• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

چند بازی کامپیوتری

• نویسنده موضوع Lady of Darkness
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 57
  • بازدیدها 2K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
The Witcher 3: Wild Hunt
سال انتشار: 2015 | سازنده: CD Projekt RED

بازی The Witcher 3 داستان گرالت را دنبال می‌کند، یکی از بداخلاق‌ترین قاتلان هیولاها که مسیر خود را با مبارزه و جادو باز می‌کند. داستان این بازی هوشمندانه و خوب است ولی مهم‌تر از آن، با یکی از بهترین بازی‌های جهان باز مواجه می‌شوید که می‌توانید در آن به کاوش بپردازید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Divinity: Original Sin 2
سال انتشار: 2017 | سازنده: Larian Studios

بازی‌ای به سبک کلاسیک نقش‌آفرینی که حس مدرنی دارد. می‌توانید این بازی را به‌شکل چهارنفره و تیمی بازی کنید. Divinity: Original Sin 2 از شخصیت‌های فوق‌العاده‌ای تشکیل شده است که در ترکیب با مبارزه‌های چالش‌برانگیز و نوبتی آن، بازی شگفت‌انگیزی را به کاربران ارائه می‌دهد.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Ni no Kuni II: Revenant Kingdom
سال انتشار: 2018 | سازنده: Level-5

یکی از زیباترین و بلندپروازانه‌ترین بازی‌های نقش‌آفرینی که داستان پادشاه نیمه‌گربه‌ای را دنبال می‌کند که دنبال ایجاد کردن قلمروی پادشاهی خود است، قلمرویی که سرشار از صلح و صفاست و البته که دنبال دوستان جدیدی است. با بازی جهان باز خوش‌ساختی مواجه می‌شوید که از مبارزه‌های هیجان‌انگیزی تشکیل شده است و ترکیب معناداری را به شما ارائه می‌دهد.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Dark Souls 3
سال انتشار: 2016 | سازنده: FromSoftware

هر چقدر این بازی عناصر تکراری داشته باشد و با یک بازی اکشن نقش‌آفرینی مواجه باشیم که در جهانی رو به مرگ و پر از هیولاها به پیش می‌رود، در عوض با ظاهر خوبی مواجه می‌شویم. یکی از روان‌ترین بازی‌های این مجموعه‌ی بازی‌هاست و روی کامپیوتر شخصی عملکرد بسیار روانی دارد که در نتیجه‌ی آن دشمنان سریع‌تر و وحشی‌تری دارید که بدون اینکه به شما رحم کنند، در ثانیه‌ای جان‌تان را می‌گیرند.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Stardew Valley
سال انتشار: 2016 | سازنده: ConcernedApe

در این بازی مزرعه‌ای را در خارج از شهر به ارث می‌برید و روزهایتان را صرف رسیدگی به مزرعه و آشنا شدن با محلی‌ها می‌کنید، محلی‌هایی که برخی از آن‌ها آمادگی به ورود به یک ر*اب*طه‌ی احساسی را دارند. می‌توانید خیلی جدی شوید و سفت‌وسخت دنبال رسیدگی به مزرعه‌تان و افزایش درآمد فصلی‌تان باشید، یا اینکه همه چیز را راحت بگیرید و گه‌گاهی برای ماهیگیری بروید یا به معادن پر از هیولاها بروید و کمی هیولا شکار کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Kerbal Space Program
سال انتشار: 2015 | سازنده: Squad

یک فضاپیما می‌سازید و به فضا می‌روید، ساده است، مگر نه؟ اغلب نه. وقتی می‌خواهید چنین فضاپیمایی را با استفاده از تجهیزات وسیع Kerbal Space Program انجام بدهید، ممکن است مشکلاتی پیش بیاید، مشکلاتی که اغلب به انفجاری ختم می‌شوند. ولی وقتی بتوانید چنین کاری را با آزمون و خطا و با موفقیت انجام دهید تازه پیشنهادهای اصلی این بازی را دریافت می‌کنید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Subnautica
سال انتشار: 2018 | سازنده: Unknown Worlds

بسته به اینکه چه احساسی در ر*اب*طه با غواصی دارید، این بازی می‌تواند لحظات شگفت‌انگیزی را برای‌تان رقم بزند یا تبدیل به یکی از ترسناک‌ترین تجربه‌هایتان شود. حتی اگر حالت بقا را خاموش کنید و هر چند وقت مجبور نباشید ماهیگیری کنید و آن را بخورید تا زنده بمانید، این بازی از تونل‌های وسیع و هیولاهای بزرگی تشکیل شده است که می‌توانند شما را درسته ببلعند.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Proteus
سال انتشار: 2013 | سازنده: Ed Key and David Kanaga

بازی Proteus از طبیعت الهام می‌گیرد و آن را به صداها و شکل‌های آشنا تبدیل می‌کند. تپه‌های منحنی، تنه‌ی صاف درختان و قورباغه‌هایی که صدا درمی‌آورند. می‌توانید بر فراز جزیره‌ای از گیاهان رنگارنگ و حیوانات متنوع پرواز کنید و صداهای زیبایی بشنوید، سمفونی زیبایی که با دنبال کردن پرندگان یا ساکن ماندن میان کرم‌های شب‌تاب می‌توانید از آن ل*ذت ببرید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
Into The Breach
سال انتشار: 2018 | سازنده: Subset Games

در این بازی سعی می‌کنید نژاد انسان‌ها را در مقابل حمله‌ی فضایی‌ها حفظ کنید، آن هم در پنج نوبت و در یک بازی استراتژیک با سبک Roguelike. این بازی بیشتر شبیه یک پازل است، هر بار اطلاعات کاملی درباره‌ی فعالیت‌های دشمن دارید و بازی آن‌قدر تعادل خوبی دارد که کم‌وبیش همیشه می‌توانید راه‌حلی پیدا کنید و مأموریت‌تان را با موفقیت به انجام برسانید.

Lady of Darkness

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2020-07-09
لایک‌ها
647
امتیازها
63
کیف پول من
50
XCOM 2: War of the Chosen
سال انتشار: 2017 | سازنده: Firaxis

در این بازی استراتژیک وحشیانه شما در نقش رهبر گروه مقاومت در برابر حمله‌ی فضایی‌ها هستید. در این بازی پایگاه‌تان را می‌سازید، نیروهای‌تان را تقویت می‌کنید و دستورات استراتژیکی می‌دهید که در مبارزه‌های تاکتیکی و نوبتی این بازی نقش بسیار مهمی دارند. با گسترش قلمروی‌تان و جمع‌آوری کردن مواد و انجام تحقیقات جدید، به سلاح‌ها و تجهیزات دفاعی جدیدی برای نیروهایتان دست می‌یابید.

بالا