• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

بانوان بانوی باکلاس

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 55
  • بازدیدها 805
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
وازلین

وازلین را به همراه روغن کپسول ویتامین E هر شب به ابروها بزنید. این کار باعث ضخیم شدن ابروها می‌شود. اگر مژه زیبا و پرپشت می‌خواهید با فرچه ریمل تمیز این ترکیب را به ‌مژه‌های خود نیز شبانه بزنید. تاثیر آن روی مژه و ابرو را در عرض کمتر از یک ماه می‌بینید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
آب پیاز

پیاز به خاطر سولفور بالا رشد مو را زیاد می‌کند. تنها مشکلش بوی تند آن است و گرنه می توان از آن به عنوان بهترین و موثرترین درمان برای ابرو و موی سر استفاده کرد. پیاز گردش خون را زیاد می‌کند و این خود باعث تحـریـ*ک و رشد ریشه مو می‌شود. پیاز یک روش خانگی بسیار بسیار موثر است که هر کس آن را برای مدت طولانی امتحان کرده از تاثیر آن شگفت زده شده است. برای از بین بردن بوی آن می‌توانید لیموی تازه، نارنج، و یا پرتقال را با آب پیاز مخلوط کنید. بوی پیاز با لیمو و مرکبات از بین می رود. هر چند اخیرا برخی بر اساس تجربه گفته‌اند که مایع ظرفشویی بوی پیاز مو و ابرو را می‌برد اگر بعد از استفاده مداوم از آن هفته‌ای دو بار با مایع ظرفشویی آن قسمت را بشویید( در این لینک می‌توانید ویدئو آن را ببینید)

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
لیمو

شما می‌توانید لیمو را مستقیم وبدون هیچ روغنی به ابرو بزنید و بعد از ۲۰ دقیقه بشویید و می‌توانید در کنار آن از روغن نارگیل و یا کرچک و یا زیتون استفاده کنید. اگر می‌خواهید ابروهای شما کمرنگ شوند لیمو را روزی دوبار روی ابرو بکشید و بگذارید تا نیم ساعت بماند بعد از مدتی می توانید به وضوح کم‌رنگ شدن آن را ببنید بدون اینکه از رنگ‌های شیمیایی استفاده کنید ابروی خود را کم‌رنگ کرده‌اید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
زرده تخم‌مرغ محلی

زرده تخم‌مرغ را هم بزنید و برای مدت ۳۰ دقیقه روی ابروها بگذارید بماند و بعد با آب سرد بشویید. هفته‌ای دو بار این کار را انجام دهید تا نتیجه بگیرید.

مسئله مهم در داشتن ابروهای زیبا استفاده از داروهایی گیاهی در مدت طولانی است. تمام کسانی که به دنبال درمان‌های کم هزینه و در عین حال بدون عوارض هستند باید و باید پشتکار داشته باشند و از روشی که پیش می‌گیرند خسته نشوند. درمان‌های خانگی و گیاهی بهترین گزینه است و مطمئن باشید نتیجه می‌گیرید اگر صبور باشید و درمان را ادامه دهید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
زیبایی

ماسک‌های خانگی با ساده ترین مواد برای پو*ست و تیرگی و پف چشم

به جای رفتن به سالن ماساژ و صرف هزینه های گزاف این کارها را در خانه انجام دهید.

در نهایت سادگی به نتایج عالی و رضایت ‌بخش می‌رسید. شما می‌توانید با ساده‌ترین مواد که هر کسی در خانه دارد موثرترین ماسکها و ماساژها را داشته باشید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
ماساژ با یخ

یک تکه یخ را روی صورت بمالید. سعی کنید یخ را در جهت بیرون به صورت بمالید. مانند شکل بالا سعی کنید با یخ پو*ست صورت را به سمت بیرون ماساژ دهید. بهترین ماساژ برای صبحهای تابستانی است. هم خوابتان می‌پرد و هم به راز زیبایی نیکول کیدمن هنرپیشه معروف هالیود عمل کرده‌اید.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
برای از بین بردن جای آفتاب و لکه‌های قهوه‌ای، یک قاشق چای‌خوری زردچوبه، یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق چای‌خوری عسل را با هم ترکیب کنید و روی پو*ست ماساژ دهید. این یک روش هندی برای از بین بردن لکه‌های قهوه‌ای پو*ست است که خیلی‌ها از آن نتیجه گرفتند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
اگر پوستتان مدام دانه های قرمز می‌زند و یا حس میکنید پو*ست صورتتان شل شده است. یک قاشق عسل را با یک قاشق دارچین و یک قاشق جوز هندی را با هم مخلوط کنید به مدت ۲۰ دقیقه روی پو*ست بگذارید. قبل از آن مطمئن شوید به این ادویه‌ها حساسیت ندارید. این ماسک قرمزی پو*ست را از بین می‌برد و پو*ست را لطیف می‌کند و دارچین به عنوان یک لایه‌بردار سبک عمل می‌کند

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
برای از بین بردن تیرگی دور چشم بهترین کار این است که یک خیار و یک سیب‌زمینی را جدا جدا رنده کنید بعد آنها را مخلوط کنید و دور چشم بگذارید ۱۵ دقیقه استراحت کنید و بعد با آب ولرم بشویید . بعد از آن می توانید کمی روغن نارگیل به نوک انگشتان بمالیدو دور چشم را ماساژ دهید در هفته دو تا سه بار این کار را انجام دهید

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
برای از بین بردن پف چشم هم بهتر است یک دستمال یا پنبه آغشته به شیر سرد را روی چشم بگذارید هم پف چشم را از بین می‌برد هم تیرگی زیر چشم را روشن می‌کند.

اگر تحمل سردی یخ و یا جسم یخ را هم دارید و باعث سردردتان نمی‌شود درمان موقتی خوبی برای از بین بردن پف چشم است

بالا