• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید

50 ایده برای عکاسی در خانه

• نویسنده موضوع Hanie♡
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 52
  • بازدیدها 602
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
احتمالا شما هم این روزها مثل بقیه مردم نمی‌توانید از خانه خارج شوید. اما نگران نباشید زیرا می‌توانید از این فرصت به عنوان یک فرصت استفاده کنید و چند ایده ی مختلف برای عکاسی در خانه را امتحان کنید. این ایده‌ها خیلی ساده هستند و می‌توانید آن‌ها را به سادگی براساس تجهیزاتی که دارید و یا نتایجی که مدنظرتان هست تغییر دهید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
خانه در واقع زمین تمرین هر عکاسی است. همه‌ی عکاس‌ها با عکاسی از محیط اطراف خودشان یاد می‌گیرند و نیازی نیست به دنبال مدل، دکور و یا لوکیشن‌های جذاب باشید. همه چیز در ن*زد*یک*ی شما وجود دارد. ایده های عکاسی در خانه ای که من قصد دارم آن‌ها را در ادامه معرفی کنم کمی غیرطبیعی هستند و تا حدودی به خلاقیت نیاز دارند.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
فهرست مطالب پنهان

1- به وقت قهوه

2- قطره جوهر داخل لیوان آب

3- قطرات آب

4- پاشیدن آب

5- غشاء صابونی

6- دود

7- شکست نور

8- ترکیب‌بندی با حروف الفبا

9- قطبی‌سازی متقابل

10- روغن داخل آب

11- رد نور و عکاسی از اشیاء بی جان

12- عکاسی آزاد

13- منظره غذایی

14- گل‌های یخ زده

15- تاری ناشی از حرکت (موشن بلور)

16- شیشه شکسته

17- تایم لپس

18- حلقه‌های نوری

19- جواهرات

20- غذاهای خوشمزه

21- عکاسی از نوزاد

22- Flatlay

23- منظره‌ی پنجره

24- حیوانات خانگی

25- نوردهی دوگانه (Double Exposure)

26- سلف پرتره

27- عکس چاپی

28- رنگین کمان منشوری

29- توپ کریستال

30- استفاده از آینه

31- فضای داخلی مینیمال

32- گل و گیاهان داخلی

33- کلکسیون

34- عکاسی در خانه با لنز ماکرو

35- لباس‌های شخصی

36- عکاسی سیاه و سفید

37- نور کم

38- فعالیت‌های روزمره

39- روتین صبح‌گاهی

40- عکاسی از سایه‌ها

41- عکاسی پرتره

42- بوکه اشیاء بی جان

43- تار عنکبوت

44- مکعب روبیک

45- ضد نور

46- کفش

47- بادکنک

48- فرش

49- ریسه

50- درها

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
1- به وقت قهوه

قهوه یکی از اجزای ضروری زندگی خیلی از افراد است. خود قهوه و فنجان قهوه وسایل جذابی برای عکاسی هستند. به چند نمونه‌ی عکاسی خلاقانه مثل عکس‌های بالا نگاه کنید تا روش استفاده از قهوه و فنجان آن را یاد بگیرید. آیا جالب نیست؟ سعی کنید با الهام از این تصاویر با مفاهیم خلاقانه‌تری از این اشیاء عکاسی کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
2- قطره جوهر داخل لیوان آب

یک قطره جوهر که به آرامی در یک لیوان آب حل می‌شود یک اثر جادویی و فریبنده ایجاد می‌کند. بدون شک این اثر یک ایده خلاقانه برای عکاسی در منزل است.

یک لیوان آب را داخل یک سطح بازتابی در مقابل دیوار سفید قرار دهید و با استفاده از قطره چکان به آن جوهر اضافه کنید. می‌توانید از رنگ‌های مختلف و تغییر مقادیر جوهر برای خلق تصاویر متفاوت‌تری بهره ببرید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
3- قطرات آب

این روش از لحاظ تجهیزات یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای عکاسی در منزل است اما اجرای آن می‌تواند کمی سخت‌تر از چیزی که به نظر می‌رسد باشد. شما به یک ظرف آب نیاز دارید که بتوانید با استفاده از آن آب را به آسانی داخل یک کاسه، لیوان یا… بچکانید.

سعی کنید یک منبع نور طبیعی خوب و یک پس زمینه بدون جزئیات پیدا کنید. دوربین را به شکلی تنظیم کنید که بتوانید از قطرات عکاسی کنید. مطمئن شوید که همه چیز را به درستی زمانبندی کرده‌اید تا انجام کار برای شما ساده‌تر باشد.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
4- پاشیدن آب

ثبت پاشیده شدن آب در حال حرکت به خصوص در صورتی که چند جسم دیگر هم داخل آن دیده شود ایده خیلی خوبی برای عکاسی در خانه است. نقطه‌ای که قرار است داخل آن عکاسی کنید را مشخص کنید. برای عکاسی به یک پس زمینه‌ی تک رنگ، یک محفظه‌ی شفاف و یک سه پایه نیاز خواهید داشت.

اجسام را داخل آب بیاندازید و بلافاصله پس از برخورد آن‌ها به سطح آب کلید شاتر را فشار دهید. می‌توانید از حالت Bulb یا Burst دوربین خودتان نیز استفاده کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
5- غشاء صابونی

برای اجرای این ایده به صابون مایع و گلیسرین، یک حلقه سیمی، یک تکه پارچه مشکی به عنوان پس زمینه و لنز ماکرو 100 میلیمتری نیاز خواهید داشت. همچنین باید مطمئن شوید نور با زاویه خاصی به صابون برخورد می‌کند وگرنه رنگ صابون مشخص نخواهد بود. این تکنیک یکی از بهترین ایده‌های عکاسی برای خلق تصاویر انتزاعی است.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
6- دود

ردهای عجیب و زیبایی که توسط دود ایجاد می‌شود یکی از بهترین راه‌ها برای ل*ذت بردن از عکاسی هستند. عکسی که می‌گیرید را داخل فتوشاپ در یک سند خالی Paste کنید، Blending Mode را روی Screen قرار دهید و از ابزار Warp برای ایجاد شکل‌های خیالی با دود استفاده کنید.

Hanie♡

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-08-27
لایک‌ها
656
امتیازها
63
کیف پول من
0
7- شکست نور

زمانی که یک محفظه‌ی شفاف حاوی آب را جلوی الگوهای مختلف قرار می‌دهید اعوجاج‌های زیبایی ایجاد خواهد شد. بنابراین سری بعدی که به ایده عکاسی در خانه نیاز داشتید یک لیوان آب بردارید و آن را در مقابل چند پس زمینه طرحدار قرار دهید. دوربین را روی سه پایه بگذارید و شروع به عکاسی کنید. شما می‌توانید با جابجا کردن پس زمینه و یا لیوان آب الگوها را تغییر دهید و دقیقا عکسی که به دنبال آن هستید را بگیرید.

بالا