• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

Usage for hash tag: موقعیت_صفر

ساعت تک رمان

1. .zeynab.

کامل شده رمان موقعیت صفر | زینب گرگین کاربر انجمن تک رمان

...چه بدهم؟ این بچه چه ظلمی کرده؟ ادم کشته؟ حق مردم خورده؟ این خدایی تو نیست! هست؟ چشم می بندم و با یک دَستم سَر ابتین را به سینِه ام می فشارم. قلبم وحشیانه می کوبد و حالش هیچ خوب نیست. - همه چیز درست میشه بابا و من بهتر از همه می دانم که هیچ چیز درست نمی شود. #موقعیت_صفر #زینب_گرگین...
  2. .zeynab.

...من به سرامیک‌های سرخ شده حمام خیره مانده‌ام. نگاهم به قفسه‌ی ثابت سینِه‌ی او می‌چرخد، به لَب‌های رنگ پریده و صورت بی‌روحش. گوش‌هایم، به فریاد از ته جان حامی‌ست و مغزم از کار افتاده. قطره‌ی اشکی، اهسته از کنج چشم‌هایم بیرون می‌اید. یاس رفت، به همین راحتی... . #موقعیت_صفر #زینب_گرگین...
  3. .zeynab.

...به سَمت حمام می‌روم. فکر کنم یک تیغ باید داشته باشم. خدا، می‌بخشی مَرا مگر نه؟ بی‌توجه به اهورایی که چند تقه به دَر می‌زند، در حمام را باز می‌کنم و وارد می‌شوم. صدای اهورا می‌اید: - یاس، خواهر قشنگم درو باز کنم باهم حرف بزنیم. دیگر تمام شده اهورا، دیر امدی. #موقعیت_صفر #زینب_گرگین...
  4. .zeynab.

...از گلم پاکتره؛ اما تو لیاقت داشتنش رو نداری، تویی که حتی بهش فرصت حرف زدن نمیدی، همون بهتر که از زندگیش گم بشی. هق‌هقم می‌شکند و روی زمین فرود می‌ایم. صورتم را بین دَست هایم می‌گیرم و جیغ می‌کشم. فکرش هم دیوانه کننده بود، بدون او و آبتین چگونه زندگی می‌کردم؟ #موقعیت_صفر #زینب_گرگین...
  5. .zeynab.

...را زیر اب می‌کشم. هنوز کف‌ها از روی صورتم کنار نرفته‌اند که با شنیدن صدای سلام نصفه نیمه اهورا و صدای سیلی که پشت بندش می‌اید، تَنم خشک می‌شود و شوکه سریع صورتم را می‌شورم و اب را می‌بندم: - اهورا چی شد؟ صدای فریاد می‌اید و غرش حامی. تَنم می‌لرزد. چه شده؟ #موقعیت_صفر #زینب_گرگین #انجمن_تک_رمان
  6. .zeynab.

...ان منشی احمق بی‌شعور را می‌گوید. عصبی از جا بلند می‌شوم و با برداشتن عینک افتابی‌ام، عصبی دندان می‌سابم و دوطرف سَرم را می‌فشارم: - منو نصیحت نکن، بَدم میاد. یزدان برو بابایی، نثارم می‌کند و من بی‌توجه به او عصبی و با گام‌های بلند اتاق را ترک می‌کنم. *** #موقعیت_صفر #زینب_گرگین #انجمن_تک_رمان
  7. .zeynab.

...به اویی که حرفش را خورده نگاه می‌کنم. دو دل است و نامطمعن. - چی خودخواهیه اهورا؟ چشم می‌بندد، چند نفس عمیق می‌کشد و اهسته با باز کردن چشم‌هایش خیره نگاهم می‌کند: - که ازت بخوام پیشم بمونی؟ خب، در این وضعیت حتی اگر بیرونم هم می‌کرد، تَنهایش نمی‌گذاشتم. *** #موقعیت_صفر #زینب_گرگین #انجمن_تک_رمان
  8. .zeynab.

...را به خاطر پیدا کردن یک باند اسلحه‌فروش از دست داد. - بیا بریم بالا، نمی‌تونم این‌جا بمونم. اوارگی صدایش، قلبم را جمع می‌کند. تکیه دَستم را، به پشتی می‌دَهم و به سختی روی پاهای بی‌جانم می‌ایستم. حتی توان راه رفتن هم ندارم، داغش شیره‌ی جانم را ربوده بود. *** #موقعیت_صفر #زینب_گرگین #انجمن_تک_رمان
  9. .zeynab.

...بی‌هوا باز و بسته می‌شود. ماهور است؛ رفیق روزهای سختم، خفته در خون، در اغوش تنها کسش فرو رفته. به یقه‌ام چنگ می‌اندازم و انگار تازه می‌فهمم چه بر سَرم امده. از ته دلم زجه می‌زنم و یقه چاک می‌دَهم. اسمش را صدا می‌زنم و به صورتم چنگ می‌اندازم. - ماهور. *** #موقعیت_صفر #زینب_گرگین #انجمن_تک_رمان
  10. .zeynab.

...که کنجکاو و مشتاق به عکس خیره است، می‌اندازم. حامی اهسته دست ابتین رو رها می‌کنه و کنارم می‌شینه. خیره به سنگ قبر پدرم میشه و اهسته و ارام زمزمه می‌کنه: - یعنی قصه‌ی ما اینجا تموم شد؟ با شنیدن صدای فریاد اهورا، رنگ از رخم می‌رود و اهسته لَب می‌زنم: - هنوز نه. #موقعیت_صفر #زینب_گرگین...
بالا