث پیشرفت ما در زمینه‌ی هنر و نوشتن هم خواهد شد. جا داره که یه پرانتز باز کنم و از تک‌تک دوستان بابت زحمت‌هاشون تشکر کنم. اول از همه از معاون‌های عزیز و زحمت کشمون تشکر می‌کنم. بابت انجمن خوبشون که جو عالی و دوستانه‌ای رو به وجود آوردن F A L C O N zahra jafarian و اینکه برای رشد و تقویت قلم نویسندگان به هر دری می‌زنن و ما رو به سمت نوشتن فرا می‌خونن و ترغیب می‌کنن و تلاش بی‌‌شمارشون باعث شده تا ما اونقدر تلاش کنیم که هیچ مانع‌ای سر راهمون قرار نگیره یا گرفت با قدرت تکلمشون باعث میشن که انرژی مثبت بگیریم و مانع رو از سر راهمون برداریم. از طرفی دیگه، از Lunika✧ متشکرم که واقعا مدیر زحمت کشی هست کنارش مسئولیت پذیر و مهربون هست که دوست داره نویسنده‌ها هر روز پیشرفت کنن و شاهد پیشرفت و درخشش ما باشه. واقعاً ازت متشکرم که همیشه از من که نویسندم و از مابقی نویسندگان حمایت می‌کنی🤍 از طرفی دیگه از مابقی نویسندگان هم متشکرم و خوشحالم که توی زمینه‌ی نویسندگی به دنبال درخششون هستن و دست از تلاش و کوشش نمی‌کشن و دارن پر قدرت پرچم نویسندگی رو بالا می‌برن. سخنی با نویسنده‌های خوش قلم دارم، دوستان. ما اینجا هستیم تا در کنار رشد و پیشرفت انجمن، خودمون هم پیشرفت کنیم. پس هیچوقت دست از تلاش نکشین و انرژی منفی‌ها رو فقط یه بازخورد منفی در نظر بگیرین و سعی کنید ناامید نشید و بیشتر تلاش کنید و انرژی مثبت ها رو یک بازخورد مثبت بدونین و تلاشتون رو چندین برابر کنید. از گلبرگ جان هم متشکرم گلبرگ چون روزهای اولی که وارد انجمن شدم به قدری با بنده مهربون بود و هوام رو داشت که من جذب انجمن شدم جوری که فکر می‌کنم دیگه مثل این انجمن پیدا نمی‌شه. بس که فضاش دوستانه و مجذوب‌ کننده‌ست. با آرزوی موفقیت روزافزون و پیشرفت چشم گیر برای انجمن زیبامون و نویسنده‌های پر ذوق و شوق و خوش قلم. ۶هزار تا شدنمون مبارک❤️ انشالله چه در زمینه‌ی نویسندگی و چه در مراحل زندگیتون موفق و پیروز باشید دوستان عزیزم🌟🤍

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

MINERVA

مدیر تالار طراحی جلد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
طراح انجمن
ویراستار انجمن
منتقد انجمن
تاریخ ثبت‌نام