• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

چند بازی کامپیوتری

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 57
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Total War: Warhammer 2
سال انتشار: 2017 | سازنده: Creative Assembly

Warhammer یک بازی فانتزی دارک است که می‌توانیم در آن شباهت‌هایی با چند بازی دیگر ببینیم، این بازی محبوبیت زیادی دارد و دلیلش هم افزونگی شخصیت‌ها و قلمروهای تاریک آن است، در این بازی با دو موردور (سرزمین تاریک سائورون در ارباب حلقه‌ها) و سه دراکولا مواجه می‌شوید. بازی‌های Total War مجموعه‌ای ارزشمند از بازی‌های استراتژیک تاریخی هستند که در ترکیب با Warhammer بازی شگفت‌انگیزی را شکل می‌دهند. در این بازی نژادها و شخصیت‌های مختلف برای فتح جهان با یکدیگر می‌جنگند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Slay the Spire
سال انتشار: 2019 | سازنده: Harebrained Schemes

بازی کارتی شگفت‌انگیزی که با چالش‌های روزانه‌اش نزد بسیاری از کاربران محبوب شده است. ل*ذت این بازی در این است که با چیدن هوشمندانه‌ی دسته‌ی کارت‌هایتان بتوانید بیشترین قدرت را از آن خود کنید. این بازی تک‌نفره است و به همین دلیل نیازی نیست بهترین ترتیب کارت‌ها را داشته باشید تا بتوانید هیولاهای این بازی را شکست دهید. در طول بازی کارت‌های جدیدی می‌گیرید و قدرت‌هایتان افزایش می‌یابد. هر دست جدید این بازی همیشه ل*ذت‌بخش است.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
BattleTech
سال انتشار: 2018 | سازنده: Harebrained Schemes

در این بازی، رهبری تیمی پاره‌پاره از سربازان مزدور را بر عهده می‌گیرید تا در مراحلی که نیمی از آن‌ها داستان و نیمی از آن‌ها در آن واحد تولید شده است، به پیش بروید؛ محافظت، قتل، تسخیر پایگاه و دیگر مأموریت‌ها را انجام می‌دهید تا پول دریافت کنید، کسی را نجات دهید یا احترام کسب کنید. در BattleTech سربازان و سفینه‌هایتان را برای یک درگیری میان‌سیاره‌ای می‌فرستید و بعد از آن باید به خسارت‌های جانی و مالی پس از این جنگ رسیدگی کنید، زره‌هایی که نابود شده‌اند، سفینه‌هایی که آسیب دیده‌اند و تجهیزاتی که از دشمن نابودشده‌تان به غنیمت گرفته‌اید، همه بخشی از این بازی شگفت‌انگیز هستید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Return of the Obra Dinn
سال انتشار: 2018 | سازنده: Valve

بازی محبوب پازلی‌مان در سال 2018، Return of the Obra Dinn یک بازی کارآگاهی است که در آن، شما نقش یک کارآگاه بیمه را ایفا می‌کنید که مسئول بررسی کشتی گم‌شده‌ای است که حالا پیدا شده است و باید بفهمید چه بلایی سر خدمه‌ی آن آمده است.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Portal 1 + 2
سال انتشار: 2007/2011 | سازنده: Lucas Pope

اگر این بازی پازل‌های مبتکرانه‌ای داشت و اگر داستان هوشمندانه‌ای داشت، خیلی عالی می‌شد. خوشبختانه هر دوی این گزینه‌ها در این بازی وجود دارند و تجربه‌ای در اختیارتان قرار می‌گیرد که فراموش‌نشدنی است و از چند جنبه ذهن‌تان را درگیر می‌کند. در این بازی و دنباله‌ی شگفت‌انگیزش باید به شیوه‌ی دیگری فکر کنید تا راه‌تان را به مکان‌های دیگر باز کنید و داستان غم‌انگیز و گاهی خنده‌دار آن مسبب ل*ذت بردن بیشترتان از این بازی می‌شود.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Opus Magnum
سال انتشار: 2017 | سازنده: Zachtronics

چالش این بازی این نیست که هر پازل را چطور حل کنید، بلکه یافتن بهترین راه برای حل کردن هر پازل، چالش اصلی است. با بازوهای رباتیک قابل برنامه‌ریزی می‌توانید ماشین‌های کیمیاگری خود را درست کنید که در انجام کارهای پیش روی‌شان بسیار خوب عمل می‌کنند و در این بازی می‌بینید که دستورالعمل‌های ساده و قطعات ساده می‌توانند ماشین‌های نه چندان ساده‌ای را ایجاد کنند.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Gorogoa
سال انتشار: 2018 | سازنده: Buried Signal

این بازی زیبا که با دست کشیده شده است یکی از بازی‌های پازلی محبوب ماست. بازی ساده‌ای است: کاشی‌های طرح‌دار را با استفاده از تخیل‌تان بچینید تا پازل را حل کنید. پیچیدگی و شاهکار بودن این بازی، آنجایی است که این کاشی‌ها با ظرافت بی‌عیب‌ونقصی در کنار هم جای می‌گیرند. بخش‌هایی از هر مرحله به خوبی در مرحله‌ی دیگر جای می‌گیرند و هرگز احساس نمی‌کنید چیزی غیرمعمول را مشاهده کرده‌اید. اگر از طرفداران پازل‌ها هستید و می‌خواهید یک بازی چالش‌برانگیز و زیبا را امتحان کنید، این بازی را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Lumines Remastered
سال انتشار: 2018 | سازنده: Resonair

این پازی پازل موزیکال که برای اولین بار در کنسول psp عرضه شده بود، حالا پس از 15 سال دوباره برگشته و بازگشت موفقیت‌آمیزی نیز داشته است. این نسخه‌ی جدید کیفیت بسیار خوبی دارد و موسیقی آن محشر است. Lumines از آن بازی‌هایی نیست که در رایانه‌ی شخصی، بهترین عملکرد خود را داشته باشد، انگار طوری طراحی شده است تا در کنسول‌های دستی اجرا شود، ولی اگر شانس دیگری برای تجربه کردن این بازی ندارید، پیشنهاد می‌کنیم در هر پلتفرم ممکنی این بازی را امتحان کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Baba is You
سال انتشار: 2019 | سازنده: Hempuli Oy

بازی پازلی شگفت‌انگیزی که در آن کلمات را می‌چینید تا قوانین جدیدی برای جهان بازی ایجاد کنید. بخشی از این بازی پازلی، منطقی، بخشی از آن معمایی وجودی و بخش دیگری از آن نامه‌ای عاشقانه است که نشان می‌دهد زبان ما، چه پتانسیل‌های عظیمی را در خود نهفته دارد.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
What Remains of Edith Finch
سال انتشار: 2017 | سازنده: Giant Sparrow

خانه‌ی عجیب‌وغریب خانواده‌ای محکوم به نابودی را کاوش کنید، سبک این بازی ابتدا آشنا به نظر می‌رسد و سپس تغییر می‌کند. هر یک از اعضای خانواده داستان زندگی خود را می‌گوید و توضیح می‌دهد که چه بلایی سرش آمده است و همه‌ی این داستان‌ها با مینی‌گیم‌های مخصوص خود به پیش می‌روند، برخی از آن‌ها ترسناک و برخی دیگر نابودکننده‌اند. بهتر است این بازی را بدون لو رفتن این داستان‌ها تجربه کنید.

بالا