• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مهمترین راهنمایی ها برای عکاسی از کوه

• نویسنده موضوع 'mobin
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 10
  • بازدیدها 439
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
مهمترین راهنمایی ها برای عکسبرداری از کوه

این ابزارها و تکنیک هایی هستند که شما برای عکاسی در کوهستان خیره کننده به آن نیاز دارید. Jon Muir طبیعت دان حرفه ای اسکاتلندی با توجه به شانس، راهپیمایان، ماجرا جویان و عکاسان منظره که به تپه ها اشاره می کنند، گفت: کوه ها صدا می کنند و من باید بروم. چرا؟ مناظر خیره کننده ، 360 عکس پانوراما، قله های پرشیب، که برخی اوقات در برف پوشانده می شوند، نور خورشید طلایی و سایه های در حال حرکت به دنبال فرصت های بی پایانی برای ترکیبات باور نکردنی هستند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : 'mobin

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
توضیحات خبر
این ابزارها و تکنیک هایی هستند که شما برای عکاسی در کوهستان خیره کننده به آن نیاز دارید. Jon Muir طبیعت دان حرفه ای اسکاتلندی با توجه به شانس، راهپیمایان، ماجرا جویان و عکاسان منظره که به تپه ها اشاره می کنند، گفت: کوه ها صدا می کنند و من باید بروم. چرا؟ مناظر خیره کننده ، 360 عکس پانوراما، قله های پرشیب، که برخی اوقات در برف پوشانده می شوند، نور خورشید طلایی و سایه های در حال حرکت به دنبال فرصت های بی پایانی برای ترکیبات باور نکردنی هستند.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
کجا عکس کوه ها را بگیرید
در انگلستان، به منطقه دریاچه انگلستان، اسئودنیا در ولز و به کوه های گرامپی و کوهنوردان در ارتفاعات اسکاتلند سربزنید . در اروپا، کوه های آلپ یکی از بزرگترین و مرتفع ترین کوه های جهان هستند و در سراسر فرانسه، ایتالیا، سوییس، Liechtenstein ، آلمان، اتریش و اسلوونی قرار دارند، در حالیکه که پیرنه فرانسه و اسپانیا را جدا می کند .

طلوع خورشید

در طلوع خورشید و غروب خورشید می توانید از کوه هایی که در نور نرم قرار گرفته اند عکس بگیرید.

بیشترین دامنه کوهستان هیمالیا در هند و نپال است، در حالیکه طولانی ترین رشته کوه های آند در آمریکای جنوبی است که ونزویلا، کلمبیا، پرو، بولیوی، شیلی و آرژانتین قرار دارند.همانطور که دیدگاه عکاسی مهم است، قله های ب*ر*جسته جهان هم مهم هستند . کوه فوجی ژاپن، کیلیمانجارو در تانزانیا، Matterhorn سوئیس، کوه میز در کیپ تاون، آفریقای جنوبی و دامنه تتون در وایومینگ، پارک ملی گراند تاتون آمریکا . نزدیک به خانه، سه بالاترین قله اسکاتلند، ولز و انگلستان ، بن نویس، اسئوودیا و اسکاچل پیک وجود دارد.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
لوازمی که نیاز دارید
دوربین DSLR یا دوربین بدون درنگ و سه پایه ضروری است. لنز با زاویه دید مناسب برای گرفتن حداکثر صح*نه امکان پذیر است، در حالی که لنز زوم شما را قادر می سازد تا قله های دورتر را انتخاب کنید و جزئیات جالب، سایه ها و نور را انتخاب کنید. لنز زوم چند منظوره، مانند یک گزینه 24 تا 105 میلیمتر، به خوبی کار می کند اگر شما در حال حرکت به اندازه کافی نور، اما یک تله که می تواند به 300mm رسیدن باشد مفید خواهد بود.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
نحوه گرفتن عکس از کوه ها: ترکیب بندی
اگرچه به احتمال زیاد عکاسی از کوه نشین در برخی از تجهیزات کوهنوردی امکان پذیر است (یا یک بالابر مخصوص اسکی)، بیشتر محتمل است که شما زیر کوه ها باشید و از آن ها به عنوان یک پس زمینه استفاده کنید که در آن، شما به یک سوژه در پیش زمینه نیاز دارید، سعی کنید از اغراق آمیز دوری کنید؛ اما نه یک عکاس بر روی کره زمین که با وجود اینکه پارک ملی گرند Tetons در آمریکا بدون عکاسی از تی، ای، Moulton در مقابل محدوده Teton، یک تصویر عالی است، بنابراین آن را نادیده گرفته و یا یک زاویه غیر معمول پیدا می کند،

غروب خورشید

محدوده Teton در ایالات متحده یک کوه کلاسیک است.

با این حال، این عکس مثال خوبی از این است که یک سوژه پیش زمینه چقدر مهم است، دیگران می توانند شامل حیوانات، درختان، کلیسا، و دریاچه ای باشند که نشان دهنده علاقه و ایجاد حس عمق، شامل افراد در عکس باشد؛ کوه ها ممکن است به بزرگی شما باشند، اما در یک عکس، آن ها اغلب اعلی حضرت را از دست می دهند،

