• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

چند بازی کامپیوتری

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 57
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Path of Exile
سال انتشار: 2013 | سازنده: Grinding Gear Games

این بازی که می‌توان آن را نسخه‌ی بعدی Diablo 2 نامگذاری کرد، یک بازی نقش‌آفرینی پیچیده است که اشک شوق‌تان را سرازیر می‌کند. در پشت حلقه‌های بی‌پایانی از سیاهچاله‌ها و امکانات متعدد بازی، می‌توانید از بین صدها حالت، جزئیات شخصیت‌تان را مشخص کنید تا تمام ویژگی‌های مدنظرتان را داشته باشید. می‌توانید مهارت‌هایتان را به شیوه‌ای بچینید که قدرت‌های اضافی بیشتری بگیرید و البته که به ماه‌ها زمان نیاز دارید تا بتوانید تمام ویژگی‌های این بازی را یاد بگیرید و از آن‌ها استفاده کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
EVE Online
سال انتشار: 2003 | سازنده: CCP Games

وحشیانه، تسلیم‌نشدنی و ترسناک، احتمال زیادی وجود دارد که نام این بازی را شنیده باشید. نمی‌توان گفت که این بازی برای هر کسی مناسب است یا می‌توانید گاهی به آن سری بزنید و کمی بازی‌اش کنید، فقط اگر می‌توانید زمان و انرژی کافی را برای این بازی بگذارید سراغش بروید. در عوض این زمان و انرژی چیز فوق‌العاده‌ای دریافت می‌کنید: انگار همه چیز واقعی است. با جهانی مواجه می‌شوید که همیشه در حال تکامل است و پر از تاجران، مبارزان و البته جاسوس‌هاست. بازیکنان با هم گروهی را تشکیل می‌دهند تا به اهداف بلندمدت‌شان دست بیابند. اگر از طرفداران بازی‌های چند نفره هستید این بازی را از دست ندهید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Nidhogg 2
سال انتشار: 2017 | سازنده: Messhof

برخی می‌گویند سبک هنری و سلاح‌های اضافه‌شده به نسخه‌ی دوم این بازی، کیفیت آن را از بین برده است ولی به نظر ما هر دو نسخه از این بازی، ویژگی‌های خاص خود را دارند. هر نسخه از این بازی را که امتحان کنید، داستان همین است: دو بازیکن تلاش می‌کنند در دو سوی صفحه‌نمایش با یکدیگر مبارزه کنند و یکدیگر را به لبه‌ی صفحه‌نمایش هل دهند. هیجان بازی در این است که ممکن است به انتهای صفحه برسید و باز هم بتوانید به بازی برگردید و رقیب‌تان را شکست بدهید. اگر واکنش‌های سریعی دارید و فکر می‌کنید می‌توانید حرکات رقیب‌تان را پیش‌بینی کنید، بی‌شک باید این بازی را امتحان کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
TowerFall Ascension
سال انتشار: 2014 | سازنده: Matt Thorson

هر چقدر هم که تیرکمان‌ها و تیرهایشان در بازی‌هایی مانند Tomb Raider، جذاب باشند، TowerFall بر این جذابیت می‌افزاید. چه چهار بازیکن علیه یکدیگر بازی کنند و چه دو بازیکن در یک تیم باشند و جلوی موجی از هیولاها را بگیرند، پریدن از لبه‌ها و تیراندازی بی‌عیب‌ونقص به دشمن یکی از ویژگی‌های کلیدی این بازی است. گرافیک پیکسلی و انیمیشن‌های زیبای این بازی، ل*ذت آن را دوچندان می‌کند. اگر از طرفداران بازی‌های ساده هستید، این بازی را امتحان کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Overcooked 1 and Overcooked 2
سال انتشار: 2018 | سازنده: Ghost Town

این بازی چهار نفره‌ی آشپزی، شبیه‌ساز بسیار خوبی است که باید در آن با یکدیگر کار کنید تا غذاها را آماده کنید و سر وقت تحویل دهید. اتفاقاتی که در آشپزخانه می‌افتند این بازی را از حالت خطی خارج می‌کند و برای حل آن‌ها باید با یکدیگر بحث کنید و راه‌حلی پیدا کنید. در یکی از مرحله‌ها که دزدان دریایی برای سفارش غذا پیش‌تان می‌آیند، کانتر شما جابه‌جا می‌شود و باید در همان لحظه تصمیم بگیرید چه‌کار کنید که این جابه‌جایی تأثیری روی روند کاری‌تان نداشته باشد. ممکن است در این بازی کمی با هم‌تیمی‌هایتان درگیر شوید ولی پس از اینکه هر مرحله را با موفقیت پشت سر گذاشتید و امتیاز خوبی گرفتید، همه‌ی این درگیری‌ها با حس خوبی جایگزین می‌شوند.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Spelunky
سال انتشار: 2013 | سازنده: Mossmouth

یکی از بازی‌هایی که در آن به ماجراجویی درون معدن، جنگل، غار و حتی جهنم می‌پردازید. در طول بازی بارها و بارها می‌میرید، این مرگ‌ها گاهی ناگهانی، گاهی خنده‌دار و گاهی هم به خاطر حماقت خودتان هستند. ولی پس از مرگ‌تان دیگر می‌دانید که چه‌کاری را نباید انجام دهید و چطور این مرحله را پشت سر بگذارید. نیمی از این بازی، یک بازی دوبعدی پلتفرمر است و نیمی دیگر از آن یک شبیه‌سازی غنی پر از رازها و قطعه‌های درهم‌تنیده است که کل این بازی را به یک موجود زنده تبدیل می‌کند.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Celeste
سال انتشار: 2018 | سازنده: Matt Makes Games

در جهان بازی‌هایی که در آن‌ها بارها می‌میرید و از همان نقطه زنده می‌شوید، بازی‌های پلتفرمر اکشن باید کمی سخت‌تر باشند و می‌توانید تعادلی از این سختی را در Celeste تجربه کنید. گرافیک پیکسلی و زیبای این بازی در کنار داستان عالی آن لحظات بسیار خوبی را برای‌تان رقم می‌زند. چالش‌های این بازی هرگز تکراری نمی‌شوند و هر محیط جدید چالش‌های جدیدی را با خود به ارمغان می‌آورد. اگر از طرفداران داستان خوب و همچنین گرافیک پیکسلی هستید، این بازی را امتحان کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Hollow Knight
سال انتشار: 2017 | سازنده: Team Cherry

در این بازی در نقش اکتشاف‌گر کوچکی هستید که در تمدن زیرزمینی حشرات به پیش می‌رود و سرنخ دقیقی از مقصد نهایی‌اش ندارد. برخی از ویژگی‌های محیط و همچنین افزایش قدرت‌تان شما را در پیدا کردن مسیر راهنمایی می‌کنند و از همان لحظات اول بازی متوجه می‌شوید که فیزیک پرش‌ها و مبارزه‌ها به‌خوبی پیاده‌سازی شده است، این همان چیزی است که شما را در این بازی نگه می‌دارد و وقتی به اندازه‌ی کافی در این بازی بمانید، جذب دنیای آن می‌شوید و دیگر بیرون آمدن سخت است.

بالا