• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

50 ایده برای عکاسی در خانه

• نویسنده موضوع Hanie♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 52
  • بازدیدها 602
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
38- فعالیت‌های روزمره

هدف از عکاسی در خانه می‌تواند به تصویر کشیدن اشیاء و فعالیت‌های روزمره به شکلی جذاب باشد. برای اینکه بتوانید یک عکس قابل توجه بگیرید، داشتن یک صح*نه‌ و نور جذاب به تنهایی کافی نیست. در این شرایط مهارت‌های عکاسی و کادربندی شما از اهمیت خیلی زیادی برخوردار است. ضروری است صح*نه را به شکلی کادربندی کنید که به چشم مخاطب زیبا دیده شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
39- روتین صبح‌گاهی

این ایده یکی از خلاقانه‌ترین روش‌ها برای عکاسی در خانه است. عکاسی در زمان صبح و در حالی که در حال قهوه خوردن و یا خواندن روزنامه هستید یک اتمسفر خاص به عکس شما می‌دهد. همچنین شما می‌توانید یک مجموعه عکس نیز با همین روش ایجاد کنید. برای مثال مجموعه‌ عکس‌های جمعه صبح.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
40- عکاسی از سایه‌ها

اشیاء معمولی خانه می‌توانند سایه‌های بسیار زیبایی ایجاد کنند. به اطراف محل زندگی خودتان نگاه کنید تا بتوانید عکس‌های جذابی بگیرید. همچنین می‌توانید خودتان هم سایه درست کنید. فقط کافی است سوژه را در مقابل یک دیوار قرار دهید و نور را به سمت دیوار و شی موردنظر بتابانید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
41- عکاسی پرتره

انجام ایده های مختلف عکاسی پرتره در خانه خیلی ساده است. به سادگی با الگوهای نوری و ترکیب‌های مختلف کار کنید. سوژه را نزدیک پنجره قرار دهید و از جهات مختلف به آن نور بتابانید. در صورتی نور طبیعی نیز کافی نیست می‌توانید از شمع یا لامپ برای نورپردازی سوژه استفاده کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
42- بوکه اشیاء بی جان

با کمک یک تکه فویل مچاله شده می‌توانید افکت‌های بوکه جذابی در تصاویر خودتان ایجاد کنید. فقط سوژه را روی یک سطح شیشه‌ای قرار دهید. سپس فویل را مچاله کنید و دوباره آن را صاف کنید و آن را مثل بکگراند در پس زمینه عکس قرار دهید.

در نهایت نور را به سمت فویل بتابانید و با استفاده از بازترین دیافراگم ممکن یک عکس خیلی خاص بگیرید. در صورتی که دوربین را به یک سه پایه متصل کنید می‌توانید عکس‌های خیلی بهتری بگیرید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
43- تار عنکبوت

در بین ایده‌های جذاب عکاسی در منزل این متد به مهارت بیشتری نیاز دارد. شما حتی در صورتی که منزل خودتان را خیلی تمیز و مرتب هم نگه‌داری کنید، باز هم می‌توانید در برخی نقاط تار عنکبوت پیدا کنید. بزرگترین چالش این کار این است که شما باید از یک جسم تقریبا نامرئی عکاسی کنید. پیدا کردن جسمی که از هرطرف یکسان دیده شود کار خیلی سختی است بنابراین باید تلاش کنید بهترین تار عنکبوت ممکن را پیدا کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
44- مکعب روبیک

مکعب روبیک یکی از محبوب‌ترین اسباب‌بازی‌هایی است که ما را به یاد روزهای گذشته می‌اندازد. به همین خاطر است که اکثر مردم هنوز هم یک مکعب روبیک در خانه نگه می‌دارند. در صورتی هم که مکعب روبیک ندارید می‌توانید آن را از مغازه تهیه کنید.

این نوع عکاسی برای عکاس‌ها چالش برانگیز است و همچنین توانایی دوربین در ثبت رنگ‌های خارق‌العاده را نیز به نمایش می‌گذارد. مکعب روبیک خطوط واضحی هم دارد و مظهر خطوط راهنما است.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
45- ضد نور

عکاسی ضد نور یکی دیگر از ایده های عکاسی خلاقانه در منزل است. زمانی که شما سوژه را در تاریکی مخفی می‌کنید، یک احساس رمزآلود بودن را در تصویر ایجاد خواهید کرد. این موضوع به بیننده اجازه می‌دهد فضاهای خالی را پر کند و داستان اختصاصی خودش را برای یک عکس خلق کند.

برای عکاسی ضد نور در منزل شما می‌توانید با استفاده از یک لامپ از پشت سر به سوژه نور بتابانید و یا او را در مقابل پنجره قرار دهید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
46- کفش

عکاسی از کفش یکی از موقعیت‌هایی است که شما می‌توانید نمونه کارهای خودتان را گسترش دهید. شما می‌توانید از هر نوع کفش، صندل و یا کتانی برای عکاسی استفاده کنید. توصیه می‌شود از زوایا و تنظیمات مختلف برای عکاسی استفاده کنید تا تمام عکس‌هایی که می‌گیرید خاص به نظر برسند.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
47- بادکنک

صرف نظر از رنگ بادکنک‌ها، آن‌ها وسایل همه‌کاره‌ای برای انواع سبک‌های عکاسی هستند. برای اینکه یک عکس داینامیک داشته باشید از هرچقدر بادکنک که در اختیار دارید استفاده کنید. این ایده عکاسی در خانه برای مبتدی‌ها یک ایده‌ی جذاب و ل*ذت‌بخش است

بالا