• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

50 ایده برای عکاسی در خانه

• نویسنده موضوع Hanie♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 52
  • بازدیدها 600
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
28- رنگین کمان منشوری

یک منشور معمولی می‌تواند نتایج خیلی جذابی در اختیار شما قرار دهد. دوربین را روی یک سه پایه قرار دهید و به راحتی با منشور و نور کار کنید. شما می‌توانید با استفاده از منشور از اجسام کوچک و بزرگ عکاسی کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
29- توپ کریستال

یک توپ کریستال مطمئنا تصاویر شما را جذاب‌تر خواهد کرد. تاثیر این توپ مانند استفاده از یک لنز اضافی خواهد بود. در صورتی که به درستی از آن استفاده کنید شکست نور تصاویر خیلی جذابی را ایجاد خواهد کرد که باید تعجب و جلب توجه بیننده خواهد شد. بهتر است از یک لنز ماکرو یا لنز زوم با حالت ماکرو استفاده کنید تا بتوانید از فاصله نزدیک از توپ کریستال عکاسی کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
30- استفاده از آینه

آینه‌های مختلف با اشکال مختلف به عکس‌های شما یک اتمسفر رمزآلود و هنری می‌افزایند. این روش عکاسی یکی از ایده های خلاقانه عکاسی در منزل است که به شما این امکان را می‌دهد که جنبه‌های مختلف خودتان را به نمایش بگذارید.

با استفاده از چند آینه می‌توانید عناصری را به تصویر بکشید که با استفاده از یک آینه امکان این کار را نداشتید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
۰31- فضای داخلی مینیمال

برخی اوقات برای عکاس‌ها کادربندی تصاویر ساده کار سختی است. به جای اینکه سعی کنید همه چیز را داخل کادر تصویر بگنجانید، سعی کنید عناصر غیر ضروری را از صح*نه حذف کنید و فقط روی سوژه تمرکز کنید. به تصویر کشیدن دکوراسیون داخلی به شکل مینیمال در زمان عکاسی در منزل کار خیلی سختی است زیرا شما معمولا خانه خودتان را به شکل دیگری می‌بینید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
32- گل و گیاهان داخلی

یکی دیگر از ایده های خوب برای عکاسی در خانه عکاسی از گیاهان آپارتمانی است. در این صورت شما عکس‌هایی با طیف رنگی زنده خواهید داشت. شما می‌توانید کلوزآپ‌های زیبایی با تاکید روی جزئیات بگیرید. همچنین می‌توانید از این صح*نه‌ها به عنوان پس زمینه برای سوژه‌های دیگر نیز استفاده کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
33- کلکسیون

در صورتی که تمبر، کاست، صفحه‌ی گرامافون، سکه یا ماشین‌های مینیاتوری را جمع‌آوری می‌کنید، می‌توانید از کلکسیون خودتان برای ثبت تصاویر جذاب استفاده کنید. در صورتی که تجربه کافی را برای گرفتن عکس‌های با کیفیت دارید، می‌توانید از کلکسیون دوستان خودتان هم عکاسی کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
34- عکاسی در خانه با لنز ماکرو

با استفاده از لنز ماکرو می‌توانید نگاهی تازه به عکاسی در خانه داشته باشید. شما می‌توانید شکل‌ها، الگوها و فرم‌های مختلفی را با این لنز ببینید که قبلا نمی‌دیدید. بهترین مکان برای عکاسی ماکرو آشپزخانه است. شما می‌توانید با پس زمینه‌های مختلفی عکاسی کنید زیرا داخل آشپزخانه سطوح بازتابی زیادی وجود دارد. از عمق میدان کم استفاده کنید تا اشیاء معمولی داخل آشپزخانه را به شکل غیرعادی به تصویر بکشید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
35- لباس‌های شخصی

در بین ایده‌های مختلف عکاسی در منزل این ایده هم برای عکاس‌های مبتدی و هم برای عکاس‌های حرفه‌ای کاربرد دارد. از لباس‌های خودتان برای عکاسی استفاده کنید. شما می‌توانید آن‌ها را با هم ست کنید و یا همه را با هم ترکیب کنید.

همه چیز به نوع لباس‌ها و هدف از عکاسی بستگی دارد. از اکسسوری‌های مختلفی مثل دکمه سردست، کمربند و کفش هم می‌توانید استفاده کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
36- عکاسی سیاه و سفید

عکاسی سیاه و سفید افق‌های جدیدتری را برای پیشرفت حرفه‌ای شما باز می‌کند. معمولا وقتی مردم به عکس‌های رنگی نگاه می‌کنند اولین چیزی که توجه آن‌ها را جلب می‌کند گامای رنگ است. اما با عکاسی سیاه و سفید شما می‌توانید روی الگوها، شکل‌ها، فرم‌ها و بافت تصویر تمرکز کنید. بنابراین هر عکاسی باید بتواند اطراف خودش را به شکل سیاه و سفید ببیند.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
37- نور کم

خیلی از عکاس‌ها معمولا زمانی که در محیط‌های کم نور قرار می‌گیرند عصبی می‌شوند و استرس زیادی را تجربه می‌کنند. برای به دست آوردن بهترین نتیجه شما باید در این شرایط به دیافراگم، سرعت شاتر و ایزو توجه زیادی کنید.

در صورتی که بتوانید این کار را به درستی انجام دهید، می‌توانید در تمام شرایط نوری بدون هیچگونه مشکلی به عکاسی بپردازید.

بالا