کتاب در حال تایپ کتاب زندگی‌ات را ۸۰/۲۰ کن | دیمون زاهاریادس

• نویسنده موضوع Sarina_SA887
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 33
  • بازدیدها 173
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

کتاب های درخواستی در حال تایپ

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
7. رهبری بهتر
رهبر بودن دشوار است از شما انتظار میرود که همیشه بدانید بهترینها چه چیزهایی هستند تصمیمات هوشمندانه بگیرید به طرز ماهرانه ای منابع را اختصاص دهید و با شیوه ای شفاف و الهام بخش ارتباط برقرار کنید.
درخواست کردن چیز زیادی است چه یک مدیر اجرایی در شرکتی در آمریکا باشید چه رئیس یک موسسه خیریه محلی یا
سرپرست خانواده تان رهبری یک رویداد سخت است.
وقتی قانون ۸۰٫۲۰ را دنبال میکنید پذیرش مسئولیت آسان تر است.
به عنوان مثال تصمیم گیری هوشمند نیاز به اطلاعات دارد اما بیشتر اطلاعاتی که میتوانید در مورد هر موضوع معین جمع آوری کنید احتمالا بی اهمیت هستند بعضی از آنها بیشتر از اینکه سودمند باشند آسیب ایجاد میکنند و به وسیله تجزیه و تحلیل
موجب عدم تحرک و فلج میشوند با تمرکز بر ۲۰% که مهم هستند میتوانید روند تصمیم گیری را سرعت بدهید و با مالکیت انتخاب تان احساس راحتی کنید.
اصل پارتو دارای مفهوم وسیعی در ر*اب*طه با رهبری است بعدا جزئیات بیشتری را در این مورد بررسی خواهیم کرد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sarina_SA887

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
8. طفره رفتن کم‌تر
وقتی احساس غرق شدن می‌کنید، بیشتر احتمال دارد که طفره بروید. اگر تا به حال با وجود انبوهی از کارهایی که منتظر انجام شدن هستند، از فیس بوک بازدید کرده‌اید، سری به اینستاگرام زده‌اید، یا ایمیلتان را بررسی کرده اید، مستقیماً این تجربه را می شناسید. مغز به دنبال حواس پرتی است.
اما قانون ۸۰٫۲۰ بیان میکند که بیشتر وظایفی که خواستار توجه شما هستند، بی‌اهمیت‌اند. می‌توانید با اطمینان آن‌ها را نادیده بگیرید.
هنگامی که وظایف غیر مهم را کنار بگذارید، بیشتر تمایل خواهید داشت که اقداماتی را که در مورد چند مورد مهم باقی مانده اند، انجام دهید.

آخرین ویرایش:

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
9. اجتناب از اضافه بار اطلاعات
ما در بخش تسریع در روند تصمیم گیری به طور خلاصه به این موضوع اشاره کردیم؛ اما ارزش آن را دارد که در بخش خودش ب*ر*جسته شود.
اضافه بار اطلاعات زمانی اتفاق می‌افتد که حجم اطلاعاتی که دارید باعث مبهم شدن موضوع و مانع توانایی شما در یادگیری یا تصمیم گیری شود. این شبیه این است که بخواهید از لوله آتش نشانی که آب با فشار بالا دارد، یک لیوان آب پر کنید یا بخورید.
همان‌گونه که در بالا توضیح داده شد ۸۰ درصد اطلاعاتی که میتوانید در مورد یک موضوع جمع آوری کنید. بی فایده است. این
کار فقط در خدمت فرسوده کردن تمرکز شماست و به صورت بی فایده ای امور را پیچیده میکند. بهتر است آن را نادیده بگیرید.
اگر قصد دارید یک تصمیم مهم بگیرید یا یک مهارت جدید کسب کنید قانون ۸۰٫۲۰ به شما کمک میکند تا از گرفتار شدن در
تجزیه و تحلیل بیش از حد خودداری کنید.

آخرین ویرایش:

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
10. ترک کردن کمال گرایی
اصل پارتو، به نوعی نقطه مقابل کمال گرایی است. از ناچیز شمردن فعالیت‌های کم‌ارزش و دغدغه‌های فکری حمایت می‌کند.
شما را تشویق می‌کند که بر ۲۰% از اقداماتی که ۸۰% از نتایج را تولید می‌کنند، تمرکز کنید. قانون ۸۰٫۲۰ کمال گرایی را تحمل نمی‌کند. اگر با کمال گرایی در حال مبارزه هستید، تضمین می‌کنم که اصل پارتو به تدریج این فشار را از بین می‌برد.

