• خرید مجموعه داستان های درماندگان ژانر تراژدی و اجتماعی به قلم احمد آذربخش برای خرید کلیک کنید
  • دیو، دیو است؛ انسان، انسان. هاله‌های خاکستری از میان می‌روند؛ این‌جا یا فرشته‌ای و یا شیطان. رمان دیوهای بیگانه اثر آیناز تابش کلیک کنید
  • رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

مکان های دیدنی اتریش

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 25
  • بازدیدها 736
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای ملک (Melk)

کلیسای ملک یکی از شناخته‌شده‌ترین کلیساهای بندیکتین جهان است که می‌توانید زیباترین معماری مذهبی اتریش را در آن ببینید. ساختمان‌های مختلف این کلیسا در هفت حیاط مختلف کلیسا گسترده شده‌اند و ساختمان اصلی آن ۳۲۵ متر است. نکته جالب این است که این کلیسا بر روی یک تپه در بالای دانوب ساخته شده، به همین دلیل در آنجا می‌توان دیدنی‌های تاریخی بسیاری را مشاهده نمود، مانند: مقبره اعضای خانواده بابنبرگ، اولین خانواده اتریش و همچنین مقبره کلومان قدیس لز استوکرا. همچنین گالری‌های پرتره و مجسمه حاکمان دیگر اتریشی هم در آنجا وجود دارد.

Melk-Abbey-768x458.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کوه‌پیمایی در کوه Kitzbüheler Horn

ارتفاع این کوه ۲۰۰۰ متر است. این قله یکی از قله‌های زیبای اتریش است که هم می‌توانید با تله کابین به آنجا بروید و هم از طریق روستای Kitzbühel پیاده به آنجا بروید. بر فراز این قله می‌توانید به‌راحتی از مناظر اطراف دره دیدن کنید.

Kitzb%C3%BCheler-Horn-768x576.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تله کابین سواری در Hornköpfli

Hornköpfli در جنوب کوه Kitzbüheler Horn قرار گرفته و ۱۷۷۲ متر ارتفاع دارد. می‌توانید با تله کابین از کوه عبور کنید اما ایستادن بر فراز قله می‌تواند بسیار ل*ذت‌بخش باشد. در بالای این کوه یک ساختمان سنتی محلی، یک کلیسا، یک باغچه اتریشی و یک رستوران محلی، وجود دارد.

cable-car-to-the-Hornk%C3%B6pfli-768x576.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بازدید از قلعه Hochosterwitz

این قلعه که در ن*زد*یک*ی کلیسای ویت (Veit) قرار دارد بر فراز یک تپه ساخته شده که ۱۶۰ متر از دره فاصله دارد. این قلعه که به عصر میانه تعلق دارد یکی از معروف‌ترین قلعه‌های اتریش است. این قلعه به سال ۸۶۰ میلادی تعلق دارد اما چندین بار بازسازی شد، ازجمله در سال ۱۵۷۰، و در گذشته خاندان Khevenhüllers در آنجا زندگی می‌کردند. این قلعه ۱۴ درب ورودی مجزا، یک حیاط آفتاب‌گیر و یک کلیسا دارد، که به قرن ۱۶ بازمی‌گردد.

Burg-Hochosterwitz-768x340.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
گردش در هال اشتات (Hallstatt)

هال اشتات یکی از زیباترین شهرهای آلپی اتریش است که می‌توانید در آن گردش کرده و از مناظر اطراف دیدن کنید. ازجمله دیدنی‌های آن عبارت‌اند از غار زیرزمینی و منطقه دیدنی ۵ Fingers که در ارتفاع ۴۰۰ متری کوه‌های آلپ قرار گرفته و شاید برای کسانی که به سرگیجه دچار هستند مناسب نباشد.

دیدنی دیگر هال اشتات عبارت است از دریاچه هال اشتاتر که در فصل زمستان می‌توان در آن قایق‌سواری کرد و در فصل تابستان هم برای شنا مناسب است.

Hallstatt-768x318.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
تماشای اجرا در تئاتر ملی

تئاتر ملی که تئاتر برگ هم نامیده می‌شود در وین پایتخت اتریش واقع شده و در قرن ۱۸ توسط امپراتور جوزف دوم ساخته شد. این تئاتر مشهورترین تئاتر اتریش است که ۴ صح*نه دارد و مشاهیر اروپا در آن اجرا داشته‌اند. علاوه بر اجراهای صورت گرفته در این تئاتر، داخل آن‌هم یک موزه قرار دارد که پر از نقاشی، مجسمه و آثار قدیمی ساختمان است و به دوران باروک بازمی‌گردد. حتماً به گچ‌بری‌های راه‌پله‌های مرکزی دقت کنید.

Burgtheater-768x508.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای ماریا سال

کلیسای ماریا سال بر فراز تپه مشرف بر شهر زولفلد قرار گرفته است. این مکان درعین‌حال که ساده است اما از زیباترین مناطق دیدنی اتریش محسوب می‌شود. کلیسای ماریا سال که به سال ۷۵۰ میلادی بازمی‌گردد، معماری گوتیک، باروک و رنسانس را نشان می‌دهد. از نمای حکاکی شده این کلیسا و مقبره Keutschach که به قرن ۱۶ بازمی‌گردد و تاج‌گذاری ملکه را نشان می‌دهد، نیز دیدن کنید.

Church-of-Maria-Saal-768x554.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
سفر در جاده Grossglockner

جاده مشهور Grossglockner که از شهرهای بروک و هیلیگنبلوت می‌گذرد به سال ۱۹۳۵ بازمی‌گردد. ازآنجایی‌که این جاده یکی از زیباترین جاده‌های کوهستانی نه‌تنها اتریش بلکه اروپاست، بنابراین باید حتماً از آن دیدن کنید. این جاده از Hohe Tauren که یکی از بلندترین رشته‌های اتریشی آلپ است و یکی از مهم‌ترین مناظر دیدنی است، عبور می‌کند و مسافت زیادی دارد.

Grossglockner-Road-768x512.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای Klosterneuburg

صومعه Klosterneuburg کلیسای سنت لیوپولد را در خود جای داده و مامن آرامش لیوپولد سوم است. یکی از مهم‌ترین دیدنی‌های این صومعه محراب وردون است که میناکاری شده و به عصر میانه بازمی‌گردد. همچنین در آنجا ۵۱ تصویر حکاکی شده را می‌بینید که به قرن ۱۲ بازمی‌گردند و داستان‌های کتاب مقدس را نشان می‌دهد.

Klosterneuburg-Abbey.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کلیسای جامع تور گورک (Tour Gurk)

کلیسای جامع تور گورک به سال ۱۲۰۰ بازمی‌گردد و آرامگاه سنت هما (Hemma) است که برای فقرا پول جمع می‌کرد. این کلیسا معماری بسیار زیبایی دارد که دو برج بزرگ به همراه گنبدهای زیبا در بالای آن دیده می‌شود. در این کلیسا شیشه‌های رنگ‌آمیزی شده و نقاشی‌های رنگ‌روغن، پرتره مشهور سنت کریستوفر و مرگ مادر ب*ا*کره، وجود دارد. همچنین حتماً از تصاویر چوبی حکاکی شده که داستان سنت هما را نشان می‌دهد نیز دیدن کنید.

Gurk-Cathedral-768x576.jpg

بالا