• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

چاپ شده مجموعه اشعار در انتظار قاصدک ها احمد آذربخش

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,573
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,731

مجموعه اشعار در انتظار قاصدک ها  (1).jpg

مجموعه اشعار در انتظار قاصدک ها احمد آذربخش​

مشخصات کتاب:​

نام اثر: در انتظار قاصدک ها

نویسنده: احمد آذربخش ( رعد خاموش ) ahmad .azr

طراح جلد: green voice

تعداد صفحات: 89​

قیمت: 90.000 تومان​

برای خرید در انتظار قاصدک ها احمد آذربخش از طریق ایتا، ت*ل*گرام، ایمیل یا انجمن اقدام کنید.

09195199153​

تنها واریزی ها به شماره کارت 5859831143056926 به نام زهرا جعفریان مورد قبول بوده و امکان خرید از طریق شماره کارت دیگری وجود نخواهد داشت.​

برای خرید از طریق انجمن با zahra jafarian مکالمه بزنید​

مجموعه اشعار در انتظار قاصدک ها احمد آذربخش​

سخنی از احمد آذربخش شاعر در انتظار قاصدک ها

این اولین مجموعه شعر چاپ شده از بنده می‌باشد که سعی کرده‌ام در ۵۰ شعر کوتاه و سپید؛ از خود، از حسرت‌ها، ناگفته‌ها و نرسیدن‌ها به زبان شعر با شما سخن بگویم و در ادامه از احوالات شخصی خارج شده و به دردهای جامعه می‌پردازم... دردهایی که سال‌ها با آن‌ها بزرگ شده‌ام، آن‌ها را از نزدیک دیده و لمس کرده‌ام، بخصوص درد فقر و رنج‌ گرانی که گریبان‌گیر مردم کشورم شده است.​

مقدمه مجموعه اشعار در انتظار قاصدک ها احمد آذربخش

سال‌ها درد را به دوش کشیدم و جلویش زانو زدم ولی امروز آن را در آ*غ*و*ش می‌گیرم.. قوی که باشی درد تو را شعله ور می‌کند انتخاب با خودت است میتوانی پر از کینه و عقده شوی و ویرانی به بار بیاوری و خود را تباه سازی و هم میتوانی مشعل راهت کنی و با دلی نرمتر پذیرای سرنوشتت در زندگی باشی .. من شاعر نیستم بلکه درد کشیده ای هستم که می‌دانم دردهایم شعراند و شعرهایم دردنامه ..‌آنها از اعماق آتشین قلبی رنجور برآمده‌اند.. در روزها و سالهایی که در تنهایی در جهنم سپری می‌شود همین گداخته های از دل برآمده ست که تو را آرام می‌کند.. قسم به قلمی که حرمت شعر ست و آبروی شاعر ، هیچ چیزی به مانند نوشتن باعث خودسازی و آرامش ذهن و روح انسان نمی‌شود.. پس بیایید با هر کلمه دوباره شعله ور شویم ..من کسی هستم که با شعله ور شدن به آرامش می‌رسد..​

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

بالا