• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

اطلاعیه کتابخوانی گروهی سری پنجم

ساعت تک رمان

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

Lunika✧

مدیر ارشد + مدیر تالار کپیست + مدیر تالار رمان
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
مدیر تالار
نویسنده فعال
طراح انجمن
ویراستار انجمن
کپیست
تایپیست
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-07
لایک‌ها
10,213
امتیازها
113
وب سایت
forums.taakroman.ir
کیف پول من
131,968
Nasrin.J

واقعا خیلی عالی مینویسی
پخته و فضا سازی مناسب و روان
شخصیت ها
نمیذاری خواننده گیج بشه
کشش خاصی توی رمانت موج میزنه
اصن موج مکزیکیا😂♥️
خلاصه آرزومه عین تو بنویسم 🥲♥️

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Lunika✧

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,573
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,731

Leila.navel80

نویسنده فعال
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-05
لایک‌ها
1,417
امتیازها
73
کیف پول من
6,066
Moon✦
مونای عزیز، قلم توانایی داری. جوری می‌نویسی که خواننده واقعاً خودش رو توی اون سازمان و بین شخصیت‌ها تصور می‌کنه. برات آرزوی موفقیت دارم عزیزم، توی این عصر که پر شده از رمان‌های آبکی، شبیه به سریالات ترکی، تو داری رمان پرمفهوم و متفاوتی رو به تصویر می‌کشی🌱

Nasrin.J
نمی‌تونم واقعاً به دفینه سلطنتی اشکالی بگیرم. سیر رمان خیلی خوبه. شخصیت‌پردازی درونی و بیرونی به خوبی توصیف شده. احساسات بین کاراکترها قابل لمسه. در کل چیزی رو از قلم نینداختی👌 بهت تبریک میگم بابت این قلم جذاب😍😉

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,573
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,731

Leila.navel80

نویسنده فعال
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-05
لایک‌ها
1,417
امتیازها
73
کیف پول من
6,066
من صفحه‌ی پنجم دفینه رو زودتر تموم کردم‌. باید بگم فضاسازی و توصیفات داستان فوق‌العاده‌ست، رمان فجور نسرین جان هم خیلی زیباست و قلمشون ثابت شده‌ست، شاید تنها اشکالش که من هم بهش دچار بودم گذاشتن علامت‌هایی مثل ( ِ ُ َ ) که واقعاً نیازی نیست مگر در موارد خاص!
مثلاً شما کتاب‌های چاپی یا هر نوع نوشته‌ای رو بخونی هیچ‌وقت این علامت‌ها روی واژه به کار نمیاد، نسرین جان حالا که پنج صفحه نوشتی ویرایشش کن من ده صفحه رو مجبور شدم ویرایش بزنم، اینجوری متن قشنگتر میشه و از نظر نگارش هم به مشکل نمی‌خوری. شخصیت فربد هم خیلی جالبه، دایره لغاتت خیلی گسترده و قویه.
قلمت پایا🐞🌱
Nasrin.J

آخرین ویرایش:

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,573
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,731
من صفحه‌ی پنجم دفینه رو زودتر تموم کردم‌. باید بگم فضاسازی و توصیفات داستان فوق‌العاده‌ست، رمان فجور نسرین جان هم خیلی زیباست و قلمشون ثابت شده‌ست، شاید تنها اشکالش که من هم بهش دچار بودم گذاشتن علامت‌هایی مثل ( ِ ُ َ ) که واقعاً نیازی نیست مگر در موارد خاص!
مثلاً شما کتاب‌های چاپی یا هر نوع نوشته‌ای رو بخونی هیچ‌وقت این علامت‌ها روی واژه به کار نمیاد، نسرین جان حالا که پنج صفحه نوشتی ویرایشش کن من ده صفحه رو مجبور شدم ویرایش بزنم، اینجوری متن قشنگتر میشه و از نظر نگارش هم به مشکل نمی‌خوری. شخصیت فربد هم خیلی جالبه، دایره لغاتت خیلی گسترده و قویه.
قلمت پایا🐞🌱
ممنونم عزیزم که همراهمون هستی😻

