آرایش و زیبایی راهنمای ساده شناخت لوازم آرایشی و طرز استفاده از آن‌ها

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 69
  • بازدیدها 490
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
ریمل (Mascara) از محبوب‌ترین لوازم آرایشی
ریمل یکی دیگر از لوازم آرایشی است که در میان زنان و دختران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است. ریمل، حالت دهنده مژه می‌باشد و از آن برای بلندتر، ضخیم‌تر و تیره‌تر کردن مژه‌ها استفاده می‌شود.
ریمل‌ها معمولا مایع هستند و دارای رنگبندی‌های مختلفی می‌باشند.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
در صورتی که دوست دارید از ریمل برای زیبایی چشمتان استفاده کنید اما به حساسیت یا اشک ناگهانی دچار هستند، به شما توصیه می‌کنیم از فرمول‌های ضد آب این محصول که در بازار موجود است، استفاده کنید.

مداد ابرو (Pencil Eyebrow)​

ابروها در زیبایی چهره از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در هنگام آرایش کردن صورت از ابروهای خود غافل نشوید. مداد ابرو برای پر کردن ابروها به کار برده می‌شود. تقویت و مرتب کردن موهای ابرو می‌تواند ظاهر کل صورت شما را تغییر دهد. مداد ابرو، ژل ابرو، صابون ابرو و سایه ابرو از جمله محصولاتی هستند که برای حالت دادن به ابرو و پرکردن قسمت‌های خالی آن استفاده می‌شوند.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
آسان‌ترین راه برای پر کردن و شکل دادن به ابروها، استفاده از مداد ابرو است. هنگام استفاده از مداد ابرو دقت کنید که رنگ مداد با رنگ ابرویتان متناسب باشد و حالت طبیعی و زیبایی به آن ببخشد.
ریمل ابرو (Mascara Eyebrow)
امروزه خیلی از زنان و دختران دوست دارند مدل خاصی به ابروهای خود بدهند. ریمل ابرو برای حفظ حالت ابرو بسیار عالی عمل می‌کند.
در مورد استفاده از ریمل ابرو باید بگوییم که روشی ساده، بی دردسر و موثر برای حالت دادن و پر پشت کردن ابروهاست. ریمل ابرو به ویژه برای افرادی که از کم پشتی یا نامرتب بودن ابروهای خود ناراحت هستند، بسیار موثر است. البته به خاطر داشته باشید که ریمل ابرو موقتیست و به صورت دائمی مشکل شما را حل نمی‌کند

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
سایه ابرو (Eyebrow shade)
کاربرد سایه ابرو مانند مداد ابرو است و برای پرکردن فاصله بین تارهای ابرو به کار برده می‌شود. سایه ابرو شباهت بسیاری به تاتو ابرو دارد. در واقع می‌توان گفت سایه ابرو، رنگ روشنی از تاتوی معمولیست اما تاتوی ابرو پررنگ و غلیظ است و برعکس آن سایه ابرو بسیار طبیعی و ملایم می‌باشد. اگر دوست دارید ابروهای خود را طبیعی آرایش کنید، سایه ابرو انتخاب خوبی برای شما خواهد بود

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
خط ل*ب (Lip Liner)
خط ل*ب همانطور که از اسمش پیداست برای کادر دهی و آماده سازی ل*ب برای رژ زدن استفاده می‌شود. با استفاده از مداد ل*ب نواحی ناهموار در لبه‌های بالایی یا پایین ل*ب خود را پر کنید. این کار باعث می‌شود ل*ب‌ها کامل‌تر و گردتر شوند.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
علاوه بر این می‌توانید از خط ل*ب برای ب*ر*جسته کردن ل*ب‌ها استفاده کنید البته حواستان باشد بیش از حد ل*ب‌ها را بزرگ نکنید چون جلوه زیبایی نخواهد داشت.
مهم‌ترین نکته در استفاده از خط ل*ب این است که باید رنگ خط ل*ب با رنگ رژ لبتان متناسب و هماهنگ باشد

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
پرایمر ل*ب (Lip Primers)
پرایمرهای ل*ب دو کار اساسی انجام می‌دهند که عبارتند از:

ل*ب‌ها را آبرسانی می‌کنند
رژ ل*ب شما را به مدت طولانی بادوام نگه می‌دارد
بسیاری از رژ ل*ب‌ها باعث خشکی ل*ب‌ها می‌شوند که برای جلوگیری از این مشکل استفاده از پرایمر ل*ب پیشنهاد می‌شود.
همچنین ل*ب‌های شما دائما در حال حرکت هستند و این باعث می‌شود که رژ ل*ب شما کم رنگ شود. استفاده از یک پرایمر ل*ب تا جایی که ممکن باشد رژ ل*ب شما را نگهداری کرده و از کمرنگ شدن آن جلوگیری می‌کند.
برای آنکه لبان زیبایی داشته باشید کافیست پیش از زدن رژلب، از پرایمر ل*ب استفاده کنید.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
رژ ل*ب (Lip Stain)
یکی از جذابترین و محبوب‌ترین قسمت‌های آرایش، زدن رژ ل*ب است. استفاده از این وسیله آرایشی فوق‌العاده آسان است.
رژلب‌ها، برای رنگ کردن و بافت بخشیدن به ل*ب‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند.
امروزه رژ ل*ب‌ها در انواع و مدل‌های مختلفی در بازار دیده می‌شوند که شامل موارد زیر می‌شود:

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,200
امتیازها
123
کیف پول من
93,639
رژلب مات
رژلب براق
رژلب ضد آب
در هنگام خرید رژ ل*ب را با توجه به فرم ل*ب هایتان انتخاب کنید چون این مسئله باعث می‌شود آرایش شما طبیعی‌تر و زیباتر دیده شود، اگر ل*ب‌هایتان نازک است از رژلب‌های براق و رنگ روشن استفاده کنید ولی اگر ل*ب‌های بزرگی دارید رژ ل*ب‌های تیره و مات انتخاب بهتری برای شما خواهد بود.

بالا