Usage for hash tag: ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. halcyon

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

...سال‌خورده، بی‌حرکت مانده بود. پس از افتادن روی زمین، خونی از شکاف سر او جریان پیدا کرده بود. عینک‌هایش نزدیک او افتاده بودند. هنوز آن دستمال در دستش بود. چشم‌های او که زمانی می‌درخشیدند، حالا بسته شده بودند. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  2. halcyon

...همیشه با آن درگیر هستند. به هرحال، بگذارید به شما بگویم جاهایی که بزرگترین ناراحتی های شما در آن‌جا قرار دارند، همان مکان‌هایی هستند که بزرگترین موقعیت‌هایتان را _________________________________ ¹Miles Davis #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  3. halcyon

...که در مسیر اشتباهی قرار گرفته‌ایم. ما فرهنگی از افراد کم استقامت، ضعیف و حساس را ایجاد کرده‌ایم که نمی‌توانند روی حرف‌ها و تعهدهای خودشان بمانند و وقتی با کوچک‌ترین موانع روبرو می‌شوند، از رؤیاهایشان دست می‌کشند. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  4. halcyon

...شده.اید و تمام آزمایش‌هایی که تاکنون داشت‌هاید، یک آمادگی کامل برای تبدیل شما به شخص کنونی بوده‌اند. شما به این درس‌ها نیاز داشتید تا گنجینه‌ها، استعدادها و قدرت‌هایی را فعال کنید که اکنون در درون شما بیدار #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  5. halcyon

...و در هشتاد سالگی دفن می‌شویم. خوب، من کاملاً شما را درک می‌کنم. شما امیدوار بودید که زندگی متفاوتی داشتید. یک زندگی جالب‌تر و با هیجان و نیازهای برآورده شده‌ی بیشتر. شما یک زندگی خاص و جادویی می‌خواستید. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  6. halcyon

...ب*ر*جسته شوند، گیر می‌کنند. نباید فراموش کنید که بهانه‌های شما گمراه کننده، ترس‌هایتان دروغگو و شک‌های شما دزد هستند. بسیاری به نشانه تأیید سر تکان دادند. تعدادی کمی دست زدند و سپس عده‌ای زیادی او را تشویق کردند. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  7. halcyon

...است، تسلیم‌ناپذیر باشید. دوستان من، این‌گونه با فرشته‌ها اوج می‌گیرید و کنار خدایان قدم خواهید زد. افسونگر ایستاد. نفس عمیقی کشید. به پوتین‌های سیاه شیک خودش نگاه کرد که بی‌عیب و نقص برق انداخته شده بودند. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  8. halcyon

...کت و شلواری قهوه‌ای با راه راه‌های باریک سفیدی که به تن داشت، ظاهری گیرا به او داده بود و آن عینک آبی که به چشم کرده بود، جذابیت بیشتری به او میداد. ____________________________________ ¹Ayn Rand ²Spellbinde #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  9. halcyon

در حال پیشرفت رمان یوتوپیا | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

...مامانی پیشت نبود تو همیشه باید یه پسر خوب باشی! چیزی که توی خوبی کردن هست هیچ‌وقت توی بدی و خشم وجود نداره. لطفا بهم قول بده تو یه فرد خوب برای جامعه میشی؟ چیزی کاملاً برخلاف پدرت، باشه؟ سرم رو آروم تکون میدم. - من خیلی دوستت دارم مامان! - منم پسرم. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
  10. halcyon

در حال پیشرفت رمان یوتوپیا | ملینا نامور کاربر انجمن تک رمان

...رو از زیر می‌کشه داد میزنه: - مگه من زنت نیستم؟ این یکی توی اتاق ما چی میگه؟ بابا کلافه است و نگاه کوتاهی به من می‌اندازه. گوشه دیوار جمع شدم و با ترس به اون‌ها نگاه می‌کنم. بابا وقتی عصبانی میشه مامان رو کتک میزنه! مطمئنم امروزم این کار رو می‌کنه. #یوتوپیا #ژاکاو #ملینا_نامور #انجمن_تک_رمان
بالا