Usage for hash tag: ملینا_نامور

ساعت تک رمان

1. halcyon

کتاب در حال تایپ کتاب باشگاه پنج صبحی‌ها | اثر رابین شارما

...را وسوسه کند تا از طریق دیوانگی تکنولوژی، حواستان را پرت کند. تمرکزتان را دوباره روی توانایی‌هایتان بگذارید و از امروز دیگر هیچ دلیلی برای استفاده نکردن از قدرت‌هایتان نداشته باشید. از امروز، رویاپرداز باشید. از #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  2. halcyon

...زیادی با ژنتیک شما ندارد، بلکه این موفقیت‌ها، بیشتر به عادت‌های روزانه شما بر میگردد. و روال های صبحگاهی شما، مهم‌ترین بخش آن هستند. جامعه به ما یاد داده است وقتی این افراد بسیار قدرتمند را میبینیم، فکر کنیم #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  3. halcyon

...بیشتر دوست دارم. صدای ضبط شده افسونگر میگفت: - در فرهنگی که عادت به سردرگمی دارد و اسیر و مبتلا به حواس‌پرتی است، خردمندانه‌ترین راه برای تضمین این که پیوسته در مهمترین بخش‌های زندگی شخصی و کاریتان، بهترین نتایج #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
  4. halcyon

...این بخش را دوست دارم که دالور اسپارتی میگوید: کسی که در تمرینات، عرق بیشتری بریزد، در جنگ، خون کمتری خواهد ریخت. همچنین، از این جمله او خوشم آمد که گفت: پیروزی‌های بزرگ، ___________________________ ¹Jonas Salk #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  5. halcyon

...درد و سختی، دروازه رسیدن به عمق است. میدانید منظورم چیه؟ درد و رنج، یک تطهیرکننده طبیعی عالی است. تظاهر، ترس و غرور را از بین میبرد. اگر شجاعت داشته باشید تا وارد چیزی شوید که به شما آسیب میرساند، این ما را به #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  6. halcyon

...هستم. سپس وقتی بزرگتر شدید، فراموش کردید چگونه انسان باشید. شما فراموش کردید چگونه شجاع و مشتاق باشید و فراموش کردید چگونه عاشق و سرزنده باشید. گنجینه‌های باارزش امید شما از بین رفتند. معمولی و متوسط بودن، #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  7. halcyon

...تا زندگیتان را تعالی بخشید. و ناگهان تکه کاغذ نسبتاً کوچک در کف دست چپش دیده شد. واقعاً انگار شعبده کرد. اگر شما هم در کنار این سه نفر نشسته بودید، کاملاً تحت تأثیر قرار می‌گرفتید. تصویر آن کاغذ این‌گونه بود: #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  8. halcyon

...مسیر، خود را نشان میدهند. یکی از دوستان قدیمی و عالی‌ام، این را در جوانی به من آموخت. و این فلسفه ، از آن زمان تمام کارهای من را تحت تأثیر قرار داده است. خدا را چه دیدید، شاید مرشد خودم را به شما هم معرفی کردم. #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  9. halcyon

...بسیار زیبا دیده میشد. روی یکی از آنها نوشته شده بود: من نمیتوانم‌ها را به من میتوانم‌ها تغییر بده و روی دستبند دیگر نوشته شده بود: کار انجام شده، ______________________________ ¹Heartsets ²Healthsets ³Soulsets #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور #انجمن‌_تک_رمان
  10. halcyon

...آن را با ارزشمندی‌شان متحول می‌کنند. شرکت من، تنها خدماتی را ارائه می‌کند که از جهت اخلاقی، مشتری‌های ما را غنی می‌کند، تجربه کاربری فوقالعاده‌ای را ________________________________ ¹Lewis Carroll ²Bahnhofstrasse #کتاب_باشگاه_پنج_صبحی‌ها #رابین_شارما #مهدی_قراچه_داغی #ملینا_نامور...
بالا