• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

روانشناسی چهل شگرد روانشناسی که باعث می‌شوند برتر از بقیه باشیم

• نویسنده موضوع SilveRwinG
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 40
  • بازدیدها 942
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
اگر میخواهید در ارتباط با دیگران همانند یک نابغه عمل کنید و با کمترین زحمت کارهای خود را پیش ببرید شاید لازم است چند ترفند روانشناسی خوب را یاد بگیرید.

چه در موقعیت‌های اجتماعی خجالتی و معذب باشید و چه یک برونگرای تمام عیار، می‌توانید از چند ترفند برای افزایش دادن محبوبیت اجتماعی‌تان استفاده کنید. این ترفندها مبتنی بر اصول ابتدایی روانشناسی هستند و کمک می‌کنند در هر شرایط اجتماعی، از مهمانی گرفته تا مصاحبه شغلی یا روابط عاشقانه، بهتر رفتار کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
اعتماد به نفس داشته باشید
این کار خیلی راحت نیست، ولی زبان بدنی که نشان دهنده اعتماد به نفس باشد تاثیر زیادی روی برداشت دیگران از شما در دیدار اول (یا دوم، سوم و یا حتی صدم) دارد. مردم کسانی که اعتماد به نفس دارند را دوست دارند. این افراد قابل اطمینان، مطمئن و جذاب به نظر می‌رسند.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
در اولین برخورد به رنگ چشم افراد دقت کنید
این کار به خاطر مهم بودن رنگ چشم نیست، بلکه توجه کردن به رنگ چشم‌ها باعث می‌شود یک ارتباط چشمی خوب برقرار کنید. حتما می‌دانید که ارتباط چشمی در موقعیت‌های اجتماعی اهمیت زیادی دارد. ارتباط چشمی بیش از حد باعث معذب شدن فرد مقابل می‌شود و تا حدودی ترسناک است و اگر به اندازه کافی نباشد باعث می‌شود حیله‌گر و غیرقابل‌اعتماد به نظر برسید.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
زبان ب*دن‌تان را با فرد مقابل تطبیق بدهید
تقلید کردن از زبان ب*دن فرد مقابل یک روش کارآمد برای ایجاد ارتباط متقابل است. در این کار زیاده‌روی نکنید، در عوض خیلی نامحسوس از ژست‌های مشابه استفاده کنید. کسی که دست به س*ی*نه در فاصله دور می‌ایستد احتمال کمتری دارد با کسی که با دست‌های باز در فاصله نزدیک می‌ایستد احساس راحتی کند.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
فورا از اسم فرد مقابل در حرف‌هایتان استفاده کنید
شخصا به محض این که با فرد جدیدی آشنا می‌شوم اسم او را از یاد می‌برم. متخصصان توصیه می‌کنند اشاره کردن به اسم فرد مقابل در ابتدای برخورد باعث تقویت شدن آن در ذهن‌تان می‌شود. یک مزیت دیگر این کار این است که باعث می‌شود فرد مقابل بیشتر به شما علاقه‌مند شود. مردم دوست دارند اسم خود را از زبان دیگران بشنوند، زیرا باعث می‌شود احساس کنند مهم هستند.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
وانمود کنید راحت هستید
آیا آشنا شدن با افراد جدید یا صحبت کردن در جمع را دوست ندارید؟ وانمود کنید مشکلی با این کار ندارید. می‌توانید با وانمود کردن مغزتان را گول بزنید و اضطراب‌تان را برطرف کنید. اگر ملاقات با افراد جدید باعث می‌شود دچار اضطراب شوید، وانمود کنید آنها را از قبل می‌شناسید. در نتیجه این کار بی‌خیال‌تر به نظر می‌رسید که باعث می‌شود دوست‌داشتنی‌تر شوید. یک بازی دو سر برد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
به پاهای دیگران دقت کنید
وقتی به گروهی از افراد نزدیک می‌شوید، توجه کنید که آیا پاهایشان را به سمت شما برمی‌گردانند یا نه. این کار نشانه خوش‌آمدگویی است. در مقابل، چرخاندن سر یا ب*دن بدون تغییر دادن جهت پاها به این معناست که در جمع پذیرفته شده نیستید یا در زمان نامناسب وارد شده‌اید.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
ساکت بمانید و به حرف‌های دیگران گوش کنید
اگر طرف مقابل به طور کامل به سوال‌تان جواب نداده یا هنوز متوجه منظورتان نشده است، ساکت بمانید تا صحبت‌هایش تمام شود. سکوت شما باعث می‌شود دیگران وادار به حرف زدن شوند.

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
جای نشستن‌تان را با دقت انتخاب کنید
اگر احتمال می‌دهید قرار است با یک نفر جر و بحث کنید، به جای روبرو در کنار این فرد بنشینید. در این حالت کمتر مخالف به نظر می‌رسید و فرد مقابل احتمال کمتری دارد احساس تهدید شدن کند. این تکنیک در اتاق‌های کنفرانس یا حتی میز شام خانوادگی به درد می‌خورد!

SilveRwinG

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-05-07
لایک‌ها
11,847
امتیازها
0
کیف پول من
408
درخواست کمک کنید

این کار عجیب به نظر می‌رسد، ولی اگر برای بن فرنکلین مفید بوده برای شما هم مفید خواهد بود. بنجامین فرنکلین در آزمایش خود از افرادی که به تازگی ملاقات کرده بود یک درخواست کوچک کرد. یافته‌ها نشان داد این کار احتمال دوست داشته شدن توسط دیگران را افزایش می‌دهد، زیرا ذهن آنها استدلال می‌کند که اگر کاری برای شما انجام داده‌اند حتما شما را دوست دارند. برای مثال، می‌توانید ساعت را بپرسید، دستمال بخواهید یا در مورد یک موضوع نظر بپرسید.

بالا