درحال ترجمه کتاب اسکایلار رابینز:رمز و راز جواهرات پنهان | Melina.N کاربر انجمن تک رمان

• نویسنده موضوع halcyon
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 3
  • بازدیدها 186
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

halcyon

مدیر تالار تیزر + طراح انجمن
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,333
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,766
نام کتاب: اسکایلار رابینز: رمز و راز جواهرات پنهان
نویسنده: کری کراس
مترجم: ملینا نامور
ژانر: داستانی_معمایی
خلاصه: عمارت متروکه ای در دامنه تپه‌ای شیب‌دار، مشرف به دره‌ای صخره ای قرار دارد. پرده ها شده پشت پنجره های شکسته آویزان است و برجکی به سمت آسمان کشیده شده است. سه سال پیش مالک ثروتمند ناگهان ناپدید شد و خانه ای پر از اسرار را پشت سر گذاشت: یک یادداشت مرموز، سرنخ های وسوسه انگیز، یک طبقه مخفی، یک تکه نقشه گنج و یک ثروت گم شده در الماس.
کد:
نام کتاب: اسکایلار رابینز: رمز و راز جواهرات پنهان

نویسنده: کری کراس

مترجم: ملینا نامور

ژانر: داستانی_معمایی

خلاصه:  عمارت متروکه ای در دامنه تپه‌ای شیب‌دار، مشرف به دره‌ای صخره ای قرار دارد. پرده ها شده پشت پنجره های شکسته آویزان است و برجکی به سمت آسمان کشیده شده است. سه سال پیش مالک ثروتمند ناگهان ناپدید شد و خانه ای پر از اسرار را پشت سر گذاشت: یک یادداشت مرموز، سرنخ های وسوسه انگیز، یک طبقه مخفی، یک تکه نقشه گنج و یک ثروت گم شده در الماس.
#اسکایلار_رابینز
#رمز_و_راز_جواهرات_پنهان
#کری_کراس
#ملینا_نامور

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

آخرین ویرایش:

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,333
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,766
تشویق برای اسکایلر رابینز: راز تپه‌های سایه:
- وقتی کودک بودم، عاشق نانسی درو بودم. پس از خواندن «اسکایلر رابینز: راز تپه‌های سایه»، فکر می‌کنم اسکایلر دختری کامل برای حل پرونده‌ها در قرن بیست و یکم و جایگزینی برای نانسی است. این کتاب را سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز، پر از
اعضای ماجراجویی و شخصیت‌های عالی دیدم. به‌ویژه از اسکایلر خوشم آمد. در طول کتاب، او نشان داد که در موقعیت‌های دشوار، ترسناک و درهم برهم، خیلی شخصیت، شجاع و قابل رشد دارد. من می‌دانم که تمام دختران متوسط و نوجوان از ماجراهای اسکایلر ل*ذت خواهند برد. مالیا آن هابرمن، نویسنده
چیس تینکر و خانه‌ی جادو، چیس تینکر و خانه‌ی اسرار، و چیس تینکر و خانه‌ی سرنوشت
- این کتاب، اگرچه برای مخاطبان جوان‌تر نوشته شده است، من را وادار به خواندن بیشتر کرد. مرموز بود، پر از نگرانی‌ها و گروهی از شخصیت‌هایی که می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد. تغییرات داستان و پایان غیرمنتظره و هیجان‌انگیز بودن. برای خوانندگان جوان انتخابی عالی است.
کریستن موت نویسنده اودی گربه‌ی بریده، برنده‌ی جایزه‌ی کتاب مستقل نسل بعدی و بهترین دوست اودی
خواندنی عالی برای گروه دوره‌ی متوسط ماجراهای اسکایلر رابینز را یک کتابی جذاب می‌دانم و کنجکاو هستم که اسکایلر در ماجراهای بعدی خود چه خواهد کرد.
بری ولف، نویسنده کفشدوزک‌های شب
اسکایلر رابینز: راز تپه‌های سایه» نوعی رمان است که من به عنوان یک دختر پیش‌نویس خوانده بودم. اشیای جالبی که در داستان وارد می‌شوند، اشیایی است که برای هر دختری باید جالب بیاید. نویسنده برای تنوع قومیتی که توسط شخصیت‌ها و اسکایلر به تصویر کشیده شده‌است ستاره‌ی چهارم را لایق است:
دختری ناقص که مشاهده‌کننده، اندیشه‌ور و اقداماتی انجام می‌دهد." ان.ام. واتکینز، نویسنده جیپ اوشی: ماجراهای در زمان
- شخصیت‌های خفن؛ یک کتاب کاملاً سرگرم‌کننده. اسکایلر رابینز نوعی دختر شجاع و ابداعی است که آرزو می‌کنید بتوانید او را به دخترتان معرفی کنید. ریچل کوین، نویسنده: دختر من، آیا به تو گفته‌ام؟
اسکایلر رابینز:
راز جواهرات مخفی
کری کراس​
کد:
تشویق برای اسکایلر رابینز: راز تپه‌های سایه:

