• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان ترسناک.فانتزی.عاشقانه‌ مَسخِ لَطیف به قلم کوثر حمیدزاده کلیک کنید

مکان های دیدنی اتریش

• نویسنده موضوع Sosano.o
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 25
  • بازدیدها 747
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748

ممکن است بسیاری از افراد ندانند که اتریش یکی از بهترین مقصدهای گردشگری اروپا به شمار می‌رود. به همین دلیل هر زمان که به اتریش سفر کنید تفریحات مختلفی پیش روی شماست و جالب اینجاست که در فصل زمستان هم به اندازه تابستان تفریحات مختلفی وجود دارد.

در اتریش جاذبه‌های طبیعی مختلفی وجود دارد. اگر به فرهنگ علاقه داشته باشید می‌توانید از موزه‌های تاریخی و فرهنگی, کلیساها و قلعه‌های تاریخی دیدن کنید.

اتریش یکی از شهرهای کوچک اروپا است بااین‌حال اگر به آنجا سفر کنید می‌توانید از جاذبه‌های مختلفی دیدن کنید, مانند دامنه‌های شرقی آلپ, جنگل‌های شمالی و کرانه رودخانه دانوب.

hallstatt-750x500.jpg

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : Sosano.o

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بازدید از هافبورگ

هافبورگ یک قصر استعماری در وین, مرکز اتریش است. در گذشته این قصر خانه خاندان سلطنتی هاسبورگ بود. امروزه این قصر توسط رئیس‌جمهور. جمهور استفاده می‌شود اما قسمتی از آن برای بازدیدهای عمومی مورداستفاده قرار می‌گیرد. این قسمت اتاق‌هایی را شامل می‌شود که در سال ۱۲۷۵ ساخته شدند, همان سالی که قصر ساخته شد و معماری گوتیک, کلاسیک, باروک و رنسانس را به نمایش می‌گذارد.

در این قصر حدود ۲۶۰۰ اتاق وجود دارد بنابراین در حین بازدید از کلکسیون‌های استعماری از کلکسیون نقره و کلکسیون آپارتمان‌های سلطنتی که توسط امپراتور فرانز جوزف (Franz Joseph) استفاده می‌شد نیز دیدن کنید.

Hofburg.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
آبشار کیریملک اک (Krimmler Ache)

کریملک اک با ارتفاع ۳۸۰ متر بلندترین آبشار اتریش است. برای رفتن به این آبشار ابتدا باید به شهر کیریمل بروید که حدود ۱۰۷۶ متر از سطح دریا فاصله دارد. در مسیر این شهر به آبشار مسیرهای پیاده‌روی مختلفی وجود دارد که می‌توانید از آن‌ها ل*ذت ببرید.

Krimmler-Ache.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
کتابخانه کلیسای ادمونت (Admont Abbey)

کتابخانه ادمونت در صومعه‌ای قرارگرفته که راهب‌های بندیکتین (Benedictine) را در خود جای داده است. این صومعه که در کنار رود انز جای گرفته به قرن ۱۸ بازمی‌گردد. همچنین این کتابخانه بزرگ‌ترین کتابخانه جهان است که در صومعه قرار گرفته و به همین دلیل باید حتماً از آن دیدن کنید. علاوه بر کتابخانه و کتاب‌های موجود در آن می‌توانید از معماری و نقاشی سقف آن نیز ل*ذت ببرید.

Admont-Abbey-Library-1024x744.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
مدرسه اسب‌سواری اسپانیایی

این مدرسه اسب‌سواری در زمان امپراتور ماکسیمیلیان دوم ساخته شد که با آوردن اسب‌های لیپیزانر به اتریش, در قرن ۱۶ به شهرت رسید.

امروزه در این مدرسه مسابقات اسب‌دوانی برگزار می‌شود که مشابه مسابقات عصر چارلز ششم است. مسیری که مسابقات در آن انجام می‌شود در سال ۱۷۳۵ ساخته شد, بنابراین اگر به آنجا بروید از مسیری دیدن می‌کنید که توسط نجبا و اشراف استفاده می‌شد. ازآنجایی‌که این مکان یکی از مکان‌های معروف وین است پس بهتر است که برای تماشای مسابقات از قبل یک صندلی رزرو کنید.

