• خرید مجموعه دلنوشته دلدار فاطمه یادگاری کلیک کنید
  • رمان مسخ لطیف اثر کوثر کاربر انجمن تک رمان کلیک کنید

نقاشی سه بعدی چیست?

• نویسنده موضوع NeGムr
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 32
  • بازدیدها 3K
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
کاربرد نقاشی سه بعدی در دیگر هنر‌ها
این سبک از نقاشی به عنوان یک هنر مستقل معرفی می‌شود. اما یک تکنیک بسیار کاربردی در سایر حوزه‌های هنری به حساب می‌آید. برای مثال از آن می‌توان برای طراحی بسته‌بندی یک محصول استفاده کرد. طرحی که توجه زیادی را در قفسه‌ها به خودش جلب می‌کند. یا از آن می‌توان در طراحی دکور داخلی یک آپارتمان استفاده کرد. طراحی دگرگون به تمام هنر‌های حوزه‌ی تجسمی که درون آن تجربه دیدن نقش مهمی دارد کمک بزرگی می‌کند.

البته اینطور نیست که فضای دگرگون سه‌بعدی به طور مستقیم در تمامی هنرها استفاده شود. بلکه خرده تکنیک‌های فضای سه‌بعدی یا فضای فکری تقریبا سه بعدی الهام بخش است. با استفاده از این تکنیک هنرمند می‌تواند در آثارش ساختار شکنی کند و از فضای رایج نقاشی‌های دو بعدی خارج شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : NeGムr

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
معروف ترین هنرمندان فعال در زمینه نقاشی سه بعدی دنیا
هنرمندان نقاشی سه بعدی با استفاده از توهم بصری و تصاویر دگرگون فضای جالبی را برای مخاطب ایجاد می‌کنند. به همین دلیل این تکنیک، به «انتقال موضوع به شیوه‌ای جذاب به مخاطب» در سراسر جهان مشهور است.

در این حوزه هنرمندان بسیار زیادی فعالیت ‌می‌کنند. اما تعداد اندکی از این هنرمندان بسیار شاخص هستند. در ادامه تعدادی از این آرتیست‌ها را معرفی می‌کنیم.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
لئون کی Leon Keer
لئون کی در سال ۱۹۸۰ در هلند متولد شد. او یکی از هنرمندان ب*ر*جسته جهان در سبک هنر خیا*با*نی است.‍ او در خیابان‌های بسیاری از نقاط جهان نقاشی کرده است. لئون علاوه بر استفاده از خطای بصری هنر خود را با استفاده از تکنولوزی‌های جدید مانند واقعیت افزوده ترکیب کرده است.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
جولیان بیور Julian Beever
جولیان بیور در سال 1959 در انگلستان متولد شد. او در دهه نود تکنیک آنامورفیک را فرا گرفت و در سال 2000 وارد تجارت در این حرفه شد. جولیان کتابی با عنوان هنرمند گچ و سنگ‌فرش نوشته است که هم‌اکنون در چاپ سوم است.

مانفرد استادر Manfred Stader
مانفرد استادر در اوایل دهه ۱۹۸۰ وارد این حوزه هنری شد. او در سال ۱۹۸۵ توانست لقب استاد مادونارارو را در مسابقه نقاشی خیا*با*نی Grazie di Curtatone در ایتالیا کسب کند. مانفرد از پیشگامان نقاشی سه بعدی خیا*با*نی است. وی برای ارتقاء و پیشرفت این سبک هنری تلاش بسیاری کرده است.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
کورت وینر kurt Wenner
کورت وینر در سال ۱۹۵۸ در کالیفرنیا به دنیا آمد. او قبل از وارد شدن به این حوزه در سازمان ناسا با سمت تصویرگر فضایی مشغول به کار بود. او در سال ۱۹۸۹ ناسارا به مقصد ایتالیا ترک کرد تا عشق خود به هنر کلاسیک را دنبال کند. او اولین نقاش سه بعدی جهان معرفی می‌شود.

ادگار مولر Edgar Muller
ادگار مولر در سال ۱۹۶۸ در آلمان به دنیا آمد. او از کودکی به نقاشی کردن علاقه‌مند بود. از طبیعت روستایی که در آن زندگی می‌کرد نقاشی ‌می‌کشید. ادگارد از سال ۱۹۹۸ در سن ۱۶ سالگی در جشنواره‌های نقاشی خیا*با*نی شرکت کرد. او در ۱۹ سالگی موفق شد با کشیدن کپی معروف (عیسی در امواس اثر کاراواجیو) در رقابت‌های جشنواره خیا*با*نی به مقام اول دست یابد.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
تریسی ‌لی استام Tracy lee Stum
تریسی لی استام هنرمند آمریکایی در زمان کودکی به محض اینکه توانست مداد در دستانش بگیرد شروع به کشیدن نقاشی کرد. او عاشق نقاشی دیواری بود و در سال ۱۹۹۸ نقاشی خیا*با*نی را آغاز کرد. نقاشی‌های او به دلیل رنگی بودن در جهان مشهور‌ هستند. تریسلی در سال ۲۰۰۶ رکورد گینس را برای بزرگترین نقاشی خیا*با*نی زد.

