• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

دلنوشته ما گناهکار نیستیم | paryzad کاربر انجمن تک رمان

• نویسنده موضوع Paryzad
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 14
  • بازدیدها 406
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Paryzad

منتقد ادبی انجمن
منتقد ادبی انجمن
تایپیست
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-07
لایک‌ها
908
امتیازها
63
کیف پول من
27,582
برای یه دوست

کاش فردا روزی پر از ستاره باشد. کاش فردا صدای زنگ معرفت نسوزد. کاش فردا در میان هزار تاریکی گم نشود.
کاش...
کاش فردا روزی نشود که آسمان ابله باشد. که خدا نبیند. که خدا نمیرد.
کاش فردا روزی باشد از ج*ن*س آزادی. از ج*ن*س رنگ‌های شیشه‌ای دوست داشتنی. از ج*ن*س رستگاری خوبان. کاش فردا روزی باشد که در اشک دیروز نسوزد.

کاش فردا روز بهتری باشد...
کد:
برای یه دوست

کاش فردا روزی پر از ستاره باشد. کاش فردا
صدای زنگ معرفت نسوزد. کاش فردا در میان هزار تاریکی گم نشود.

کاش...
کاش فردا روزی نشود که آسمان ابله باشد. که خدا نبیند. که خدا نمیرد.

کاش فردا روزی باشد از ج*ن*س آزادی. از ج*ن*س رنگ‌های شیشه‌ای دوست داشتنی. از ج*ن*س رستگاری خوبان. کاش فردا روزی باشد که در اشک دیروز نسوزد.

کاش فردا روز بهتری باشد...
#ما_گناهکار_نیستیم
#اثر_پریزاد
#انجمن_تک_رمان

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
آخرین ویرایش:
امضا : Paryzad

Paryzad

منتقد ادبی انجمن
منتقد ادبی انجمن
تایپیست
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-07
لایک‌ها
908
امتیازها
63
کیف پول من
27,582
برای یه دوست

نشسته‌ایم به انتظار بادها. می‌نگریم به آخر راه‌ها. شاید که از آن سوی جهنم، نقطه‌ای از بهشت می‌سوزد و پشت آن رازهایشان گویی، دیدارهایی می‌نالید.

نمی‌دانم اما شاید انتظار پایان راه ما نیست. پایان راه ما مقدس است. می دانی؛ من هنوز گاهی به حکمت احمقانه بزرگان می‌پندارم که چطور من و تو را پوسیده‌ی عشق نمود.
عاشقی را گویند گناه است. گناه بی‌گناهی! ما هنوز آشکارا هراس داریم از آن لحظه. انگار که پس از آن لحظه، ما همه اشتباه بودیم. یک اشتباه مرگ‌آور...
می‌گویند نیک ماندن، عاقلان را خصلت است. من عاقل نیستم...
کد:
برای یه دوست

نشسته‌ایم به انتظار بادها. می‌نگریم به آخر راه‌ها. شاید که از آن سوی جهنم، نقطه‌ای از بهشت می‌سوزد و پشت آن رازهایشان گویی، دیدارهایی می‌نالید.

نمی‌دانم اما شاید انتظار پایان راه ما نیست. پایان راه ما مقدس است. می دانی؛ من هنوز گاهی به حکمت احمقانه بزرگان می‌پندارم که چطور من و تو را پوسیده‌ی عشق نمود.

عاشقی را گویند گناه است. گناه بی‌گناهی! ما هنوز آشکارا هراس داریم از آن لحظه. انگار که پس از آن لحظه، ما همه اشتباه بودیم. یک اشتباه مرگ‌آور...

می‌گویند نیک ماندن، عاقلان را خصلت است. من عاقل نیستم...
#ما_گناهکار_نیستیم
#اثر_پریزاد
#انجمن_تک_رمان

Paryzad

منتقد ادبی انجمن
منتقد ادبی انجمن
تایپیست
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-07
لایک‌ها
908
امتیازها
63
کیف پول من
27,582
برای یه دوست

زندگی... زیبا نیست. زشت نیست. مرموز نیست. زندگی تنها کل‌کلی احمقانه میان من و تو و یک دنیا بود. زندگی تمام آن شب‌هایی بود که بی‌دلیل، وهم‌انگیز می‌گریست. زندگی تک‌تک آن کلماتیست که من بی‌حس بر تن مُرده‌ی کاغذ می‌کُشتم.

زندگی مرگ نبود. درد نبود. امید و عشق نبود...
زندگی فریاد غریبی بود که به وسعت دل‌هایمان می‌لرزید. زندگی قسمی بود که میان من و تو و یک اشک سند خورد.
من جزئی از این زندگی نیستم... من تنها بهانه‌ای هستم برای بیشتر مُردگی کردن.
کد:
برای یه دوست

زندگی... زیبا نیست. زشت نیست. مرموز نیست. زندگی تنها کل‌کلی احمقانه میان من و تو و یک دنیا بود. زندگی تمام آن شب‌هایی بود که بی‌دلیل، وهم‌انگیز می‌گریست. زندگی تک‌تک آن کلماتیست که من بی‌حس بر تن مُرده‌ی کاغذ می‌کُشتم.

