خانه داری تجربیات خانه داری

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 27
  • بازدیدها 172
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
یه چیز دیگه .... واسه از بین بردن جرم داخل اتو تو مخزن آبش سرکه بریزین و روشنش کنین ، دکمه بخارشم بزنین و یه کاسه بذارین زیرش ...

· براي تميز كردن سياهي و لكه پشت كتري و ته قابلمه هاتون يك كم صابون حمام را به محل لكه بمالين و بعد با اسكاچ زبر بسابين به راحتي تميز و براق ميشه

· واسه دیوار و کلاً همه چیز تو آشپزخانه ازترکیب مایع ظرف شویی وسرکه سفید میتونید استفاده کنید و یک سیم ظرف شویی و یک دستمال دیگه مشکلت را حل میکنه

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
ولی واسه پاک کردن گ*از از تمیز کننده چیف ترکیه مخصوص پاک کردن گ*از بگیرد مثل دستوری که روش داره عمل کن زود تمیز میشه مثل روز اول. موفق باشی

· بهترين كاري كه ميتوني بكني استفاده از سركه سفيده . قبل از انداختن لباسا تو ماشين سر آستين و يقه لباس رو تو كمي سركه بزار بعد بندار تو ماشين . سركه سفيدش ميكنه .

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
سلام منم همین مشکلو چند سال داشتم بعداز دو سال طریق استفاده درست از لباسشوییمو یاد گرفتم توی مخزن وسط یکم وایتکس می ریزم و توی دوتای چپ و راست تاید میریزم بعدش رو کمترین زمان تنظیمش می کنم یعنی 30 دقیقه عالی میشه مثه برف می شن حتی راه راه ها یا چهارخونه های رنگ روشنم میذارم اونا رو هم عالی میشوره حتی میتونی از صابون لباس بچه هم استفاده کنی اونم عالیه البته با دست بشوری امتحان کن عالی میشه

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
اگه برنجتون سوخت در قابلمه را بردارید روی برنج را با چند برگ دستمال کاغذی بپوشونید بعد در قابلمه را سریع بگذارید بعد از گذشت چند دقیقه بوی سوختگی کاملا ازبین میرود امتحان کنید

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
خانم گلا من رو برنج سوخته بسته به میزان برنج1تا3 حبه قند میزارم فوری بوی سوختگی برنج رو میگیره. توظرف قندچندتیکه چوب دارچین میندازم هم قندا بوی خوشمزه دارچین میگیرند هم مورچه ها طرف قندا نمیرن چون مورچه از بوی دارچین فراریه

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
پارافين اصلا چيزه خوبي براي تميز كردن چوب نيست اولا خيلي چربه و براقيتي كه داره زياد قشنگ نيست دوما دوباره زودي روي وسايل پرز ميشينه.من از يافت آباد واكس فوري گلشاد خريدم.عاليه.خود مغازه دار ها هم از همين استفاده ميكنن.يك مقدار روي ابر ميزنم.بعد در حدود يك دقيقه روي وسايل ميمالم.هم براقيتش خوبه و شيكه.هم خيلي چوب رو تميز نشون ميده براي چرم هم خوبه.و وقتي خوب بزني تا به خورد چوب بره چرب هم نيست.و تا يك ماه ديگه فقط كافيه دستمال بكشي.خيلي خوبه من راضيم

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
سلام یه تجربه جدید و خوب که برای همه خانوم گلا مفیده برای اینکه بادمجون روغن به خودش نگیره وقتی تلخی بادمجون رو گرفتید و اماده سرخ شدن بود ( دو سه تا سفیده تخم مرغ رو خوب بزنید و بادمجونها رو دونه به دونه به سفیده اغشته کنید و بعد سرخ کنید ) عالی میشه . نه تنها روغن به خورد بادمجون نمیره بلکه روغن زیادی هم مصرف نمیشه انگاری دارین یه پیاز د*اغ درست میکنید . فقط یه بار امتحان کنید [/align][/size]

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,105
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
عزيزان من هميشه وقتي تلخي بادمجونامو گرفتم يكم ماست با دست به بادمجونا ميزنم و ميذارم توي روغن اينطوري هم روغن به خودشون نميگيرن و خيلي خيلي كم روغن مصرف ميشه اصلا هم توي طعمشون تاثيري نداره

بالا