جو هیل Joe Hill
جو هیل از هنرمندان پیشتاز این سبک است. بیش از یک دهه نقاشی‌های سه بعدی خیره‌ کننده‌ای در سراسر جهان کشیده است. او با همسرش مکس لوری به این کار مشغول بود. کمپانی تحت عنوان 3D Joe and max را اداره می‌کردند. در سال ۲۰۱۰ مکس از سندرم مرگ ناگهانی در بزرگسالان (SADS) درگذشت.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
ملانی استیمل Melanie Stimmell
ملانی استیمل در سال ۱۹۷۵ در لس انجلس به دنیا آمد. او از آرتیست‌های معروف نقاشی سه بعدی خیا*با*نی است. نقاشی‌های ملانی بیشتر الهام گرفته از سبک رنسانس است.

ادواردو رلرو Eduardo Relero
ادآردو نقاش سه بعدی خیا*با*نی اهل آرژانتین است. سبک نقاشی‌هایش بیشتر طنز انتقادی است. او علاوه بر نقاشی دگرگون خیا*با*نی،نقاشی دیواری، پرتره، حکاکی و مجسمه سازی نیز انجام می‌دهد.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
سرخیو اودایت Sergio Odeith
اودایت در سال ۱۹۷۶ در پرتغال به دنیا آمده است. او از نقاشان سبک گرافیتی است. اولین تجربه نقاشی خیا*با*نی او در سال ۱۹۸۰ در دیوار‌های مسیر قطار بود. او چند سالی است که سبک خود را تغییر داده است و بیشتر به نقاشی های سه بعدی از حیوانات روی آورده است.

صالح سخندان Saleh Sokhandan
صالح سخندان در سال ۱۹۹۰ در ایران به دنیا آمد. او از سال ۲۰۱۱ با انجام یک پروژه تجاری فعالیت خود را رسما به عنوان آرتیست سه بعدی آغاز کرد. صالح به غیر از نقاشی سه بعدی بیشتر تکنیک‌های خطای دید را به کار می‌برد. او پیشگام نقاشی سه بعدی دیجیتال در دنیا است. در سال ۲۰۱۸ موفق به طراحی و ساخت موزه خطای دید و سه بعدی در تهران شد.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
الکس ماکسی‌یو Alex Maksiov
الکس ماکسی‌یو از هنرمندان اوکراینی پیشگام در نقاشی سه بعدی خیا*با*نی است. او از سال ۲۰۱۰ فعالیت خود در این حوزه را آغاز کرد. در بسیاری از کشور‌ها نقاشی دیواری سه بعدی اجرا کرده است. و در این زمینه صاحب شهرت است.

رمکو ون شایک Remko van Schaik
رمکو هنرمند اهل هلند است و از نقاشان مستقل خیا*با*نی است. او در زمینه هنرهای سه بعدی خیا*با*نی و توهمات بصری تخصص دارد. رمکو بیش از 25 سال درگیر نقاشی در سبک‌ها مختلف بوده و از سبکهای متنوعی برای ارائه آثارش استفاده می‌کند. او فارغ التحصیل در رشته دکوراسیون است اما علاقه‌اش به نقاشی سه بعدی باعث شد وارد این حوزه شود.

NeGムr

کاربر تک‌رمان
کاربر تک‌رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-23
لایک‌ها
7,270
امتیازها
83
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
-413
ویکتور اسپلشVictor Splash
ویکتور اسپلش جزو نقاشان دیواری سه‌ بعدی اهل روسیه است. او در پنج سال گذشته به طور جدی درگیر بررسی توهمات بصری سه بعدی بوده است. ویکتور در سال ۲۰۱۴ برنده جشنواره نقاشی سه بعدی در آلمان شد. ویکتور در حال حاضر به پروژه‌های نقاشی سه بعدی دیواری مشغول است. آثار نقاشی دیواری او در دنیا بسیار شاخص و معروف هستند.

آدری دل‌روسیو و کارلوس آلبرتو Adry del Rocio & Carlos Alberto
این زوج هنری اهل مکزیک بیشتر آثار خود را با هم طراحی و اجرا می‌کنند. آدری و آلبرتو از هنرمندان مستقل خیا*با*نی هستند و نقاشی‌های دگرگون‌شان در دنیا معروف است.

بالا