• رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

Usage for hash tag: صبا_نوشت

ساعت تک رمان

1. Saba.N

کامل شده رمان واژگون | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...مستقیم به سمتِ اهداف و علاقه‌ش حرکت کرده تا به موفقیت تبدیلشون کنه:) همیشه ادامه داده و جا نزده:) و... از همین تریبون؛ این داستانم با همه‌‌ی قشنگی‌ها و کم و کاستی‌هاش، تقدیمِ وجودِ نابِ تو؛ اولین عشق و بزرگ‌ترین حامی؛ بابا:)❤ بند به بندِ موفقیت‌هام به کامِ تو و برای تو❤ #صبا_نوشت #صبا_نصیری
  2. Saba.N

هُوالحق! #پارت188 #واژگون *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #رمان_واژگون #صبا_نوشت #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان
  3. Saba.N

هُوالحق! #پارت180 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** *: از مجموعه دلنوشته‌ی ساعت عاشقی| صبا نصیری #واژگون #رمان_واژگون #صبا_نوشت #انجمن_تک_رمان
  4. Saba.N

هوالحق! #پارت150 #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #اتمام_فصل_نهم 🌱✍🏼 #صبا_نصیری #صبا_نوشت #رمان_واژگون
  5. Saba.N

کامل شده دلنوشته ساعت عاشقی | @Saba.N (صبا نصیری) کاربر انجمن تک رمان

...تو! اشک‌هایم را پاک می‌کنم و خُب البته که تو نباید در این حوالی باشی. در این حوالی فقط من پرسه می‌زنم و اشک می‌ریزم. تو فقط می‌توانی دور از من و دور از تمامِ دورترها باشی. آن‌قدر دور که حتی اگر هم‌صدا با تمام شهر فریاد بزنم «کجایی؟» باز به گوشِ تو نرسد! #صبا_نوشت #صبا_نصیری #دلنوشته_ساعت_عاشقی
  6. Saba.N

هُوالحق! #پارت۱۳۵ #واژگون #صبا_نصیری #انجمن_تک_رمان *** Hidden text: You do not have sufficient rights to view the hidden text. Visit the forum thread! *** #اتمام_فصل_هفتم 🌱 #صبا_نصیری #صبا_نوشت #رمان_واژگون
  7. Saba.N

...و کوتاهت و ببوسمت! ببویمت و چنان سخت در آغوشت بگیرم که انگار نه منی وجود داشته باشد و نه تو! آن‌قدر سخت، که یکی شویم؛ اما اکنون تنها چیزی که بر من حاکم است، پریشانی و دلتنگی‌ست! و من، بی تو پریشان، آشفته، واژگون و متلاشی و تو انگار نه انگار! #صبا_نوشت #صبا_نصیری #دلنوشته_ساعت_عاشقی ! ۱۴۰۱/۰۱/۳۱
  8. Saba.N

...دارم. آن‌قدر معمولی که به وقتِ دلتنگی سکوت کنم که مبادا خوابِ تو، بی‌خواب شود! من تو را معمولی دوست دارم. آن‌قدر معمولی که دوست داشتنم به چشمِ تو نیاید و سال‌ها پشت پنجره، تصدقِ آمدنت بروم. من تو را که هیچ؛ حتی احتمالِ این‌که دوستم بداری را هم دوست دارم! #صبا_نصیری #صبا_نوشت #دلنوشته_ساعت_عاشقی
  9. Saba.N

#پست۹ باران می‌‌بارید. هوا ابری و چشمانِ سیاهِ و نافذ او هم که بی‌نهایت زیبا بود. چاره‌ای جز عاشق شدن نداشتم. خواستم بگویم دوستت دارم! زبانم نچرخید. مغز، یاری نکرد. بوییدمش، بوسیدمش! و به راستی که جمله به آن سادگی کفایت نمی‌کرد! #صبا_نصیری #صبا_نوشت #دلنوشته_ساعت_عاشقی
  10. Saba.N

...گناه و به هوس‌های زودگذرِ لجن‌ناک آلوده بودی! و من چه احمقانه تن می‌دادم به کُشته شدن، به تمام شدن! موج‌های غرورت بلند بود و سهمگن؛ چنان بر تنم تازیانه می‌زدند که انتهایی جز پس‌زده شدن به ساحل بغض و اشک نداشتم! ماهی بودم، دریا بودی. عاشق بودم، مغرور بودی. مُرده بودم و تو هنوز دریا بودی...
بالا