کتاب در حال تایپ کتاب زندگی‌ات را ۸۰/۲۰ کن | دیمون زاهاریادس

• نویسنده موضوع Sarina_SA887
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 15
  • بازدیدها 121
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

کتاب های درخواستی در حال تایپ

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
262
امتیازها
53
کیف پول من
6,368
سلامتی جسمانی من
سلامتی من در دوران کارم در شرکت ،قبلی به خطر افتاد هر چیزی را که میدیدم میخوردم اکثر آنها مملو از قند بودند و ورزش کمی انجام میدادم طبق انتظار وزنم افزایش یافت و بدنم مثل یک بالن شد.
سرانجام وقتی که در مورد رسیدن به تناسب اندام جدی ،شدم قانون ۸۰/۲۰ را به استراتژی تناسب اندامم اعمال کردم به جای خوردن مثل یک خرگوش به سادگی از خوردن غذاهایی که با قند زیاد فرآوری شده بودند اجتناب کردم این تاکتیک تنها تاثیر شگفت انگیزی بروزن و بدنم داشت
به جای عضویت در یک باشگاه و قرار دادن خودم در معرض تمرینات شدید روزانه پیاده روی های کوتاه و ورزش شنای سوئدی انجام میدادم باز هم تاثیرات آن بلافاصله و قابل توجه بود. زمانی که تمرکز بر ۲۰ درصد از اقدامات ممکن و نادیده گرفتن بقیه موارد را در مورد سلامتیام اعمال کردم همه چیز تغییر کرد.​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
262
امتیازها
53
کیف پول من
6,368
نوشتن من
بیش از ۲۰ سال است که از اصل پارتو برای نوشتن استفاده میکنم
وقتی که در حالت تحقیق هستم در برابر وسوسه خواندن همه مطالبی که در زمینه موضوع مورد تحقیقم نوشته شده است مقاومت میکنم در ،عوض بر مطالعاتی تمرکز میکنم که ارجاعات بیشتری دارند انجام این کار به من کمک میکند تا بر بهترین مطالب تمرکز کنم
وقتی برای تبلیغ کتابهایم کمپینهای بازاریابی ایجاد میکنم از رسانههای اجتماعی تورهای اینترنتی امضای کتاب نوشتن در وبلاگهای دیگران و مصاحبههای ضبط شده اجتناب میکنم یاد گرفته ام که این فعالیتها تأثیر ناچیزی بر فروش دارند در عوض زمان و توجهم را روی ایجاد محتوای عملی برای خبرنامه ایمیلم و ایجاد تبلیغات کوچک در سایت آمازون متمرکز میکنم این فعالیت ها شامل ۲۰% از اقدامات ممکن است که ۸۰% نتایج من را تولید میکنند
وقتی یک کتاب جدید مینویسم به طور مداوم به خودم یادآوری میکنم که اولین پیش نویس میتواند شامل اشتباهاتی باشد. به جای اینکه برای بی عیب بودن پیش نویس اولیه خودم آن را ویرایش کنم ویرایشگر داخلی ام را روی ۲۰ تنظیم میکنم اگر کلمه ای را اشتباه بنویسم آن را اصلاح میکنم اگر مرتکب یک اشتباه وحشتناک گرامری شوم آن را تصحیح میکنم اما از طرف
دیگر هدفم این است که اولین پیش نویس ۸۰ درصد تکمیل .باشد ویرایش واقعی بعدا انجام میشود.​

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
262
امتیازها
53
کیف پول من
6,368
رها کردن وسواسم
قانون ۸۰/۲۰ بر اکثریت تصمیمات من در تمامی جنبه های زندگی،ام موثر است. وقتی اولین بار آن را کشف کردم یک بینش ناگهانی بود و در طول سالها درک من نسبت به پتانسیل آن رشد کرده است.
اجازه دادن به اصل پارتو برای هدایت تصمیماتم من را مجبور کرده است تا وسواسم را در مورد کارها و جزئیات کوچک ترک کنم. این کار خوبی است چیزهای کوچک به ندرت مهم هستند تمرکز روی چیزهای بزرگ یعنی ۲۰ موجب صرفه جویی در زمان گرانبها و افزایش ناگهانی بهرهوری میشود و تاثیر قابل توجهی در زمینه دستیابی به هدف دارد.​

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
262
امتیازها
53
کیف پول من
6,368
اصل پارتو میتواند زندگی شما را تغییر دهد
۱۰۰ اطمینان دارم که قانون ۸۰/۲۰ میتواند به شما در طراحی یک سبک زندگی پر ارزشتر کمک کند. هنگامی که روی چیزهایی که مهم هستند تمرکز کنید و چیزهای دیگر را نادیده بگیرید گامهای بزرگی به سمت اهدافی که برای انجام آنها تلاش
می کنید برخواهید داشت. حتی بهتر از آن قادر خواهید بود با حداقل سرمایه گذاری در زمان و انرژی، آن را انجام دهید. در بخش بعدی به دلایل عملی بسیاری برای اتخاذ اصل پارتو در همه کارهایی که انجام میدهید نگاهی میکنیم. هشدار صادقانه قصد دارم شما را متقاعد کنم تا زندگیتان را ۸۰/۲۰ کنید!​

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
262
امتیازها
53
کیف پول من
6,368
ده دلیل قانع کننده برای اینکه زندگیتان را ۸۰/۲۰ کنید
ایده اصلی پشت قانون ۸۰/۲۰ این است که شما میتوانید با فعالیت ،کمتر کار بیشتری انجام دهید هنگامی که متوجه میشوید بخش بزرگی از نتایج خروجیتان را از مقدار اندکی از ورودیها به دست میآورید میتوانید در زمان تمرکز و تلاشتان به طور واقعی از اهرم استفاده کنید.
این اهرم به شما کمک خواهد کرد تا زندگیتان را تغییر دهید. کمک خواهد کرد تا با نادیده گرفتن مسائل غیر ضروری، بیشتر از چیزی که واقعا می خواهید از زندگیتان بدست آوردید.
در ادامه ده مزیت عملی که در هنگام استفاده از قانون ۸۰/۲۰ از آن ل*ذت خواهید برد را ب*ر*جسته کرده ام ممکن است برای شما برخی از آنها مهمتر از بقیه باشند اما استفاده از این اصل در همه چیز به شما اجازه خواهد داد که از همه این موارد بهره ببرید. بیایید شروع کنیم.​

Sarina_SA887

ناظر آزمایشی رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
تیزریست
ویراستار آزمایشی
کپیست آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2024-04-21
لایک‌ها
262
امتیازها
53
کیف پول من
6,368
۱. مدیریت زمان بهبود یافته
اکثر مردم زمان زیادی را صرف کارهای کم ارزش میکنند این کار مانع پیشرفت آنها در پروژه های مهم میشود. جای تعجب نیست که بسیاری از افراد هنگامی که باز زمان مسابقه میدهند احساس میکنند که در حال در جا زدن هستند.
بسیاری از وظایف میتوانند برون سپاری شوند برخی میتوانند بدون هیچ مشکلی به طور کامل نادیده گرفته شوند. با اولویت دادن به وظایف با ارزش و قرار دادن بقیه در قسمت کم اهمیت میتوانید کنترل زمانتان را پس بگیرید. قادر خواهید بود وقتتان را در مناطقی سپری کنید که بیشترین تأثیر را دارند و بیشترین حس موفقیت را به شما می دهند.​

بالا