- وقتی کودک بودم، عاشق نانسی درو بودم. پس از خواندن «اسکایلر رابینز: راز تپه‌های سایه»، فکر می‌کنم اسکایلر دختری کامل برای حل پرونده‌ها در قرن بیست و یکم و جایگزینی برای نانسی است. این کتاب را سرگرم‌کننده، هیجان‌انگیز، پر از

اعضای ماجراجویی و شخصیت‌های عالی دیدم. به‌ویژه از اسکایلر خوشم آمد. در طول کتاب، او نشان داد که در موقعیت‌های دشوار، ترسناک و درهم برهم، خیلی شخصیت، شجاع و قابل رشد دارد. من می‌دانم که تمام دختران متوسط و نوجوان از ماجراهای اسکایلر ل*ذت خواهند برد. مالیا آن هابرمن، نویسنده

چیس تینکر و خانه‌ی جادو، چیس تینکر و خانه‌ی اسرار، و چیس تینکر و خانه‌ی سرنوشت

- این کتاب، اگرچه برای مخاطبان جوان‌تر نوشته شده است، من را وادار به خواندن بیشتر کرد. مرموز بود، پر از نگرانی‌ها و گروهی از شخصیت‌هایی که می‌توان با آن‌ها ارتباط برقرار کرد. تغییرات داستان و پایان غیرمنتظره و هیجان‌انگیز بودن. برای خوانندگان جوان انتخابی عالی است.

کریستن موت نویسنده اودی گربه‌ی بریده، برنده‌ی جایزه‌ی کتاب مستقل نسل بعدی و بهترین دوست اودی

خواندنی عالی برای گروه دوره‌ی متوسط ماجراهای اسکایلر رابینز را یک کتابی جذاب می‌دانم و کنجکاو هستم که اسکایلر در ماجراهای بعدی خود چه خواهد کرد.

بری ولف، نویسنده کفشدوزک‌های شب

اسکایلر رابینز: راز تپه‌های سایه» نوعی رمان است که من به عنوان یک دختر پیش‌نویس خوانده بودم. اشیای جالبی که در داستان وارد می‌شوند، اشیایی است که برای هر دختری باید جالب بیاید. نویسنده برای تنوع قومیتی که توسط شخصیت‌ها و اسکایلر به تصویر کشیده شده‌است ستاره‌ی چهارم را لایق است:

دختری ناقص که مشاهده‌کننده، اندیشه‌ور و اقداماتی انجام می‌دهد." ان.ام. واتکینز، نویسنده جیپ اوشی: ماجراهای در زمان

- شخصیت‌های خفن؛ یک کتاب کاملاً سرگرم‌کننده. اسکایلر رابینز نوعی دختر شجاع و ابداعی است که آرزو می‌کنید بتوانید او را به دخترتان معرفی کنید. ریچل کوین، نویسنده: دختر من، آیا به تو گفته‌ام؟

