• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

آرایش و زیبایی نکات آرایشی مخصوص روز‌های بارانی

• نویسنده موضوع مهاجر.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 8
  • بازدیدها 205
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
نکات آرایشی مخصوص روز‌های بارانی

اغلب ما خانم‌ها در روز‌های بارانی نگران بهم خوردن آرایش و ظاهر خود هستیم، مخصوصا اگر کار یا ملاقات مهمی را در پیش داشته باشیم. در این روز‌ها حتی اگر چتر هم با خود به همراه داشته باشی، باز هم آرایش یا مدل مو‌ها دستخوش تغییراتی خواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که با رعایت این نکات، حتی در روز‌های بارانی هم جذابیت خود را حفظ کنید.
برترین ها: اغلب ما خانم ها در روزهای بارانی نگران بهم خوردن آرایش و ظاهر خود هستیم، مخصوصا اگر کار یا ملاقات مهمی را در پیش داشته باشیم. در این روزها حتی اگر چتر هم با خود به همراه داشته باشی، باز هم آرایش یا مدل موها دستخوش تغییراتی خواهد شد. به همین دلیل پیشنهاد می کنیم که با رعایت این نکات، حتی در روزهای بارانی هم جذابیت خود را حفظ کنید.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
موهایتان را ببندید
مهم نیست که موهای صافی دارید یا فر، هوای بارانی می تواند موهای شما را وز و از حالت طبیعی خارج کند. بهترین ترفند آن است که به موهایتان کمی کرم مو بزنید تا کمی نرم شود، سپس آن را با کشی ببندید تا از پف یا وز کردن آن جلوگیری شود.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
آرایش تان سبک باشد
شاید فکر کنید که با وجود ریمل های ضد آب و رژهای 24 ساعته، دیگر نباید نگران هوا بود و می توان با خیال راحت آرایش غلیط کرد اما در هوایی که رطوبت زیادی دارد، حتی این لوازم آرایش نیز جواب نمی دهد. بنابراین به جای که این پس از آرایش مدام در تلاش باشید که آرایش ماسیده روی صورت تان را پاک کنید، بهتر است که همان ابتدا ملایم آرایش کنید

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
از آرایش براق استفاده نکنید
یکی دیگر از نکته هایی که باید در آرایش هوای بارانی به آن توجه کنید این است که نباید آرایش تان براق و توی چشم باشد. در واقع هر چه ساده تر و مات تر آرایش کنید، بهتر است.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
رژ لــ*ب باکیفیت بزنید
شاید فکر کنید که یک رژ لــ*ب با تمام دماهای مختلف هوا سازگار است اما اشتباه می کنید. برخی از رژ لــ*ب ها هستند که با کمی رطوبت هوا یا خیس شدن پاک یا حتی پخش می شوند. از این رو به دنبال رژ لــ*ب های باکیفیت بالا باشید تا در هوای سرد و بارانی درست مانند دقایق اول روی لــ*ب هایتان ماندگار باشد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
از پرایمر استفاده کنید
شاید شما هم جزو خانم هایی باشید که خیلی علاقه ای به استفاده از پرایمر ندارند، اما استفاده از این لوازم آرایش در روزهای بارانی واجب است، از این جهت که آرایش شما را در جای خود ثابت نگه می دارد.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
از مرطوب کننده های شب استفاده کنید
از آنجا که در فصل های سرد سال، پو*ست شما خشک و پوسته می شود، بهتر است که به کمک مرطوب کننده ها آن را هیدراته کنید. بهترین زمان برای این کار، قبل از خواب است تا در طول شب به خوبی جذب پو*ست تان شود

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
رژ لــ*ب مات بزنید
حتما شنیده اید که آرایش براق برای روزهای گرم سال و آرایش مات برای فصل هایی چون پاییز و زمستان مناسب است، این موضوع در مورد رژ لــ*ب نیز صادق است. در واقع رژ لــ*ب مات نه تنها برای پاییز و زمستان مناسب است بلکه مدت زمان بیشتری نیز روی لــ*ب هایتان باقی می ماند.

مهاجر.

کاربر تک رمان
کاربر تک رمان
تاریخ ثبت‌نام
2019-12-22
لایک‌ها
26,854
امتیازها
128
وب سایت
forum.taakroman.ir
کیف پول من
32,814
انجمن رمان نویسی
از پنکک به جای کرم پودر استفاده کنید
شما برای پو*ست تان دو گزینه دارید: کرم پودر و پنکک. کرم پودر از آن جهت که چرب است، با چربی پو*ست تان ترکیب شده و پو*ست تان را براق و ماسیده نشان می دهد که برای فصل هایی چون پاییز و زمستان مناسب نیست اما پنکک از آن جهت که خشک بوده می تواند چربی پو*ست تان را نیز خنثی کند. بنابراین بهتر است که از پنکک به جای کرم پودر استفاده کنید

بالا