• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید

بهترین بازی های اندروید

ساعت تک رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,605
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,781
PuBG-mobile
همانطور که گفتیم نمی‌توان یک بازی مشخص را بعنوان بهترین بازی گوشی معرفی کرد و انتظار داشت همه‌ی گیمرها با آن موافق باشند، اما اگر فاکتورهای متفاوت را در کنار یکدیگر قرار دهیم و با بررسی همه‌جانبه بخواهیم بازی که بهترین عملکرد و بیشترین مخاطب را دارد انتخاب کنیم، بازی اندروید پابجی موبایل در جایگاه اول قرار می‌گیرد و حتی می‌توان گفت که بهترین بازی گوشی نیز محسوب می‌شود.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,605
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,781
World War Heroes: WW2 FPS‏
یافتن بهترین بازی های موبایل آن هم در ژانر جنگی کمی دشوارست، اما نه تا زمانیکه بازی مثل “World War Heroes: WW2 FPS”ساخته شده باشداز نام این بازی می‌توان حدس زد که بر اساس جنگ جهانی دوم طراحی شده است. در World War Heroes به دامنه‌ی گسترده‌ای از سلاح و نقشه دسترسی دارید که بر اساس مکان‌های واقعی در جنگ جهانی دوم طراحی شده‌اند، همچنین در چند مورد مختلف می‌توانید بازی کنید که همین موضوع سبب می‌شود این بازی در لیست بهترین بازی های اندروید و همچنین بهترین بازی دنیا قرار گیرد..

zahra jafarian

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2023-03-11
لایک‌ها
13,605
امتیازها
143
وب سایت
taranehbazar.ir
کیف پول من
70,781
eFootball PES 2023
PES هم از جمله‌ی بهترین بازی های اندروید در سبک فوتبال است که از نظر گرافیکی در سطح بالایی قرار داشته و اگر هواداران فوتبال هستید، بدون شک نظرتان را به خود جلب می‌کنددراین بازی می‌توانید تیم مورد علاقه‌ی خودتان را انتخاب کرده و حتی در تورنومنت‌های فوتبال هم شرکت کنید..

بالا