• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

خانه داری طعمه ای برای خلاصی از شر همه سوسک ها

• نویسنده موضوع kiyan
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 17
  • بازدیدها 454
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
9.) محلول صابون برای سوسک ها:
شما می توانید از صابون حمام روزانه خود را برای خلاص شدن از شر سوسک ها استفاده کنید. محلول آب و صابون را با مقدار خوبی از صابون تهیه کنید و این محلول را به صورت اسپری بر روی سوسک اسپری کنید. بسیاری از آنها بلافاصله می میرند ،زیرا منافذ تنفسیشان با آب صابون محصور می شود. شما همچنین می توانید محلول را به ناحیه آلوده اسپری کنید تا آنها را بیرون ببرید.

این یکی از ساده ترین روش ها برای از بین بردن سوسک ها است.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : kiyan

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
10.) استفاده از لیسترین برای کشتن سوسک ها :
بهترین راه برای خلاص شدن از شر سوسک هاست.

برای استفاده از این روش مقدار مساوی از لیسترین و آب و 2-3 قطره مایع ظرفشویی را مخلوط کنید. این محلول را در یک بطری اسپری بریزید و آن را در مناطقی که سوسک ها به طور منظم دیده می شوند، اسپری کنید. آنها مطمئنا از خانه شما فرار خواهند کرد.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
11.) پینستول و سفید کننده برای از بین بردن سوسک ها:
پینستول و محلول سفید کننده دارای بوی بسیار قوی است که به شما کمک می کند تا از هر گونه عفونت به طور دائم خلاص شوید. این روش را امتحان کنید، 2 فنجان پینستول، سفید کننده و یک فنجان آب گرم را باهم مخلوط کنید.

این محلول را در مناطق آلوده به سوسک در خانه بریزید. پنجره های اتاق خود را باز کنید زیرا بوی بسیار قوی دارد. حالا بعد از 30 دقیقه منطقه را پاکسازی کنید. این یکی از راه های موثر برای خلاص شدن از شر سوسک ها است.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
12.) طعمه سوسک را خودتان درست کنید :
طعمه سوسک شامل یک ژل شیمیایی است که به آرامی به جذب سوسک ها کمک می کند. سوسک ها به راحتی به سمت طعمه کشیده می شوند و تمام اعضای خانواده خود را به سمت طعمه می برند. تمام سوسک ها در دو هفته کشته خواهند شد. محل طعمه را در ن*زد*یک*ی منطقه ای بگذارید که سوسک را معمولا می بینید، مانند زیر سینک، روی زمین، حمام ها، کابینت ها و غیره. سوسک ها طعمه را می خورند و آنها را به خودشان به پیش دیگران منتقل می کنند. این کار کمک خواهد کرد که سوسک ها سریع و طبیعی در خانه دور شوند.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
13.) تله فرمالدئید برای سوسک ها :
این ترفندی آسان برای کشتن سوسک ها است. برای تنظیم این تله، یک بطری با دهانه وسیع بیاورید و کمی از روغن ژله ای را در روی قسمت داخلی لبه ی ظرف قرار دهید. کمی میوه پو*ست کنده شده مانند موز، سیب یا انبه در بطری قرار دهید.

ظرف را تمام شب را بدون بستن درش در حمام و آشپزخانه خود قرار دهید تا سوسک ها آن را ببینند، عطر این میوه ها سوسک ها را جذب خود می کند.

به علت وجود نفت خام در لبه های شیشه ای سوسک ها به دام می افتند. صبح روز بعد، سوسک ها را با جاروبرقی بکشید و سپس داخل سطل زباله بیندازید

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
13.) تله فرمالدئید برای سوسک ها :
این ترفندی آسان برای کشتن سوسک ها است. برای تنظیم این تله، یک بطری با دهانه وسیع بیاورید و کمی از روغن ژله ای را در روی قسمت داخلی لبه ی ظرف قرار دهید. کمی میوه پو*ست کنده شده مانند موز، سیب یا انبه در بطری قرار دهید.

ظرف را تمام شب را بدون بستن درش در حمام و آشپزخانه خود قرار دهید تا سوسک ها آن را ببینند، عطر این میوه ها سوسک ها را جذب خود می کند.

به علت وجود نفت خام در لبه های شیشه ای سوسک ها به دام می افتند. صبح روز بعد، سوسک ها را با جاروبرقی بکشید و سپس داخل سطل زباله بیندازید

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
15.) تله ی خیار برای کشتن سوسک ها ؛
یک ظرف آلمینیومی بیاورید و قطعات کوچکی از خیار را داخل آن قرار دهید. بگذارید یک شب بماند. آب خیار، سپس با ظرف آلومینیومی واکنش نشان می دهد و بویی را ایجاد می کند که سوسک ها را از خانه خارج می کند. این یکی از بهترین روش ها برای کشتن سوسک ها در خانه است.

kiyan

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-06-28
لایک‌ها
23,493
امتیازها
178
کیف پول من
19,035
16.) تله های دیگر سوسک:
این روش کارآمد دیگری برای خلاص شدن از شر سوسک ها است. تله سوسک موجود در بازار از مواد چسبنده به عنوان چاشنی استفاده می کند و هنگامی که سوسکها به طعم طعمه می رسند، توسط چسب به دام می افتند. به درستی یک دام را در مناطقی که سوسک دارد بگذارید و تله را چندین بار به مدت حداقل یک هفته قرار دهید تا سریعا از شر سوسک ها خلاص شوید. این روند را بعد از دو هفته انجام دهید تا هر گونه آلودگی دوباره بررسی شود

بالا