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
مزیت بیشتر احساس گناه کم‌تر
اگر زمان زیادی را صرف چیزهایی کنید که برایتان مهم نیستند، احتمال زیادی وجود دارد که احساس گناه کنید. احساس گناه تلف کردن وقتتان، احساس گناه برای انجام کاری با این‌که می‌دانید می‌توانستید از وقت خود برای دستیابی به اهداف ارزشمندتر استفاده کنید، احساس گناه برای این‌که احساس می‌کنید در یک چرخه‌ی ناکارآمدی و بدبختی به دام افتاده‌اید و نمی‌دانید چگونه از آن فرار کنید.
خبر خوب این است که یک راه حل ساده وجود دارد. زندگی‌تان را ۸۰٫۲۰ کنید. با استفاده از اصل پارتو در تمامی جنبه‌های روزتان، بر روی چیزهایی که واقعاً برای شما اهمیت دارند تمرکز می‌کنید، نتایج تقریبا فوری خواهند بود. از کارهایی که برای پرورش روابط ایجاد می‌کنید گرفته، تا هر انتخابی که انجام می‌دهید، منجر به احساس رضایت بیشتر خواهد شد.
در بخش بعدی شما را به یک تور کوتاه از آن‌چه در کتاب زندگی‌ات را ۸۰٫۲۰ کن پوشش می‌دهیم، خواهم برد. احساس می‌کنم که آن‌چه با آن مواجه خواهید شد را دوست خواهید داشت.​

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
در «زندگی ات را ۸۰٫۲۰ کن» چه چیزی خواهید آموخت؟
همان‌طور که قبلاً اشاره کردم، اکثر مردم درباره‌ی قانون ۸۰٫۲۰ در زمینه کسب و کار صحبت می‌کنند. به عنوان مثال ۸۰% از فروش از ۲۰% از مشتریان به‌دست می‌آید. ۸۰% تولید ناشی از ۲۰% کارکنان است. ۸۰% سود از ۲۰% محصولات حاصل می‌شود؛ اما این اصل مستقیماً در تمامی جنبه‌های زندگی ما قابل اجرا است. علاوه بر این زمانی که اجازه می‌دهیم تصمیمات ما را کنترل و هدایت کند، نتایج فوق العاده است.
این موضوع پایه‌ی تفکر اصلی کتاب «زندگی‌ات را ۸۰٫۲۰ کن» است. ستون فقرات این کتاب را تشکیل می‌دهد. برای این منظور، به شما نشان خواهم داد که چگونه از اصل پارتو برای بهینه سازی هفت ناحیه‌ی خاص در زندگی‌تان استفاده کنید.​

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
بخش ۱: چگونه شغل‌تان را ۸۰٫۲۰ کنید
چه درحال جست‌وجو برای یک کار جدید باشید و چه درحال تلاش برای پیشرفت در شغل‌تان در محل کار فعلی، قانون ۸۰٫۲۰ یک ابزار عالی برای رشد شغلی است. از طریق شبکه‌سازی و متمرکز کردن توجه روی بهترین فرصت‌ها، برای ایجاد روابط مشاوره‌ای و مدیریت سایرین، می‌تواند زندگی ‌حرفه‌ای‌تان را دگرگون کند.
بخش ۱ به شما نشان خواهد داد، که چگونه در شغل‌تان پیشرفت کنید بدون این‌که خودتان را در این فرآیند فرسوده کنید.

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
بخش 2: چگونه زندگی خانوداگی‌تان را ۸۰٫۲۰ کنید
برای لیست کارهایی که باید هنگامی که در خانه هستید انجام دهید، هیچ پایانی وجود ندارد. پخت‌وپز، جارو کردن، گردگیری کردن، پاک کردن، شستن لباس‌ها، پرداخت صورت‌حساب‌ها، زدن چمن، مدیریت قرار ملاقات‌ها، برنامه ریزی مهمانی‌های جشن تولد، بردن بچه‌ها برای فعالیت‌های پس از مدرسه، خرید مواد غذایی و غیره، آسان است که احساس غرق شدن داشته باشید.
بخش ۲ به شما نشان خواهد داد که چگونه از قانون ۸۰٫۲۰ برای مدیریت حجم کار و به حداقل رساندن استرس‌تان استفاده کنید.

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
بخش3 : چگونه روابط‌تان را ۸۰٫۲۰ کنید
روابط شما باید زندگی‌تان را غنی کنند، نه این‌که از غنای آن بکاهند. شما باید مشتاق دیدن دوستان و عزیزان خودتان باشید، نه این‌که از مصاحبت آن‌ها وحشت داشته باشید. اگر خودتان را دائماً در حال شکایت از افراد خاصی می‌یابید وقت آن رسیده است که هرس‌هایی را انجام دهید.
بخش ۳ به شما نشان خواهد داد که چگونه روی افرادی در زندگی‌تان تمرکز کنید که نوعی از روابط را که میخواهید پیگیری کنید، مجسم می کنند.

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
تایپیست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
444
امتیازها
63
کیف پول من
10,325
بخش ۴: چگونه رژیم غذایی و فعالیت‌های ورزشی‌تان را ۸۰٫۲۰ کنید
کم کردن وزن و رسیدن به تناسب اندام، اهداف سختی هستند؛ حتی اگر به‌طور کامل به آن‌ها متعهد باشید. به همین دلیل است که بسیاری از مردم تسلیم می‌شوند؛ اما چه میشد اگر می‌توانستید ۸۰% از مسیر به سمت وزن و اندام مطلوب‌تان را، تنها با ۲۰% تلاش طی کنید؟
بخش چهار به شما نشان می‌دهد که چگونه از قانون ۸۰٫۲۰ برای ساده کردن رژیم غذایی و برنامه‌ی روزانه تناسب اندام‌تان استفاده کنید.

بالا