زندگی مرگ نبود. درد نبود. امید و عشق نبود...

زندگی فریاد غریبی بود که به وسعت دل‌هایمان می‌لرزید. زندگی قسمی بود که میان من و تو و یک اشک سند خورد.

من جزئی از این زندگی نیستم... من تنها بهانه‌ای هستم برای بیشتر مُردگی کردن.
#ما_گناهکار_نیستیم
#اثر_پریزاد
#انجمن_تک_رمان

آخرین ویرایش:

Paryzad

منتقد ادبی انجمن
منتقد ادبی انجمن
تایپیست
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-07
لایک‌ها
908
امتیازها
63
کیف پول من
27,582
ما گناهکار نیستیم... ما عاشقیم.
عاشق باورهایی که احمقانه در اخیال نفسش درد می‌شد. عاشق آن خاطره‌هایی که او در غبار دوری ‌ها خاک‌ کرد. عاشق آن خیانت‌های که بر تن رویایی قلبش تکیده حال می‌گرید.

ما گناهکار نیستیم... ما دیوانه‌ایم.
دیوانه‌ی لحظه‌هایی که در دگرگون‌ترین شبِ دیدگانش، عاجزانه تصور می‌شود. دیوانه‌ی پستی و بلندیِ اشک‌هایی که در انتهای نور شکوفا می‌شود.

ما... ما گناهکار نیستیم. هرگز نبودیم. ما فقط از نابود‌ترین راه‌ها به سوی نور شتافتیم و در بی‌رحمانه‌ترین ظلمت‌ها غرق شدیم ما تنها خسته‌تر از خیال‌های بودیم که احمقانه تکرار می‌شد.

ما گناهکار نبودیم... عاشق بودیم، دیوانه بودیم اما...گناهکار، هرگز!
کد:
ما گناهکار نیستیم... ما عاشقیم.

عاشق باورهایی که احمقانه در اخیال نفسش درد می‌شد. عاشق آن خاطره‌هایی که او در غبار دوری ‌ها خاک‌ کرد. عاشق آن خیانت‌های که بر تن رویایی قلبش تکیده حال می‌گرید.

ما گناهکار نیستیم... ما دیوانه‌ایم.
دیوانه‌ی لحظه‌هایی که در دگرگون‌ترین شبِ دیدگانش، عاجزانه تصور می‌شود. دیوانه‌ی پستی و بلندیِ اشک‌هایی که در انتهای نور شکوفا می‌شود.

ما... ما گناهکار نیستیم. هرگز نبودیم. ما فقط از نابود‌ترین راه‌ها به سوی نور شتافتیم و در بی‌رحمانه‌ترین ظلمت‌ها غرق شدیم ما تنها خسته‌تر از خیال‌های بودیم که احمقانه تکرار می‌شد.

ما گناهکار نبودیم... عاشق بودیم، دیوانه بودیم اما...گناهکار، هرگز!
#ما_گناهکار_نیستیم
#اثر_پریزاد
#انجمن_تک_رمان

آخرین ویرایش:

Paryzad

منتقد ادبی انجمن
منتقد ادبی انجمن
تایپیست
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-07
لایک‌ها
908
امتیازها
63
کیف پول من
27,582
برای یه دوست

خیالت را دوست دارم... درد ندارد. زخم نیست. خیالت مرا لحظه‌ای از مرگ می‌گریزاند و برای من روزها می‌گرید.
خیال بودنت هرگز دلم را سرد نکرد. اشکم را نچکاند. آرزوهایم را آوار نکرد. خیالت، خیانت نمی‌کند. حسش مرگ نیست. خیالت شاید افسانه‌ای بود که ناشیانه و رنجور بر تن سرد تاریخ نقش بست.
من و تو پر از شعرهایی هستیم که هر جمله‌اش، کلمه‌ به کلمه ننگ است.
اما من با خیالت می‌نویسم. عاشقانه و با تنی دردمند... با افتخار می‌نویسم.
کد:
برای یه دوست

خیالت را دوست دارم... درد ندارد. زخم نیست. خیالت مرا لحظه‌ای از مرگ می‌گریزاند و برای من روزها می‌گرید.

خیال بودنت هرگز دلم را سرد نکرد. اشکم را نچکاند. آرزوهایم را آوار نکرد. خیالت، خیانت نمی‌کند. حسش مرگ نیست. خیالت شاید افسانه‌ای بود که ناشیانه و رنجور بر تن سرد تاریخ نقش بست.
من و تو پر از شعرهایی هستیم که هر جمله‌اش، کلمه‌ به کلمه ننگ است.
اما من با خیالت می‌نویسم. عاشقانه و با تنی دردمند... با افتخار می‌نویسم.
#ما_گناهکار_نیستیم
#اثر_پریزاد
#انجمن_تک_رمان

بالا