Leila.navel80

نویسنده فعال
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-05
لایک‌ها
1,417
امتیازها
73
کیف پول من
6,066

Leila.navel80

نویسنده فعال
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2024-02-05
لایک‌ها
1,417
امتیازها
73
کیف پول من
6,066
مونا جان خلاقیتت توی خلق اثری چون ققنوس آتش ستودنیه👌👏 یه اثر خاص و متفاوت که با این‌که ژانر مورد علاقه‌ی من نیست اما برای مخاطب‌هاش می‌تونه ل*ذت‌بخش و جالب باشه😍😄 تا صفحه‌ی پنج که خوندم سیر رمان هیجانش رو حفظ کرده، نه کنده و نه سریع، کاراکترها به خوبی کنار هم جفت و جور شدند؛ شاید تنها اشکالش استفاده‌ی بیش از حد از اسامی شخصیت‌هاست. مثلاً یه جا آندریاس از رز می‌پرسه که چرا همراه جیمز و هنری برنگشته؟ رز می‌تونست بدون آوردن اسمشون بگه که به خاطر سوختن جیبش نتونسته همراهشون بیاد. امیدوارم همیشه بدرخشی عزیزم✨
Moon✦

آخرین ویرایش:

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,573
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,731
سلام دوستان عزیز لطفا تا اخر هفته تا آخر صفحه چهارم هر دو رمان رو مطالعه کنید و لایک بزنید تا ادامه رمان ها رو بخونیم✨
وگرنه از این دوره حذف خواهید شد
Melina.N MINERVA The ghost Diamond Angel Saba.N
آخرین مهلت امروزه🌱 Melina.N MINERVA The ghost Diamond Angel Saba.N

MINERVA

مدیر تالار طراحی جلد
پرسنل مدیریت
مدیر تالار
ناظر رمان
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
طراح انجمن
ویراستار انجمن
منتقد انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2023-12-15
لایک‌ها
3,221
امتیازها
73
کیف پول من
63,048
Moon✧
مونای عزیزم؛ همون‌طور که قبلا گفتم قلم خوبی داری و روزهای روشنی رو برات در آینده می‌بینم. شخصیت‌پردازیت با هر پارت رو به جلو بهتر میشه اما نکته قابل توجه اینه که روی باورپذیری ری‌اکت کارکترها کار بکنی. من قبلا هم بهت گفتم که با توجه به ملیت و سبک زندگی شخصیت‌های رمانت، واکنشی که موضوعات میدن متفاوته و باید بیشتر در این مورد مانور بدی. ژانر تخیلی موردعلاقه‌ی من نیست اما درمورد قسمت جنایی رمان، باید روی ساختار رئالیسم تمرکز بیشتری داشته باشی. بعضی دیالوگ‌ها خیلی اضافی به نظر می‌رسن و اطلاعات مفیدی برای مخاطب ندارن؛ از طرفی گاهی اون‌قدر توضیحات بیش از اندازه‌ست که یه‌جورایی دل رو می‌زنه. هرچی بیشتر رمان رو می‌خونم مونولوگ‌ها قوی‌تر میشه اما هنوز هم یه ضعف محدودی توی دیالوگ‌ها وجود داره. آخرین موردی که مزاج من سازگار نبود، بولد کردن بیهوده‌ای کارکتر اصلیته. توی خیلی از قسمت‌های رمان جمله‌های مشابهی داریم که داره میگه: اون ققنوس آتشه! این جمله طوری نمایان شده که انگار از کارکتر رز یک حالت خداگونه داخل رمان وجود داره که به نظر من زیاد جالب نیست. شاید بخوای توانایی‌های افسانه‌ای این شخصیت رو توی ذهن مخاطب هایلایت کنی اما تکرار بی‌وقفه، نتیجه‌ی عکس میده بهت. این مورد هم برمی‌گرده به همون قسمت رئالیسم داستان که یکی از نقاط ضعفته.
برات آرزوی موفقیت می‌کنم عزیزم :)💕

امضا : MINERVA
وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا