• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

روزنامه تک رمان روزنامه هفتگی تک رمان (هفته دوم مرداد ۱۴۰۱)

• نویسنده موضوع DARK GIRL
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 13
  • بازدیدها 486
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

DARK GIRL

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-04
لایک‌ها
45,659
امتیازها
218
کیف پول من
10,209
باسلام و درود خدمت تک رمانی‌های عزیز.
امیدواریم حال دلتون عالی و لباتون خندون باشه
با یه روزنامه هفتگی دیگه میزبان نگاه‌های گرمتون هستیم. امیدواریم نهایت ل*ذت رو ببرین

meeting-1015591_640.jpg
تغییرات جایگاه های مدیریتی بخش کتاب

اخیرا سارا که پیش از این مدیریت تالار رمان را بر عهده داشت، مقامش به سرپرستی بخش کتاب ارتقا یافت. به این ترتیب، در حال حاضر شخصی رنک مدیریت تالار رمان را ندارد و طبق روال سابق مدیریت تالار رمان به طور مستقیم زیر نظر سرپست بخش قرار می‌گیرد. علاوه بر آن فعالیت مدیران دیگر تالار های بخش کتاب نیز، زیر نظر سرپرست جدید صورت خواهند گرفت.
رنک سرپرستی بخش کتاب که پس از آشوب، مدیر سابق تالار رمان و پارسا تاجیک مدیر سابق تالار نویسندگان مدتی از رنک های انجمن حذف شده بود مجددا به لیست بازگشته است. اکنون با توجه به کاهش فعالیت چشم گیر سرپرستان سابق، چشم ها به سرپرست جدید و سر انجام این رنک است تا تغییرات احتمالی را شاهد باشند، آیا سرپرست جدید می‌تواند رکود اخیر تالار رمان را بهتر کند؟ یا به سرنوشت مدیران سابق دچار می‌شود؟

روزنامه نگار: "ASHOB"

گردگیری-خانه.jpg
گرد گیری از ساب خاک گرفته

ساب مصاحبه با نویسندگان که پس از آخرین مصاحبه، یعنی گفتگوی سزار، نویسنده‌ی افتخاری انجمن با آشوب غیرفعال شده بود‌. اخیرا با انجام دو مصاحبه‌ی جدید توسط سارا با نویسندگان فعال انجمن، صبا نصیری و زینب گرگین دوباره فعال شده است.
در این دو گفتگوی صمیمانه، که با فاصله‌ی زمانی کمی انجام شدند از تجربیات و عقاید نویسنده ها سوال هایی به میان آمد و بی‌شک خواندن پاسخ های بیان شده، خالی از لطف نیست.
نکته‌ی جالب توجه مصاحبه ها شباهت سوالات به مصاحبه های قبلی است، که چندی علت آن را کمبود زمان و ضعف می‌دانند.

روزنامه نگار: "ASHOB"

8-ways-to-write-the-first-chapter-of-a-novel.jpg
در کانونِ دل‌نویسان چه می‌گذرد؟

اخیرا و به تازگی در میانِ کانون دلنویسانِ انجمن شاهد اتفاقاتی مهیج و ناگهانی بوده‌ایم.
از جمله این اتفاقات می‌توان به پایان رسیدنِ آثاری جذاب، زیبا و دوست‌داشتنی از دل‌نویسانِ انجمن اشاره کرد.
اولین اثر، دلنوشته‌ی ساعت عاشقی در ژانرهای تراژدی و عاشقانه و به قلم Saba.N عزیز بوده که صبای عزیز با نگارش این دلنوشته‌ی زیبا و احساسی، کاربران را مجذوبِ دلنوشته‌ها و قلمِ زیبای خود کرده.
صبای عزیز پس از به پایان رساندن این اثر، استارت جدیدترین اثر خود، یعنی دلنوشته‌ی منهوک را زده و در حالِ حاضر، در حالِ نگارش این اثر می‌باشد.
و اما سپیده دم عزیز با اتمام دل‌نوشته‌اش به نام "تصدقت گردم" به صبا پیوسته و اجازه‌ی پیشی گرفتن را به او نداده است.
این دل‌نوشته‌ی زیبا در ژانر عاشقانه نوشته شده و از جذابیت‌های بالایی برخوردار است.
این دل‌نویس پس از اتمام دل‌نوشته‌اش اقدام به نوشتن دل‌نوشته‌ی جدیدتری نکرده و تنها دل‌نوشته‌ی ناتمام دیگری به نام "در میان واژگان" دارد.
همچنان خبر موثقی مبنی بر اینکه این دل‌نویس اثر جدیدی را استارت خواهد زد یا خیر، در دسترس نمی‌باشد.
و اما هنوز تمام نشده! از دیگر اتفاقات مهیج این کانون، نگارش دل‌نوشته‌ی دلدار توسط فاطمه یادگاری عزیز می‌باشد که در ژانرهای عاشقانه و تراژدی نوشته شده و پیوسته توسط نویسنده آپدیت می‌شود.
این دل‌نوشته بسیار احساسی و زیبا می‌باشد و همین امر باعث شده تا تعداد زیادی از کاربران طرفدارِ پر و پا قرص این اثر شوند.
به امید موفقیت این عزیزان

روزنامه‌ نگار: SaRa.Ss

در روزهای اخیر شاهد درخواست تعویض نام‌های بسیاری بوده‌ایم که اغلب رد شده‌اند. از رد شده‌ها می‌توان به درخواست‌های سپیده دم، مستان و شکارچی اشاره کرد! اما میان دو درخواست قبول شده درخواست اِنیران مدیریت تالار مطبوعات همگان را شوکه کرد. این دختر که به دخترتاریکی انجمن معروف بود پس از ماه‌ها به اصالت قبلی خود یعنی نام (DARK GIRL) بازگشت. وی با پیامی در پروفایل خود ابراز خوشحالی کرده و گفت: (این دختر به خودش برگشته...!) دوستان صمیمی و برخی از کاربران که به هو تبریک گفته‌اند در برابر این جمله واکنش‌هایی مانند قلب، فوق‌العاده و جداب... دادند. تنها برخی از افراد می‌دانند معنای این جمله چیست و چرا. مگر یک نام چه چیزی را به یک فرد بازمیگرداند؟ الله‌العلم!

روزنامه نگار: DARK GIRL :))

روزنامه نگاران:ویراستار:مظنونین خبرها:مدیریت تیم:
DARK GIRL
"ASHOB"
SaRa.Ss
DARK GIRLSaRa.Ss
"ASHOB"
پارسا تاجیک
Saba.N
/:candÿ
سپیده دم
Fateme
شکارچی
DARK GIRL
DARK GIRL

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

پیوست‌ها

• df9e17085bc1f6ac53c3068a46200a06.jpg
    df9e17085bc1f6ac53c3068a46200a06.jpg
    56.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

امضا : DARK GIRL

F A L C O N

معاونت کل + ویراستار نشریه
پرسنل مدیریت
معاونت کل سایت
طراح انجمن
ویراستار انجمن
تایپیست
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
22,085
امتیازها
138
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
76,747
سطح
  1. حرفه‌ای

~S A R A~

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2022-02-21
لایک‌ها
3,788
امتیازها
83
کیف پول من
21,987
سطح
  1. حرفه‌ای
امضا : ~S A R A~

Ghasam.H

سرپرست بازنشسته بخش عکس
داستان‌نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-11
لایک‌ها
26,746
امتیازها
168
کیف پول من
22,914
امضا : Ghasam.H

.zeynab.

مشاوره نویسندگی + ناظر رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
نویسنده اختصاصی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
مشاوره نویسندگی
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
کاربر ویژه تک رمان
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-16
لایک‌ها
17,474
امتیازها
93
کیف پول من
83,958

"ASHOB"

کاربر اخراج شده
کاربر اخراج شده
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-16
لایک‌ها
24,077
امتیازها
88
کیف پول من
7,839
امضا : "ASHOB"

Saba.N

مدیر تالار آموزشگاه
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
نویسنده اختصاصی
مدرس
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-31
لایک‌ها
31,061
امتیازها
138
کیف پول من
80,560

hal mony

مدیر بازنشسته + مجله نویس
مجله نویس
مدیر بازنشسته
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-02
لایک‌ها
10,953
امتیازها
263
کیف پول من
23,859
امضا : hal mony
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا