• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

چند بازی کامپیوتری

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 57
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Warhammer: Vermintide 2
سال انتشار: 2018 | سازنده: : Fatshark

این بازی در سبک بازی کلاسیک Left 4 Dead است. هر قهرمان این بازی قدرت‌ها و البته ضعف‌های خود را دارد. به دلیل همین ضعف‌هاست که به هم‌تیمی‌های خوبی نیاز دارید تا شما را نجات بدهند. در این بازی هم‌تیمی‌های خوب و غرایز درست، بهتر از نشانه‌گیری خوب عمل می‌کنند. پنج قهرمان و فهرستی طولانی از سلاح‌ها برای هر کدام‌شان در اختیار دارید. از بازی کردن این بازی به همراه دوستان‌تان ل*ذت می‌برید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Dusk
سال انتشار: 2018 | سازنده: David Szymanski

اگر بازی‌های سیستم عامل داس، بازی‌هایی مانند Doom و Quake، برای‌تان حس نوستالژیکی دارند، از Dusk خوش‌تان می‌آید. در این بازی کلیدهای رنگی و اتاق‌های مخفی، آهنگ متال، شلیک سریع با دو تفنگ و نابود کردن هیولاها را دارید. Dusk بازی شگفت‌انگیزی است تا بعدازظهر خالی خود را با آن پر کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Resident Evil 2 – Remake
سال انتشار: 2019 | سازنده: Capcom

بازسازی شگفت‌انگیزی از یکی از بازی‌های کلاسیک ژانر وحشت، ترکیبی از نوستالژی و امکانات بدیع، که چالش‌برانگیز، زیبا و ترسناک است.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Grand Theft Auto 5
سال انتشار: 2015 | سازنده: Rockstar North
GTA 5 روی بیشتر سیستم‌ها عملکرد بسیار خوبی دارد و یکی از بهترین بازی‌های جهان بازی‌های کامپیوتری است که می‌شناسیم. اگر می‌خواهید حالت متفاوتی از این بازی را تجربه کنید سراغ GTA Online بروید. می‌توانید حالت آنلاین این بازی را با چند نفر از دوستان‌تان تجربه کنید و از آن ل*ذت ببرید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Assassin’s Creed Odyssey
سال انتشار: 2018 | سازنده: Ubisoft Montreal

یوبیسافت در آخرین نسخه از این بازی، عالی عمل کرده است. در Assassin’s Creed Odyssey شاهد اجرای کامل و درست سبک نقش‌آفرینی هستیم که در آن، دیگر با فهرستی از کارهایی که باید انجام بدهید مواجه نمی‌شوید، بلکه مأموریت‌هایی دریافت می‌کنید که در جهان باز این بازی، می‌توانید به شیوه‌ی خودتان آن‌ها را به انجام برسانید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Dishonored 2
سال انتشار: 2016 | سازنده: Arkane Studios

می‌توانید به درون این بازی شیرجه بزنید و غرق مراحل سخت و درهم‌پیچیده‌ی آن شوید. همچنین در این بازی با چند مرحله‌ی سطح‌بالا مواجه می‌شوید که تا مدت‌ها در یادتان می‌ماند. می‌توانید این بازی را در نقش دو شخصیت بازی کنید، داستان هر یک از این شخصیت‌ها و همچنین قدرت‌های متفاوت‌شان ارزش بازی کردن دوباره‌ی این بازی را بیشتر می‌کند. همچنین اگر از طرفداران خشونت در بازی‌های رایانه‌ای نیستید، در این بازی این امکان را در اختیار دارید که حمله‌های دشمنان را دفع کنید، آن‌ها را مغلوب و تسلیم کنید یا بی‌هوش‌شان کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Hitman 2
سال انتشار: 2018 | سازنده: IO Interactive

بیست سال است که Agent 47 قراردادهای جدیدی می‌گیرد و در بازی‌های رایانه‌ای، اهدافش را نابود می‌کند. اما آخرین نسخه از این بازی، بهترین نسخه‌ی آن است. اگر تا به حال این بازی را امتحان نکرده‌اید بی‌شک به سراغش بروید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Nier: Automata
سال انتشار: 2017 | سازنده: Square Enix

این بازی اکشن نقش‌آفرینی روی ربات‌هایی متمرکز است که به زمین ارسال شده‌اند تا با نابودی ربات‌های خطرناک زمینی، این کره را دوباره به مکانی امن برای انسان‌ها تبدیل کنند. همه‌ی ربات‌های این بازی، ماشین‌هایی بی‌مغز نیستند و برخی از آن‌ها آرزوها و اهداف خود را دنبال می‌کنند. داستان این بازی شگفت‌انگیز است و با چند پایان متفاوت، از داستان‌های فرعی بسیار خوبی نیز برخوردار است.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
The Witcher 3: Wild Hunt
سال انتشار: 2015 | سازنده: CD Projekt RED

بازی The Witcher 3 داستان گرالت را دنبال می‌کند، یکی از بداخلاق‌ترین قاتلان هیولاها که مسیر خود را با مبارزه و جادو باز می‌کند. داستان این بازی هوشمندانه و خوب است ولی مهم‌تر از آن، با یکی از بهترین بازی‌های جهان باز مواجه می‌شوید که می‌توانید در آن به کاوش بپردازید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Divinity: Original Sin 2
سال انتشار: 2017 | سازنده: Larian Studios

بازی‌ای به سبک کلاسیک نقش‌آفرینی که حس مدرنی دارد. می‌توانید این بازی را به‌شکل چهارنفره و تیمی بازی کنید. Divinity: Original Sin 2 از شخصیت‌های فوق‌العاده‌ای تشکیل شده است که در ترکیب با مبارزه‌های چالش‌برانگیز و نوبتی آن، بازی شگفت‌انگیزی را به کاربران ارائه می‌دهد.

بالا