• مصاحبه اختصاصی رمان کاراکال میگل سانچز کلیک کنید

Usage for hash tag: بطن_دالان_تاریکی

ساعت تک رمان

1. Fatemeh.fattahi

VIP رمان بطن دالان تاریکی(جلداول) | فاطمه فتاحی کاربر انجمن تک رمان

...و از دماغتون درآرم وگرنه می‌سپرم به جای خوش آمد گویی و پذیرایی ازتون، کتک حسابی نوش جونتون کنن. و بعد دست‌های من و با خشونت از یقه‌اش جدا کردو گفت: - نگران نباش اینجا بهتون بد نمی‌گذره اگه همکاری کنین بلکه بهتون بیشتر خوش می‌گذره و اینکه... #بطن_دالان_تاریکی #به‌قلم_فاطمه_فتاحی #انجمن_تک_رمان
  2. Fatemeh.fattahi

...کرد. چند دقیقه بعد سرش و بلند کردو دوباره رو به من گفت: - ویو، یعنی هیچ راهی وجود نداره که مارو از خون‌آشام بودن نجات بده و برگردیم به حالت انسان‌گونمون؟ نا امیدانه جواب دادم: - بعید می‌دونم. گریش بیشتر شدو هق زدو گفت: - نه این امکان نداره! #بطن_دالان_تاریکی #به‌قلم_فاطمه_فتاحی #انجمن_تک_رمان
  3. Fatemeh.fattahi

...تا نزارم به لیزا آسیبی بزنه، اما همون مردی که من و گرفته بود محکم‌تر گرفتم. اون پو*ست‌های سفید و بی‌روح، اون ناخن‌های بلندشون که فهمیده بودم توسط همین ناخن‌ها چادر رو پ*اره کر*دن، این هم از نیش‌های بلند دندون‌هاشون پس اینا خون‌آشام بودن!‌‌ #بطن_دالان_تاریکی #به‌قلم_فاطمه_فتاحی #انجمن_تک_رمان
  4. Fatemeh.fattahi

...خدایا اینا کی بودن؟ فکر می‌کردیم یه نفره؛ ولی سه نفر بودن! با وحشت آب دهنم رو صدادار قورت دادم. قلبم داشت جایی توی گلوم می‌تپید. لحظه خوف‌برانگیزی بود. هرکدوم سرجامون کز کرده بودیم و چشم از اون سه نفر برنمی‌داشتیم. از ترس دست‌هام می‌لرزیدن. #بطن_دالان_تاریکی #به‌قلم_فاطمه_فتاحی #انجمن_تک_رمان
  5. Fatemeh.fattahi

...هیچ خبری از اون سایه نیست و واهمه بود که به قلبم چنگ انداخته بود. پتو رو کشیدم تا رو سرم و زیر پتو مچاله شدم تا خوابم ببره. کمی استرس داشتم؛ ولی با امیدواری دادن به خودم و گفتن این که شاید صدای باده، هیچ سایه‌ای در کار نیست، خوابم برد. *** #بطن_دالان_تاریکی #به‌قلم_فاطمه_فتاحی #انجمن_تک_رمان
بالا