• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: ما_گناهکار_نیستیم

ساعت تک رمان

1. Paryzad

دلنوشته ما گناهکار نیستیم | paryzad کاربر انجمن تک رمان

...نکرد. خیالت، خیانت نمی‌کند. حسش مرگ نیست. خیالت شاید افسانه‌ای بود که ناشیانه و رنجور بر تن سرد تاریخ نقش بست. من و تو پر از شعرهایی هستیم که هر جمله‌اش، کلمه‌ به کلمه ننگ است. اما من با خیالت می‌نویسم. عاشقانه و با تنی دردمند... با افتخار می‌نویسم. #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  2. Paryzad

...ما... ما گناهکار نیستیم. هرگز نبودیم. ما فقط از نابود‌ترین راه‌ها به سوی نور شتافتیم و در بی‌رحمانه‌ترین ظلمت‌ها غرق شدیم ما تنها خسته‌تر از خیال‌های بودیم که احمقانه تکرار می‌شد. ما گناهکار نبودیم... عاشق بودیم، دیوانه بودیم اما...گناهکار، هرگز! #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  3. Paryzad

...تن مُرده‌ی کاغذ می‌کُشتم. زندگی مرگ نبود. درد نبود. امید و عشق نبود... زندگی فریاد غریبی بود که به وسعت دل‌هایمان می‌لرزید. زندگی قسمی بود که میان من و تو و یک اشک سند خورد. من جزئی از این زندگی نیستم... من تنها بهانه‌ای هستم برای بیشتر مُردگی کردن. #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  4. Paryzad

...می‌پندارم که چطور من و تو را پوسیده‌ی عشق نمود. عاشقی را گویند گناه است. گناه بی‌گناهی! ما هنوز آشکارا هراس داریم از آن لحظه. انگار که پس از آن لحظه، ما همه اشتباه بودیم. یک اشتباه مرگ‌آور... می‌گویند نیک ماندن، عاقلان را خصلت است. من عاقل نیستم... #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد...
  5. Paryzad

...تاریکی گم نشود. کاش... کاش فردا روزی نشود که آسمان ابله باشد. که خدا نبیند. که خدا نمیرد. کاش فردا روزی باشد از ج*ن*س آزادی. از ج*ن*س رنگ‌های شیشه‌ای دوست داشتنی. از ج*ن*س رستگاری خوبان. کاش فردا روزی باشد که در اشک دیروز نسوزد. کاش فردا روز بهتری باشد... #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  6. Paryzad

...که لحظه لحظه بیشتر از درد سرشار می‌شود. او همچنان می‌ماند در مسیری که گَرد عاشقانه‌‌های بغض‌آلود، از دلش جاریست. و او در لحظه‌ای می‌ماند که وجودش سراسر یک نام دارد.... خدا؛ خدایی تنها. خدایی مهربان. خدایی که در پریشان ترین دلها زندگی می‌آفریند. #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  7. Paryzad

...کجای این جهان را می‌توان بی‌دلیل مُرد. تا خالصانه به دنبال راهی، لحظه‌ها را بشماریم. هرگز نفهمیدی ما تا کجا شاد بودیم... تا کجا برای آن دوست داشتن‌ها، خیال را طرد کردیم. هرگز نفهمیدی که شعرهایم، معجزه وجودت نیست. ما فقط بلدیم با شعر، دیوانگی کنیم... #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  8. Paryzad

...از بندگان سرد خدایی، هراس نداریم. ما هرگز نهراسیم از آوای شوم خوشبختی. ما نهراسیم از نفرتی که ناجوانمردانه تا عمق وجود عشقت را می‌سوزاند. نهراسیم از خیال‌های که با مردن زیباست. و ما... نهراسیم از خدایی که در بینهایت ظلمت این دنیا، عاجزانه نور می‌شود... #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد...
  9. Paryzad

...آدم‌ها الکی خوش‌اند... هر بار از خوشی‌های الکی‌شان، احمقانه تعریف می‌کنند. مدام می‌خندند و می‌گویند : زندگی همین است! سراسر آغشته به غم خوش بودن. آنها هر لحظه بیشتر به من محتاج‌اند. باید همیشه کسی باشد تا یادآوری کند زندگی، چیزی به جز توهم نیست... #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
  10. Paryzad

...در سنگفرش های این شهر غریب سرگردانم. مثل خوابی آرام به نام آرامش، رویا می دستانم. خدایا خدایا، من دیوانه شدم! دیوانه شدم که هر شب در سراب دیدگان بدنامی میرقصم. از ترس آن لحظه ای دیوانه شدم که خونین وار در من می‌خندد.... دیوانه شدم.... دیوانه شدم..... #ما_گناهکار_نیستیم #اثر_پریزاد #انجمن_تک_رمان
بالا