اسکایلر رابینز:

راز جواهرات مخفی

کری کراس
#اسکایلار_رابینز
#رمز_و_راز_جواهرات_پنهان
#کری_کراس
#ملینا_نامور

آخرین ویرایش:

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,333
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,766
حق تکثیر این کتاب۲۰۱۹ متعلق به کری کراس
ویرایش کلمات شکسته می‌باشد و هرگونه استفاده یا تکثیر از آن بدون مجوز کتبی ممنوع است، به استثنای نقل قول‌های کوتاه در مقالات انتقادی یا بررسی‌ها. لطفاً در قاچاق مواد محافظ شده توسط حقوق نویسنده شرکت نکنید یا آن را تشویق نکنید. فقط نسخه‌های مجاز را خریداری کنید.

برای پدرم

سپاس فراوان از طرفداران اسکایلر رابینز و ماموران مخفی او در پایان رمان اول من، اسکایلر رابینز: رمز و راز تپه‌های سایه، اسکایلر مامورانی را جذب کرد تا به حل پرونده بعدی او کمک کنند چند نفر از آن‌ها در این داستان شرکت کرده و با کمک رمزهایی که اسکایلر در وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارد، آن را رمزگشایی می‌کنند: www.skylarrobbins.com. ماموران پیشرو می‌توانند ثبت‌نام کنند و با اسکایلر رابینز و بهترین دوستش¹ الکسا، در ماجرای جدید و خطرناکی شرکت کنند. فقط کافی است فرم درخواست مامور مخفی (ای.ای.اس.) را در وب‌سایت پر کنید تا نام کد و شناسه‌ی شما را دریافت کنید. اسکایلر می‌خواهد شخصاً از ماموران مخفی زیر سپاسگزاری کند که به او در پیدا کردن جواهرات پنهان کمک کرده‌اند: کلسی جی: آتش اژدها، ادموند دبلیو: اونیکس درخشان، کالین ام: سایه پنهان، میریام دبلیو: نیمف آب، مدیسون آر: شیر شکار، جارد دبلیو: ابر طوفان، دستینی ام: ر*ق*صیدن ستاره، ناتانیا دبلیو: شاهزاده آتش، ساموئل دبلیو: رودخانه جاری، و الا ام: شاهزاده دریا. هم‌چنین برای الین انجل، جیم کراس و اد وارد نیز صمیمانه سپاسگزارم بابت مشاوره‌های ویرایشی عالی و ورود خلاقانه‌شان.

کد:
حق تکثیر این کتاب۲۰۱۹ متعلق به کری کراس

ویرایش کلمات شکسته می‌باشد و هرگونه استفاده یا تکثیر از آن بدون مجوز کتبی ممنوع است، به استثنای نقل قول‌های کوتاه در مقالات انتقادی یا بررسی‌ها. لطفاً در قاچاق مواد محافظ شده توسط حقوق نویسنده شرکت نکنید یا آن را تشویق نکنید. فقط نسخه‌های مجاز را خریداری کنید.

برای پدرم

سپاس فراوان از طرفداران اسکایلر رابینز و ماموران مخفی او در پایان رمان اول من، اسکایلر رابینز: رمز و راز تپه‌های سایه، اسکایلر مامورانی را جذب کرد تا به حل پرونده بعدی او کمک کنند چند نفر از آن‌ها در این داستان شرکت کرده و با کمک رمزهایی که اسکایلر در وب‌سایت خود به اشتراک می‌گذارد، آن را رمزگشایی می‌کنند: www.skylarrobbins.com. ماموران پیشرو می‌توانند ثبت‌نام کنند و با اسکایلر رابینز و بهترین دوستش¹ الکسا، در ماجرای جدید و خطرناکی شرکت کنند. فقط کافی است فرم درخواست مامور مخفی (ای.ای.اس.) را در وب‌سایت پر کنید تا نام کد و شناسه‌ی شما را دریافت کنید. اسکایلر می‌خواهد شخصاً از ماموران مخفی زیر سپاسگزاری کند که به او در پیدا کردن جواهرات پنهان کمک کرده‌اند: کلسی جی: آتش اژدها، ادموند دبلیو: اونیکس درخشان، کالین ام: سایه پنهان، میریام دبلیو: نیمف آب، مدیسون آر: شیر شکار، جارد دبلیو: ابر طوفان، دستینی ام: ر*ق*صیدن ستاره، ناتانیا دبلیو: شاهزاده آتش، ساموئل دبلیو: رودخانه جاری، و الا ام: شاهزاده دریا. هم‌چنین برای الین انجل، جیم کراس و اد وارد نیز صمیمانه سپاسگزارم بابت مشاوره‌های ویرایشی عالی و ورود خلاقانه‌شان.
#کری_کراس
#ملینا_نامور