Spanish-Riding-School.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موتزارت در زالتسبورگ

ولفگانگ آمادیوس موتزارت در سال ۱۷۵۶ در زالتسبورگ اتریش به دنیا آمد. خانه موتزارت امروز به یک موزه تبدیل شده و محل تولد او نامیده می‌شود که در آنجا می‌توانید از یادگاری‌های خانوادگی, نقاشی‌ها و آلات موسیقی او دیدن کنید.

همچنین محل زندگی موتزارت در زالتسبورگ که از سال ۱۷۷۳ در آن زندگی می‌کرد نیز به موزه تبدیل شده و می‌توانید برخی لوازم او را در آنجا ببینید.

آخرین مکان میدان موتزارت که به یاد این آهنگساز معروف مجسمه‌ای از او نصب شده است.

Number-9-Getreidegasse-768x576.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بازدید از غار Eisriesenwelt

Eisriesenwelt در زبان آلمانی به معنای “دنیای غارهای یخی” بوده و بزرگ‌ترین غار یخی جهان است که در خارج از شهر زالتسبورگ قرار گرفته است. اگر به این منطقه رفتید حتماً از این غار دیدن کنید. این غار ۴۲ کیلومتری در کوه Hochkogel رشته‌های آلپ واقع شده است. می‌توانید به این غار بروید و با کمک راهنماهای موجود از داخل غار نیز دیدن کنید.

Eisriesenwelt-768x510.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
بازدید از مقبره امپراتور ماکسیمیلیان اول

امپراتور ماکسیمیلیان در سال ۱۵۱۹ از دنیا رفت و طبق رسومات در Hofkirche (که Court Church هم نامیده می‌شود) اینسبروک به خاک سپرده شد. بر روی این مقبره سنگ‌هایی از مرمر سیاه قرار گرفته که بر روی آن مجسمه برنزی امپراتور قرار گرفته است. در اطراف مقبره ۲۴ تصویر حک شده روی مرمر وجود دارد که زندگی ماکسیمیلیان اول را نشان می‌دهد و ۲۸ مجسمه برنزی وجود دارد که نزدیکان شاه را نشان می‌دهد، مانند شاه آرتور. همچنین ۲۳ مجسمه برنزی قدیسان و ۲۰ مجسمه امپراتورهای مشهور رومی در آنجا وجود دارد.

Tomb-of-Emperor-Maximilian-I.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
دریاچه Schlegeis

دریاچه Schlegeis در دره زیبای زیلرتال در تیرول (Tyrol) قرار گرفته است. این دریاچه یک دریاچه مصنوعی است که حتی در ماه‌های زمستانی هم می‌درخشد. زیبایی این دریاچه باوجود کوه‌های اطراف آن دوچندان شده به همین دلیل برای پیاده‌روی و کوه‌نوردی در رشته‌کوه‌های آلپ بهترین مکان است. همچنین مسیر رفتن به این دریاچه جاده آلپین است که از میان مسیرهای زیبای روستایی می‌گذرد.

Schlegeis-Lake-768x576.jpg

Sosano.o

میکسر انجمن
میکسر انجمن
تاریخ ثبت‌نام
2020-02-15
لایک‌ها
9,558
امتیازها
113
کیف پول من
748
موزه تاریخی Landeszeughaus

در شهر گراتس که پس از وین بزرگ‌ترین شهر اتریش است، موزه‌ای به نام Landeszeughaus وجود دارد که Styrian Armory نیز نامیده می‌شود. ساختمان این موزه به سال ۱۶۴۴ بازمی‌گردد و در آن می‌توانید سلاح‌های قرن ۱۷ را که می‌توانست بیش از ۳۲۰۰۰ نفر را مسلح کند را ببینید. اگر به تاریخ علاقه دارید حتماً از این موزه زیبا دیدن کنید.

Landeszeughaus-768x506.jpg

بالا