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
چگونه عکس های کوه ها را بگیریم: افق ها و فکوس
پس از تنظیم، اطمینان حاصل کنید که سطح را دارید هیچ چیز بدتر از یک کوه هموار است. از افق مجازی در دوربین خود و یا سطح روح در سه پایه خود استفاده کنید. این سه پایه نیز مفید است زیرا مهم است که همه چیز را در صح*نه فوکوس نگه دارید، یعنی استفاده از یک دیافراگم کوچک. یک دیافراگم f / 16 محل خوبی برای شروع است، اما این به معنی قرار گرفتن در معرض نور در حال سقوط یا افزایش است.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
چگونه عکس کوه ها را بگیریم: مقابله با تغییر نور
شاید مهم ترین قاعده همه این باشد که صبح زود سر و هدف خود را برای ساعت آبی و ساعت طلایی انجام دهیم، هر چند که به خاطر داشته باشید که قله های کوهستانی خورشید را در لحظه حساس برای بسیاری از مکان ها مسدود خواهند کرد، عکاسی از مناظر کوهستان در سپیده دم می تواند بسیار هیجان انگیز باشد و یک تجربه بسیار پویا از زمانی که خورشید در آسمان صاف پشت سر شما طلوع می کند باعث ایجاد یک درخشش طلایی می شود، که در هنگام غروب خورشید طلوع می کند، پس قبل از انتخاب موقعیت به قطب نمای خود نگاه کنید اگرچه پیاده روی در جایی بسیار وسوسه انگیز است، در واقعیت که در میانه شب از خواب بیدار می شود، به همین دلیل روز قبل از گشتن به دنبال پارک های اتومبیل، به همین دلیل است که پارک های ملی با offs و طبقات مشاهده، بسیار مشهور به عکاسان هستند، یک تکنیک متداول دیگر مورد استفاده عکاسان منظره با کوهستان تنها تا حدودی در سایه، bracketing (bracketing)است، شما به طور کلی چند عکس (یا چند عکس)از همان سوژه می گیرید - که هر کدام برای قسمت های نورپردازی دیگری در معرض نور خورشید قرار دارند (مانند یک صخره کوهستانی که در زیر سایه قرار دارد) سپس آن ها را در یک تصویر واحد ترکیب می کند.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
چگونه عکس های هوایی کوه ها را بگیریم
منظره هوایی از کوه ها را فراموش نکنید، که از بالا می تواند خیره کننده باشد. هواپیماهای بدون سرنشین گزینه ای هستند اگر آنها مجاز به حرکت هستند تا زمانیکه شما زودتر از بقیه از سه قانون طلایی سفر تبعیت کنید.

منظره

پیرنه های بین فرانسه و اسپانیا از یک صندلی پنجره ی هواپیمایی.

هرچند صندلی پنجره ای را در هواپیما نفی نمی کند؛ شما می توانید برخی از عکس های افسانه ای را در آب و هوای روشن دریافت کنید. به احتمال زیاد اروپایی ها با Alps و Pyrenees آشنا هستند، اما برنامه Flyover Country برای آنچه که در مسیر پرواز شما قرار دارد مفید است. با استفاده از ردیابی GPS گوشی خود، موقعیت خود را بر روی نقشه های زمین شناسی آفلاین و نقاط مورد علاقه و مکان های زیر را ب*ر*جسته کنید، با مقالات آفلاین ویکی پدیا تکمیل شده است.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
چگونه عکس ها را از صندلی پنجره ببرید
اول، مسیر پرواز خود را در Flightradar24 جستجو کنید و اگر فکر می کنید که ممکن است برخی از کوه ها را رد کنید، یک صندلی عقب در مقابل بال و سمت چپ قرار دهید که به نظر منطقی به نظر می رسد احتمالا بهترین نمایش را داشته باشد. شما ممکن است این حق را دریافت نکنید، اما حداقل شما برای راه برگشت می دانید.

مناظر

سعی کنید از وجود آن در ن*زد*یک*ی بال جلوگیری کنید.

اطمینان حاصل کنید که دوربین خود را با شما در صندلی خود داشته باشید و هنگامی که کوه ها به نظر می رسد، برخی از تصاویر را با برخی از زوم در صورت امکان نگه دارید، در حالی که دوربین را به سمت پنجره (بدون زاویه) نگه دارید. اجازه ندهید که لنز لرزش شیشه را لمس کند و در مورد آن سریع باشد زیرا هواپیما می تواند در هر لحظه روشن شود.

بعضی از عکاسان به یک هواپیمای بدون سرنشین یا یک مونوپد می اندازند، اما به هر حال ناخوشایند، به طور فزاینده ای برای تضمین گرفتن سه پایه های کامل از طریق امنیت فرودگاه، به راحتی قابل کنترل است.

'mobin

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-29
لایک‌ها
20,692
امتیازها
138
کیف پول من
500
برنامه های مفید برای عکاسی از کوه
در حال حاضر برخی از برنامه های مفید است که به شما کمک می کند عکاسی در فضای باز را در نور طبیعی برنامه ریزی کنید. یکی از چشمگیر ترین ها از Ephemeris برای آندروید و TPE 3D برای iOS است که ارائه دهنده نقشه محوری آفتاب و ماه است که به شما اجازه می دهد تا ببینید که چگونه نور بر روی زمین برای هر مکان در سیاره سقوط خواهد کرد. این نیز به عنوان یک برنامه وب رایگان در دسترس است. آخرین برنامه آن، Photo Transit، حتی دقیقا همان چیزی است که میدان دید شما از یک دوربین و لنز مخصوص در یک مکان خاص استفاده می کند.

برنامه

Helio Pro نشان می دهد که چرا نور روشن می شود و سایه ها سقوط خواهند کرد.

یکی دیگر که به طور خاص برای کوه ها مورد توجه قرار دارد Helios Pro است که موقعیت خورشید، ماه و ستاره را مشخص می کند و دقیقا به شما نشان می دهد که چرا نور روشن می شود و سایه ها سقوط می کنند. در کوه ها، این کاملا حیاتی است. همچنین شامل یک برنامه ریز ساعاتی است که بهترین تاریخ ها و زمان ها را برای شلیک راه شیری ارائه می دهد.

بالا