• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

اخبار مأموریت جدید آیت‌الله رئیسی به ستاد حقوق بشر برای ارتقای حقوق مردم

• نویسنده موضوع ساعت دار
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 27
  • بازدیدها 552
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
مدیر اسبق دبیرخانه هیئت مرکزی نظارت بر حفظ حقوق شهروندی، مأموریت جدید رییس قوه قضائیه به ستاد حقوق بشر را نقطه عطفی در حفظ و ارتقا حقوق مردم دانست.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : ساعت دار

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، آیت‌الله رئیسی به تازگی به ستاد حقوق بشر مأموریت داد گزارشات واصله به این ستاد در داخل کشور را به هیئت مرکزی نظارت بر حفظ حقوق شهروندی ارجاع و نتیجه رسیدگی این هیئت را برای رفع ظلم و رسیدگی به تظلم‌خواهی مردم پیگیری کند.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
از آنجا که ارتقا و بسط و گسترش مفاهیم حقوق بشری و حفظ حقوق شهروندی از وظایف ذاتی قوه قضائیه و مأموریت ویژه محول شده به ستاد حقوق بشر است، این مأموریت می‌تواند کمک بزرگی به حفظ حقوق شهروندان در داخل کشور علاوه بر وظیفه بین‌المللی ستاد در خارج از کشور باشد.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
از آنجا که ارتقا و بسط و گسترش مفاهیم حقوق بشری و حفظ حقوق شهروندی از وظایف ذاتی قوه قضائیه و مأموریت ویژه محول شده به ستاد حقوق بشر است، این مأموریت می‌تواند کمک بزرگی به حفظ حقوق شهروندان در داخل کشور علاوه بر وظیفه بین‌المللی ستاد در خارج از کشور باشد.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
هادی جودوی خراسانی، مدیر اسبق دبیرخانه هیئت مرکزی نظارت بر حفظ حقوق شهروندی و احترام به آزادی‌های مشروع قوه قضائیه در گفت‌وگو با پایگاه اطلاع‌رسانی ستاد حقوق بشر، دلایل اهمیت و اهداف مأموریت ویژه ریاست دستگاه قضا به ستاد را تشریح کرد که مشروح آن در ادامه می‌آید:

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
مأموریت ویژه رئیس دستگاه قضا به ستاد حقوق بشر برای تظلم‌خواهی مردم در داخل را تشریح می‌کنید؟

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
در همین اول کلام به واقع باید گفت؛ در صورت اجرایی شدن اتم و اکمل این مأموریت ویژه، تحولی اساسی در اجرای عدالت و احقاق حقوق عامه و حقوق بشر و به ویژه حقوق شهروندی ایجاد خواهد شد. در حقیقت مفهوم اصلی این مأموریت ویژه به جریان انداختن پتانسیل عظیم موجود در ساختار فعلی دستگاه قضائی کشور برای ارتقا و بسط و گسترش حقوق عامه مردم و حفظ حقوق تمامی شهروندان است.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
ظرفیت بالقوه موجود در ساختار فعلی حوزه حقوق شهروندی قوه قضائیه آنچنان وسیع و گسترده و توانمند است که می‌تواند بسیاری از آرمان‌ها، آرزوها و خواسته‌های مردمان این سرزمین را پاسخگو باشد.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
تعبیر مأموریت ویژه از ناحیه ریاست محترم قوه قضائیه به واسطه آشنایی عمیق و احساس تکلیف و تعلق خاطر ایشان به انجام امور تحولی و اساسی در قوه قضائیه و اهمیت این موضوع یعنی حقوق بشر است که در نهایت موجب برآورده شدن خواسته‌های تاریخی مردم این مرز و بوم است. مفا هیم بلند و متعالی حقوق بشری در اسلام فراتر از موازین حقوق بشری است که هم اکنون در جامعه جهانی و در سطح بین‌الملل مطرح و مصوب شده است.

ساعت دار

کاربر VIP انجمن
کاربر VIP انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2021-04-06
لایک‌ها
13,264
امتیازها
243
کیف پول من
1,176
فی‌الواقع آنچه در حوزه حقوق بشر و حفظ کرامت و حقوق انسان‌ها و احترام به آزادی‌های آنها در سطح جامعه بین‌المللی مطرح می‌شود مورد توجه و عنایت خاص نظام اسلامی است اما و درحقیقت این سطح از مفاهیم حقوق بشری جنبه حداقلی تعالیم عالیه اسلامی است.

بالا