آخرین ویرایش:

halcyon

پرسنل مدیریت
مدیر تالار
دستیار مدیر
داستان‌نویس
طراح انجمن
ویراستار انجمن
میکسر انجمن
تیزریست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
مترجم آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-03
لایک‌ها
4,333
امتیازها
73
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
104,766
فهرست​

۱. زاندرا کالینز به طرز عجیبی ناپدید شدند
2. پیدا کردن آسانسور غذابر
3. عمارت متروکه
4. دفتر مامور مخفی نوجوان
5. عصبانیت[اعصاب]
6. اولین روز مدرسه متوسطه
7. کیت مامور مخفی من
8. جوهر نامرئی
9. یک پاکت پارچه‌ای زرد و پاره‌شده
10. دقیقاً ب*وسه نبود
11. سومین نشانه
12. فقط ما دخترها
13. پیدا کردن طبقه‌ی پنهان
14. گیر افتاده
15. فرار
16. پاک کردن اثر انگشت
17. نقشه با گام‌های گمشده
18. تهدید
19. نشانه‌ی لانه‌ی پرنده
20. آیا داستین کولز واقعاً ممکن است من را دوست داشته باشد؟
21. "او خارج از مقیاس است!"
22. نقشه‌ی گنج
23. یک جعبه‌ی فلزی زنگاری
24. دعوت‌‌نشده[سرزده]
25. دزد در آینه
26. مجازات
27. متلاشی شده
28. راه اندازی
29. کیت مامور مخفی تخصصی
30. آخرین نشانه
31. جواهرات زندرا کالینز
32. آژانس مامور مخفی اسکایلر رابینز
33. شهرت
34. شب جمعه
35. ر*ق*ص معکوس
36. اسکایلر رابینز: مامور مخفی نوجوان
کد:
فهرست

۱. زاندرا کالینز به طرز عجیبی ناپدید شدند

2. پیدا کردن آسانسور غذابر

3. عمارت متروکه

4. دفتر مامور مخفی نوجوان

5. عصبانیت[اعصاب]

6. اولین روز مدرسه متوسطه

7. کیت مامور مخفی من

8. جوهر نامرئی

9. یک پاکت پارچه‌ای زرد و پاره‌شده

10. دقیقاً ب*وسه نبود

11. سومین نشانه

12. فقط ما دخترها

13. پیدا کردن طبقه‌ی پنهان

14. گیر افتاده

15. فرار

16. پاک کردن اثر انگشت

17. نقشه با گام‌های گمشده

18. تهدید

19. نشانه‌ی لانه‌ی پرنده

20. آیا داستین کولز واقعاً ممکن است من را دوست داشته باشد؟

21. "او خارج از مقیاس است!"

22. نقشه‌ی گنج

23. یک جعبه‌ی فلزی زنگاری

24. دعوت‌‌نشده[سرزده]

25. دزد در آینه

26. مجازات

27. متلاشی شده

28. راه اندازی

29. کیت مامور مخفی تخصصی

30. آخرین نشانه

31. جواهرات زندرا کالینز

32. آژانس مامور مخفی اسکایلر رابینز