• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

روانشناسی چهل شگرد روانشناسی که باعث می‌شوند برتر از بقیه باشیم

• نویسنده موضوع SilveRwinG
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 40
  • بازدیدها 940
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
بعد از این که فرد مقابل را مجاب کردید دیگر صحبت نکنید
این ترفند بیشتر مخصوص فروشندگان است. به عبارت دیگر، وقتی کمی چرب‌زبانی کردید و به نتیجه مورد نظر رسیدید دیگر صحبت نکنید. وقتی چیزی را که می‌خواهید با اعتماد به نفس بیان کنید نشان می‌دهد که انتخاب در دست طرف مقابل است و اگر بهانه‌ای پیدا نکند قطعا خرید را انجام می‌دهد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
یک تفریح خوب برنامه‌ریزی کنید
اگر روزهای اول هفته ناراحت‌کننده و دلگیر بودند، سعی کنید باقیمانده هفته را بهتر کنید. شنبه در هر صورت روز بدی است و همه منتظر آخر هفته هستند. ولی می‌توانید یک برنامه جالب برای وسط هفته برنامه‌ریزی کنید. تفریح مورد علاقه من در روزهای چهارشنبه تماشای مسابقات کشتی حرفه‌ای است.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
بلندپرواز و جاه‌طلب باشید
احتمالا می‌دانید که اگر می‌خواهید کسی یک کار بزرگ برایتان انجام دهد اول باید یک کار کوچک از او بخواهید. برعکس این روش هم امکان‌پذیر است. اگر از یک نفر یک درخواست بزرگ کنید (اجاره این ماه را پرداخت می‌کنی؟) به قدری از رد کردن آن احساس ناراحتی می‌کند که بلافاصله درخواست بعدی‌تان را قبول می‌کند (می‌توانم ۵۰ هزار تومان قرض بگیرم؟)

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
بعد از جوک به اطرافیان دقت کنید
در یک جمع وقتی همه می‌خندند هر کسی معمولا به شخصی نگاه می‌کند که او را بیشتر از بقیه دوست دارد. در نتیجه می‌توانید از احساسات اعضای گروه دوستی‌تان خبردار شوید.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
جوک را خ*را*ب کنید
یک کاربر ردیت این ترفند را به خوبی توضیح داده است:

حتما می‌دانید که وقتی یک جوک چند بار تکرار می‌شود دیگر خنده‌دار نیست. از این مساله به نفع خودتان استفاده کنید. وقتی یک نفر در جمع مسخره‌تان می‌کند، وانمود کنید حرفش را نشنیده‌اید و از او بخواهید چند بار آن را تکرار کند. بعد از بار سوم یا چهارم، دیگر هیچ کس نمی‌خند

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
یک رهبر کاریزماتیک باشید
ترفند روانشناسی خواندن ذهن دیگران

یکی از کاربران ردیت که ادعا می‌کند دستیار تحقیقات روانشناسی است می‌گوید وقتی یک رهبر کاریزماتیک به مرگ افراد اشاره می‌کند، آنها احتمال بیشتری دارد به صحبت‌های رهبر گوش کنند.

آیا به این خاطر است که اشاره کردن به مرگ دیگران که ناراحت‌کننده ترین موضوع است اعتماد به نفس زیادی می‌خواهد؟ شاید!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
از این ترفند استفاده کنید چون واقعا کار می‌کند
وقتی چیزی می‌خواهید از کلمه زیرا در درخواست‌تان استفاده کنید. کلمه زیرا یک تاثیر روانشناسی قدرتمند دارد و مغز را مجبور می‌کند باور کند که دلیلی برای درخواست وجود دارد.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
اگر این ترفند کارساز باشد واقعا شرایط را تغییر می‌دهد
یک کاربر دیگر نحوه برخورد با یک شرایط خاص در محل کار را توضیح داده است:

اگر شما و یکی از همکارانتان در حال وقت‌گذرانی هستید و ناگهان رئیس وارد شده و می‌پرسد چه کار می‌کنید یا مشکلی را به گر*دن گروه شما می‌اندازد، فقط به یکی از همکارانتان نگاه کنید و با رئیس تماس چشمی برقرار نکنید.

همکارتان به احتمال زیاد به رئیس نگاه می‌کند و وقتی رئیس‌تان ببیند که شما به همکارتان نگاه می‌کنید خشم خود را روی او متمرکز می‌کند. این روش تقریبا همیشه جواب می‌دهد. یکی از همکاران قبلی‌ام که بسیار تنبل و ناکارآمد بود ولی هیچ وقت گیر نمی‌افتاد این راز را با من در میان گذاشت.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
یک نو*شی*دنی مهمان من!
این یک ترفند خوب برای پیشی گرفتن از دوستان‌تان است. همیشه اولین نو*شی*دنی را بخرید و مدام تکرار کنید که اولین سری را من خریدم. باورتان نمی‌شود که چند نو*شی*دنی اضافی بابت آن مهمان می‌شوید.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
از یک شخص خاص کمک بخواهید. از جمع درخواست کمک نکنید.
اثر ناظر یک نظریه روانشناسی است که بر اساس آن وقتی از یک گروه بزرگ درخواست کمک می‌شود هیچ کس پا پیش نمی‌گذارد. ولی درخواست کمک از یک شخص خاص باعث می‌شود به راحتی نادیده گرفته نشود. بنابراین بابت یک پروژه از تمامی همکارانتان درخواست کمک نکنید – در عوض از یک شخص خاص مثل حسابدار کمک بخواهید (علاوه بر این، این کار باعث می‌شود فرد مقابل احساس مهم بودن کند).

بالا