• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

چند بازی کامپیوتری

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 57
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Life is Strange
سال انتشار: 2015 | سازنده: Dontnod

شاید بگویید داستان بیشتر بازی‌های رایانه‌ای برای بزرگسالان جوان است ولی می‌توانید مطمئن باشید که این بازی، در توصیف چنین داستانی، درست به هدف می‌زند. داستان Life is Strange درباره‌ی نوجوانان، شهرهای کوچک و رازهایشان و کنار آمدن با مسئولیت‌های بزرگسالی است و این مفهوم را با قابلیت برگرداندن زمان نشان می‌دهد. پس از شروع این بازی باید کمی به آن فرصت بدهید تا پیش برود و سپس می‌توانید از داستان آن ل*ذت ببرید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Tacoma
سال انتشار: 2017 | سازنده: Fullbright

جهانی بسازید که عاشق گشت و گذار در آن باشید، در آن کاوش کنید و دوستش داشته باشید. اگر می‌خواهید آینده‌ی داستان‌سرایی را تجربه کنید، این بازی را امتحان کنید و از شخصیت‌های مختلف، داستان‌های پر از جزئیات و کمدی و درامای آن ل*ذت ببرید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Forza Horizon 4
سال انتشار: 2018 | سازنده: Playground Games

اگر دنبال بازی شبیه‌سازی قدرتمندی هستید، Forza Horizon بهترین گزینه‌ای است که در اختیار دارید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Euro Truck Simulator 2
سال انتشار: 2013 | سازنده: SCS Software

بسیاری از بازیکنان تجربه‌ی مشابهی از این بازی دارند. بازی را از روی کنجکاوی نصب و اجرا کرده‌اند. کامیون‌ها را در خیابان‌های اروپا چرخانده‌اند و پس از چندین ساعت دیده‌اند که هنوز روبه‌روی صفحه نمایش و سرگرم رانندگی در شب هستند.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Elite Dangerous
سال انتشار: 2014 | سازنده: Frontier Developments

فضا عظیم است. خیلی خیلی بزرگ است. در این بازی می‌توانید یک اکتشاف‌گر فضایی بشوید و به اعماق کهکشان راه شیری بروید یا منابع معدنی شهاب‌سنگ‌ها را استخراج کنید و تمام دنیای‌تان دو سنگ فضایی و اتصالی بین آن‌ها باشد. هر دوی این روش‌ها، راه خوبی برای وقت‌گذرانی در این بازی هستند. Elite Dangerous در سبک جهان باز است که به شما اجازه می‌دهد در اعماق کهکشان کاوش کنید و از لحظات‌تان ل*ذت ببرید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Football Manager 2019
سال انتشار: 2018 | سازنده: Sports Interactive

بهترین بازی در مجموعه بازی‌های مدیریت فوتبال. همین و بس!

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Frostpunk
سال انتشار: 2018 | سازنده: 11 Bit Studios

این بازی که بخشی از آن ساخت‌وساز شهری و بخش دیگرش بقاست، از تصمیمات سختی تشکیل شده است که باید پس از انجام‌شان، مسئولیت‌تان را قبول کنید. برای اینکه بتوانید شهروندان‌تان را در جهانی منجمد، زنده نگاه دارید، باید منابع درست را در اختیار داشته باشید و همچنین به شهروندان‌تان امید بدهید که آینده‌ی بهتری در انتظارشان است، که البته شاید گاهی به ابزارهای خشونت‌آمیزتری برای کنترل‌شان نیاز داشته باشید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Super Mega Baseball 2
سال انتشار: 2018 | سازنده: Metalhead Software

با بازی‌های بسیار خوب دیگری که در دسته‌ی بازی‌های ورزشی قرار دارند، Super Mega Baseball 2 فعلاً در دسته‌ی بازی‌های شبیه‌سازی‌مان قرار می‌گیرد. شاید ظاهر کارتونی بازی برای‌تان زیاد جالب نباشد ولی با یکی از بهترین شبیه‌سازهای بیسبال طرف هستید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
World of Warcraft
سال انتشار: 2004 | سازنده: Blizzard Entertainment

شاید چند موی خاکستری روی سر این بازی مشاهده کنیم ولی هنوز هم World of Warcraft یکی از بهترین بازی‌های آنلاین چند نفره‌ی موجود است. در این بازی در جهان فانتزی بازی‌های وارکرفت هستید و داستان بازی داستان شماست، قهرمانی که از رده‌ی پایین شروع می‌کند و به قهرمان قدرتمندی تبدیل می‌شود که جهان را از شر موجودات بد حفظ می‌کند. با وجود 12 کلاس شخصیتی و 13 نژاد،‌ می‌توانید به همان قهرمانی که می‌خواهید، تبدیل شوید. اگر از طرفداران بازی‌های آنلاین چند نفره هستید و هنوز این بازی را امتحان نکرده‌اید،‌ پیشنهاد می‌کنیم سراغش بروید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Warframe
سال انتشار: 2013 | سازنده: Digital Extremes

در جهانی علمی‌تخیلی که پر از رازست، این بازی مفهوم جالبی را ارائه می‌دهد: شما یک نینجای فضایی هستید و بله، همان‌قدر که به نظر می‌آید،‌ جالب است. این بازی تیراندازی سوم شخص به سرعت شما را به ماشین کشنده‌ای تبدیل می‌کند، می‌توانید همراه سه هم‌تیمی دیگر، روی دیوارها بدوید، از طبقه‌ها بالا بروید و پرش‌های بلندی داشته باشید و همان طور که در این بازی به پیش می‌روید ربات‌ها را بکشید و در ازای‌شان منابع دریافت کنید. شاید این بازی به معنای دقیق کلمه، یک بازی گسترده‌ی آنلاین نباشد، ولی می‌توانید مطمئن باشید که از بازی کردن آن ل*ذت می‌برید.

بالا