• رمان ققنوس آتش به قلم مونا ژانر تخیلی، مافیایی/جنایی، اجتماعی، عاشقانه کلیک کنید
  • رمان عاشقانه و جنایی کاراکال به قلم حدیثه شهبازی کلیک کنید
  • خرید رمان عاشقانه، غمگین، معمایی دلداده به دلدار فریبا میم قاف کلیک کنید

دانستنی ها ✅ توصیه های مشاوره‌ای روز کنکور

• نویسنده موضوع .Belinay.
  • تاریخ شروع
  • پاسخ‌ها 1
  • بازدیدها 2
  • Tagged users هیچ

ساعت تک رمان

.Belinay.

مدیر ارشد+ مدیر تالار عکس+مدیر آزمایشی تالار گویا
پرسنل مدیریت
مدیر ارشد
ناظر رمان
کاندیدای مدیریت
نقاش انجمن
کاربر VIP انجمن
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2024-01-23
لایک‌ها
2,143
امتیازها
73
کیف پول من
51,756
✅ توصیه های مشاوره‌ای روز کنکور

از روز قبل از کنکور شروع می‌کنیم!

۱- خیلیا سوال دارن روز قبل از کنکور درس بخونم؟ جواب این سوال رو خودتون بدین اگه به نظرتون بخونید به نفعتونه ، پس بخونید ، اگه میدونید بده پس نخونید

۲- وسایلی که سر جلسه لازم دارید:

✔️کارت ملی و شناسنامه
✔️ کارت ورود به جلسه
✔️ بطری آب
✔️ ساعت ساده
✔️ سنجاق قفلی
✔️ دو سه تا مداد
✔️ تراش
✔️ پاک کن
✔️ لباس راحت

اینا رو از روز قبل از آزمون حاضر کنید و‌ کنار بزارید

۳- یه کنکور شرکت کنید از کنکورسالای قبل

۴- در طول روز قبل از آزمون یکی دو ساعت بیرون بودن و هوا خوردن هم خوبه و شاید باعث بشه از حجم استرستون کمتر بشه

۴- شب رو حتما حتما زود بخوابید که فردا سر جلسه خوابتون نیاد حداقل سعی کنید در طول روز قبل از آزمون نخوابید که شب آزمون زود خوابتون ببره حداقل ۶-۷ ساعت بخوابید

۵- صب یکی دو ساعت زودتر بیدار بشین که سر وقت به جلسه آزمون برسید، توصیه میکنم بعد از اینکه دعا و نیایشی داشتید برید سراغ صبحانه ، یک صبحانه خوب و سبک بخورید.

۶- قبل از شروع آزمون سعی کنید از منابع استرس و دوستانی که استرس میدن دوری کنید کمتر در مورد درس خوندن و نخوندن و... صحبت کنید تا وارد جلسه آزمون میشین

۷- سعی کنید با کمال آرامش جاتون رو پیدا کنید و سرجای خودتون بشینید
میتونید از تکنیک های آرام سازی هم استفاده کنید، کشیدن نفس عمیق و ذکر‌و یاد خدا میتونه خیلی در ارامش شما موثر باشه

۸- بعد از شروع جلسه سعی کنید به اطرافتون ، کسایی که به امدادهای شما امید دارن و حرکات داوطلبای دور و برتون بی توجه باشید.

۹- از کل وقتتون استفاده کنید

۱۰- استراحت های کوتاه داشته باشید بهتر از اینه که با خستگی و بی حوصلگی جواب بدین

در نهایت بگم براتون شما‌ حق دارید استرس داشته باشید ، حق دارید نگران باشید اما بدونید استرس و‌ نگرانی بیش از حد نه تنها چیزی رو خوب نمیکنه بلکه بدترش میکنه و الان چیزی که لازم دارید بهترین عملکرد در جلسه کنکور و در واقع این چیزیه که در حیطه اختیاریات ما هست و بقیه چیزا در اختیار من و شما نیست.

موفق باشید🌺

انجمن رمان نویسی دانلود رمان

امضا : .Belinay.

.zeynab.

مشاوره نویسندگی + ناظر رمان
پرسنل مدیریت
ناظر آزمایشی
نویسنده اختصاصی
نویسنده انجمن
نویسنده فعال
مشاوره نویسندگی
داستان‌نویس
دلنویس انجمن
کاربر ویژه تک رمان
کتابخوان برتر
تاریخ ثبت‌نام
2021-03-16
لایک‌ها
17,527
امتیازها
93
کیف پول من
84,080
✅ توصیه های مشاوره‌ای روز کنکور

از روز قبل از کنکور شروع می‌کنیم!

۱- خیلیا سوال دارن روز قبل از کنکور درس بخونم؟ جواب این سوال رو خودتون بدین اگه به نظرتون بخونید به نفعتونه ، پس بخونید ، اگه میدونید بده پس نخونید

۲- وسایلی که سر جلسه لازم دارید:

✔️کارت ملی و شناسنامه
✔️ کارت ورود به جلسه
✔️ بطری آب
✔️ ساعت ساده
✔️ سنجاق قفلی
✔️ دو سه تا مداد
✔️ تراش
✔️ پاک کن
✔️ لباس راحت

اینا رو از روز قبل از آزمون حاضر کنید و‌ کنار بزارید

۳- یه کنکور شرکت کنید از کنکورسالای قبل

۴- در طول روز قبل از آزمون یکی دو ساعت بیرون بودن و هوا خوردن هم خوبه و شاید باعث بشه از حجم استرستون کمتر بشه

۴- شب رو حتما حتما زود بخوابید که فردا سر جلسه خوابتون نیاد حداقل سعی کنید در طول روز قبل از آزمون نخوابید که شب آزمون زود خوابتون ببره حداقل ۶-۷ ساعت بخوابید

۵- صب یکی دو ساعت زودتر بیدار بشین که سر وقت به جلسه آزمون برسید، توصیه میکنم بعد از اینکه دعا و نیایشی داشتید برید سراغ صبحانه ، یک صبحانه خوب و سبک بخورید.

۶- قبل از شروع آزمون سعی کنید از منابع استرس و دوستانی که استرس میدن دوری کنید کمتر در مورد درس خوندن و نخوندن و... صحبت کنید تا وارد جلسه آزمون میشین

۷- سعی کنید با کمال آرامش جاتون رو پیدا کنید و سرجای خودتون بشینید
میتونید از تکنیک های آرام سازی هم استفاده کنید، کشیدن نفس عمیق و ذکر‌و یاد خدا میتونه خیلی در ارامش شما موثر باشه

۸- بعد از شروع جلسه سعی کنید به اطرافتون ، کسایی که به امدادهای شما امید دارن و حرکات داوطلبای دور و برتون بی توجه باشید.

۹- از کل وقتتون استفاده کنید

۱۰- استراحت های کوتاه داشته باشید بهتر از اینه که با خستگی و بی حوصلگی جواب بدین

در نهایت بگم براتون شما‌ حق دارید استرس داشته باشید ، حق دارید نگران باشید اما بدونید استرس و‌ نگرانی بیش از حد نه تنها چیزی رو خوب نمیکنه بلکه بدترش میکنه و الان چیزی که لازم دارید بهترین عملکرد در جلسه کنکور و در واقع این چیزیه که در حیطه اختیاریات ما هست و بقیه چیزا در اختیار من و شما نیست.

موفق باشید🌺
دمت گرم.

اینم من اضافه کنم که قبلش حتما سرویس برید.
چون چهار ساعتی سر جلسه‌این و استرس کار دستتون میده.

انجمن رمان نویسی دانلود رمان
بالا