خانه داری تجربیات خانه داری

• نویسنده موضوع .ARNI
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 27
  • بازدیدها 172
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
نگهداری موز و خیار :
حتما دقت کردین که موز و خیار چقدر زود خ*را*ب میشن بهترین راه واسه نگهداریشون اینه که وقتی توی نایلون گذاشتید تمام هوای نایلون رو خالی نکنید و اجازه بدید هوا کاملا توی نایلون وجود داشته باشه و بعد در نایلون رو محکم ببندید (میشه گفت نایلونتون شبیه بادکنک میشه ) از این روش واسه نگهداری همه ی میوه ها میشه استفاده کرد و مدت زمان تازه بودنشون رو (تا 5 روز) افزایش داد.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
امضا : .ARNI

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
سرخ کردن بادمجون:
باز هم حتما دقت کردین که بادمجون روغن زیادی مصرف میکنه ، یه راه کم کردن مقدار روغن اینه که بهش نمک بزنید و یا چند دقیقه توی آب نمک بخوابونید و بعد از خشک کردن سرخشون کنید اما یه راه راحت تری هم هست!! بعد از اینکه بادمجون ها رو توی ماهیتابه میندازید بعد از حدود 3 دقیقه بادمجون ها تمام روغن رو جذب میکنن، تو این مرحله بجای اینکه مجددا روغن اضافه کنید زیر ماهیتابه رو خاموش کنید!!! اجازه بدید 5-6 دقیقه بگذره میبینید که بادمجونها روغنی که جذب کردن پس میدن

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
واسه پختن مرغ قبل از اينكه مرغ رو بگذاريد تو قابلمه تا آب پز بشه اول اون مقدار ابي كه لازمتو ن هست رو بگذاريد بجوشه بعد مرغ رو بگذاريد توش اينجوري ديگه كف نمي كنه و اگه توش يك مقدارزردچوبه و يك هويج كوچيك و يك نصف فلفل دلمه اي بگذاريد خيلي خوشمزه ميشه. 2- بوي سير و پياز رو با چند برگ جعفري كه خرد ميكنين ميسه از بين برد.3- واسه بهتر شدن كيفيت و رنگ سفيد برنج وقتي آب برنج جوش اومد يك مقدار دوغ بريزين تو آب بعد برنج رو بريزين تو قابلمه .موقع برنج دم كردن ميبينين كه چقدر فرق داره با دفعه هاي قبل. بقيه اش واسه بعد سرتون رو درد نيارم

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
تجربه ديگر من در مورد پف كيك هاست.اگر كيكي كه درست ميكنيد در دستورش ماست دارد پگينگ پودر رو به ماست اضافه كنيد نه به آرد و بگذاريد ماست كف كند و بعد به مواد اضافه كنيد.پف كيك خيلي عالي ميشه

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
براي تميز كردن سطوح غيرچوبي، كاشي و سراميك، 1 پيمانه سركه سفيد ساده را با 1 پيمانه آب مخلوط كنيد و داخل قوطي اسپري بريزيد. اين مخلوط چندمنظوره را روي سطح مورد نظر بپاشيد و با اسفنج نم‌دار آن را تميز كنيد. 2از سركه ساده براي تميز كردن سرويس ‌هاي بهداشتي استفاده مي ‌شود.تازه مخلوط اب وجوش شیرین هم معجزه میکند.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
اگر مي خواهيد از آب ميوه اي استفاده کنيد که در آن فصل وجود ندارد، مي توانيد در فصلي که آن ميوه وجود دارد، آن را ذخيره کنيد. به اين صورت که آب ميوه مورد نظر مانند ليمو ترش يا شربت نعناع و يا آب نارنج را درون قالب يخ ريخته تا ببندد. سپس آن را از قالب جدا کرد و درون کيسه پلاستيکي قرار دهيد و داخل فريزر نگهداريد تا در زمان مورد نظر يکي از اين قالب ها را درون ليوان شربت بيندازيد و از آن استفاده کنيد.

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
پو*ست تخم‌مرغ را دور نریزید پس از مصرف تخم‌مرغ ، پو*ست آن را داخل ظرف د*ه*ان باریکی که حاوی آب سرد است بیندازید و در ظرف را ببندید ، پس از گذشت یک شبانه‌روز از آن برای آبیاری گلدان‌های آپارتمانی استفاده کنید .

.ARNI

نویسنده انجمن
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
کاربر VIP انجمن
ویراستار آزمایشی
تاریخ ثبت‌نام
2023-07-15
لایک‌ها
4,110
امتیازها
123
کیف پول من
73,415
طعم تازه ماهی یخ زده ! اگر می خواهید ماهی هایی که در فریزر گذاشته اید ،طعم ماهی تازه داشته باشد،این راه را امتحان کنید .ماهی یخ زده را درون ظرفی پر از شیربگذارید تا یخ آن آب شود.شیر موجب می شود ماهی طعم تازگی پیدا کند

بالا